گردشگری

همه چیز درباره فرودگاه مهرآباد

فرودگاه مهرآباد در روستایی به همین نام، یعنی مهرآباد در غرب تهران، و در سال 1317 ساخته شده است. در حال حاضر این فرودگاه یکی از پر رفت و آمدترین و مهم‌ترین فرودگاه‌های کشور است.

تنگه باستانی بهرام چوبین

در هشت کیلومتری مسیر دره شهر – پلدختر و در دل یکی از دره های باریک کبیر کوه تنگه باستانی شگفت انگیزی قرار داردکه مورخان آنرا شکارگاه ییلاقی و بنا به روایاتی مخفیگاه یکی از سرداران بنام ایرانی« بهرام چوبین» میدانند. تنگه یا دژ چوبینه یکی از پدیده های زیبای طبیعی شهرستان دره شهر ودر برگیرنده بناهایی است که در نوع خود بی بدیع وکم نظیرند.

روستای کندوان

روستای کندوان منطقه ای ییلاقی از رشته کوه های سهند است که معماری طبیعی وخاص آن موجب شهرت جهانی شده است. روستای تاریخی کندوان یکی از سه روستای صخره ای جهان است.

حرکت جهادی بانک گردشگری در مسیر تحقق شعار رونق تولید

رهبر معظم انقلاب امسال را سال رونق تولید نامگذاری کردند و موضوع اقتصاد و تولید را در سال 98 نیز مانند سال های گذشته در محور توجهات قرار دادند. مقام معظم رهبری همواره بر موضوع بهبود وضعیت اقتصادی و تقویت بخش تولید در نامگذاری های سال های مختلف تاکید ویژه دارند.

بانک گردشگری به کمک سیل زدگان شتافت

بانک گردشگری و گروه مالی گردشگری در راستای همدردی و کمک به آسیب دیدگان سیل اخیر استان گلستان مبلغ 5میلیارد ریال به سازمان جمعیت هلال احمر اختصاص داد.

هزینه سفر : نفری حداقل ۵۰ میلیون تومان

سرشار از جاذبه های مختلف گردشگری از جاذبه های طبیعی گرفته تا جاذبه های فرهنگی و تاریخی بوده و هر گردشگری با هر علایق و سلایقی را مجذوب خود می نماید

امضای تفاهم‌نامه توسعه سرمایه‌گذاری بخش گردشگری بین بانک گردشگری و سازمان میراث فرهنگی

تفاهم‌نامه همکاری درخصوص توسعه سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری کشور و افزایش سفر ارزان بین بانک گردشگری و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با حضور علی‌اصغر مونسان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و مرتضی خامی مدیرعامل بانک گردشگری به امضا رسید.

روایت «امام موسی صدر» از نیم قرن پیش اروپا

در سال ۱۹۶۳ میلادی سفری ۵۳ روزه به اروپا داشت که روایت متفاوت از دیدگاه سایر هم‌کیشانش در ارتباط با غرب و به طور ویژه اروپا ارائه کرد که ممکن است با نگرش رواج داده شده در بطن جامعه نسبت به دین و فرهنگ عمومی مردم کشورهای غیراسلامی در تناقض باشد.

اجرای طرح گردشگری درآشوراده اشتغال قابل توجهی ایجاد نمی‌کند

معاون محیط طبیعی سازمان محیط زیست گفت: براساس ظرفیتی که برای گردشگری آشوراده در نظر گرفته شده است، پیش‌بینی شده این جزیره ۵۰۰ نفر بازدیدکننده روزانه و ۱۰۰ نفر اقامت شبانه داشته باشند، یعنی عملا اشتغال قابل توجهی ایجاد نمی‌کند.

۲۰۱۷؛ ماه‌عسل مسافران هوایی!

انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی یاتا (IATA) در گزارشی وضعیت ترافیک هوایی و صنعت هوانوردی جهان را در سال گذشته میلادی تشریح کرد.

نرخ عوارض خروج کم می‌شود

معاون رییس جمهور از احتمال کاهش نرخ «عوارض خروج از کشور» نسبت به مبلغ قبلی که ۲۲۰ هزار تومان تعیین شده بود، خبر داد و گفت: افزایش تصاعدی که برای هر نوبت سفر درنظر گرفته شده بود حذف خواهد شد.