تیتر یک

واردات خودرو

آسان موتور، پرشیا خودرو، ایرتویا، اطلس خودرو، پاکرو سبز قشم و افراموتور نمایندگیهایی بودند که با یک لابی جالب و البته ساده با چند اپراتور وزارت صنعت اقدام به این تخلف زنجیره ای کردند. البته در این میان نام چند نمایندگی دیگر به چشم می خورد که البته می توان گفت با همدستی همین چند نمایندگی جرأت تین جشارت را پیدا کرده اند.

سرمایه بانک

در این موضوع هم مانند سایر اتفاقات مشابه زمانی خبردار شدیم که پولها بین خودشان تقسیم شده بود. مهمترین موضوع در بیان ابعاد فساد بانکی در بانک سرمایه پیدا شدن ردپاهایی بود که از قضا معتمد بودند و خیلی ماهرانه خودشان را به مظلومیت زدند تا بعد از فاجعه مشخص شود که باید در انتصابها ملاکها را تعدیل کرد و به منطق رساند.

قاچاق چی

هفته نامه نبض بازار در این هفته به سراغ کالای قاچاق رفته و صد البته مطالبه گر پاسخ از دست اندرکارانی است که به واسطه ی حضور در جایگاهی که به آنان داده شده باید جوابی در خور داشته باشند.

تحریم نفت ایران بر اقتصاد دنیا تأثیر دارد؟

با وجود هماهنگی گسترده آمریکا با عربستان و هم پیمانانش برای افزایش عرضه نفت، هنوز ابهامات گسترده ای درباره جایگزینی نفت این کشورها با ایران وجود دارد.
بر این اساس، نشریه وال استریت ژورنال در گزارشی نوشت: آمریکا و کشورهای غربی برای جبران کسری نفت ناشی از تحریم ایران باید از ذخایر راهبردی خود استفاده کنند.

در خرمشهر هیچ کشته‌ای نداشتیم/اعتراضات به آب اصلا سازمان یافته و امنیتی نیست

رحمانی فضلی سپس گفت: در این حوزه معاونت‌های مختلف همچون سیاسی اجتماعی منابع انسانی دستور کاری داشتند که بتوانند در حوزه های مختلف کارشان به گونه ای باشد که خروجی اش رضایت مندی باشد!

عرضه گواهی پیش فروش سکه در بورس کالا به تعویق افتاد

پیش از این دبیر کل بانک مرکزی اعلام کرده بود که اجرای این طرح از دهم تیرماه ( امروز) کلید می خورد، اما به دلیل آماده نبودن زیرساخت های آن در بانک مرکزی اجرای آن به تعویق افتاد، و تاکنون زمان بعدی اجرای آن مشخص نیست.

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی در گفت‌وگو با ایلنا: محدودیت پروازهای خارجی برای 4 ایرلاین در لیست تحریم مساله تازه‌ای نیست/ صنعت هوانوردی از سال58 در تحریم است/ برخی کشورها اجازه نشست و برخاست به این هواپیماها را نمی‌دهند

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با اشاره به تحریم 4 شرکت هواپیمایی ماهان، کاسپین، معراج و پویا ایر گفت: احتمالا تمام سرویس‌ها و خدماتی که به این ایرلاین‌ها به صورت رسمی داده می‌شد، قطع می‌شود و برخی از کشورها اجازه نشست و برخاست به این هواپیما در فرودگاه‌های خود را نمی‌دهند.

حمله موشکی شبانه اسرائیل دقایقی قبل به حمص و دمشق/واکنش به موقع سپر موشکی سوریه

برخی رسانه‌ها نیز به نقل از منابع میدانی احتمال دادند که این موشک‌ها توسط جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به سمت پایگاه هوایی الشعیرات شلیک شده باشند. همچنین گفته می‌شود خود جنگنده‌ها نیز توسط سامانه‌های پدافندی رهگیری شده‌اند.
همزمان گزارشات تایید نشده‌ای از شنیده شدن صدای چند انفجار در شهر دمشق نیز منتشر شده است.
پنتاگون دقایقی بعد با صدور بیانیه‌ای تاکید کرد که این حمله کار آنها نبوده و در حال حاضر هیچ فعالیت نظامی آمریکایی در منطقه وجود ندارد.

عدم رعایت شانیت و شخصیت دانشمند هسته ای در مراسم رونمایی کتاب

صبح دیروز (دوشنبه) ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ از  کتاب «گذری در تاریخ» خاطرات علی‌اکبر صالحی وزیر خارجه سابق و رئیس کنونی سازمان انرژی اتمی ایران در دفتر مطالعات سیاسی و بین المللی وزارت امور خارجه رونمایی شد که به نظر می رسد شئون یک دیپلمات با سطح علمی و بین المللی وی رعایت نشده است

اصرار بانک مرکزی برحمایت از مدیر بازنشسته دولت احمدی نژاد در گلوگاه استراتژیک/رابطه افزایش قیمت دلار با جریان انحرافی؟+اسناد

در اجرای اصل یکصد و بیست و سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران به پیوست قانون استفصار به تبصره((1) ماده واحد قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشتگان) که در جلسه علنی روز یکشنبه مورخ دوم مهرماه یک هزار و سیصد و نود و شش مجلس شورای اسلامی تصویب و در تاریخ 96/1/19 به تایید شورای نگهبان رسید و طی نامه 93526 مورخ 96/7/25 مجلس شورای اسلامی واصل گردیده جهت اجرا ابلاغ می گردد.

۱ ۲ ۳ ۱۶