Print Friendly, PDF & Email

حسین مهری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت هفته دفاع مقدس پیامی صادر کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن در این پیام آمده است:
هشت سال دفاع مقدس، یاد آور یکی از حماسی ترین مقاومت های ملت ما برای حفظ تمامیت ارضی و دفاع از ارزش های اصیل الهی و انسانی است .
مقاومتی که در حقیقت آزمونی بزرگ برای اثبات قدرت ایمان، حقانیت و پایداری ملت ایران در روزهای حساس و سرنوشت ساز و سرشار از حماسه آفرینی ها و سلحشوری های بهترین و دلاورترین فرزندان ایران اسلامی بود.
و امروز نیز این مقاومت در عرصه نبرد اقتصادی جریان دارد و از این روست که بار دیگر ضرورت همبستگی ملی برای تلاش در این عرصه تبلور می یابد ، تلاش در مسیرتحقق اقتصاد مقاومتی و توسعه پایدار صنعتی؛ بنابراین شایسته است که با بهره گیری از آموزه‌های برگرفته از دوران هشت ساله دفاع مقدس در راستای تبیین اهداف اقتصاد مقاومتی و مؤلفه‌های آن وظایف هر بخش از جامعه تبیین و اجرایی شود و از این مسیر مهم‌ترین ویژگی های اقتصاد مقاومتی ، یعنی خودباوری، وحدت ، اعتماد و تلاش همگان بار دیگر نهادینه گردد ؛ همان شاخصه‌ای که برگ برنده نظام مقدس اسلامی در گذر از موانع و مشکلات فراوان بوده است.
اینجانب ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس توفیق همه مدیران و تلاشگران اقتصادی و صنعتی کشور ، بویژه همکارانم در بانک صنعت و معدن را در این مسیر مقدس از خدای متعال خواستارم.