اقتصاد کلان

اطلاعیه شماره (4 ) ستاد شناسایی مشمولین بسته حمایت معیشتی دولت مستقر در وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی : شاخص­های خانوارهایی که مشمول طرح حمایت معیشتی نمی شوند اعلام شد

از کل جمعیت کشور به 24 میلیون نفر بسته حمایت معیشتی پرداخت نشد . وزارت تعاون ، کارورفاه اجتماعی امکان ثبت درخواست سرپرستان خانوار این 24 میلیون نفر را بر اساس شاخص های زیر فراهم کرده است . افرادی که دارای این شاخص ها باشند نمی توانند از بسته حمایت معیشتی برخوردارشوند .

تلاش دوسرباخت برای حذف رحمانی از وزارت صنایع و معادن /اگر استدلال مخالفین درست است،دولت باید سه وزیر معرفی کند

در حالی که وزیر صمت در یک سال گذشته بر جلوگیری از واردات و افزایش تولید داخلی تاکید داشته و مقام معظم رهبری هم از خبرهای خوب در بخش تولید سخن گفتند اما برخی به دنبال حذف وزیر صنعت، معدن و تجارت از چرخه تولید هستند.

عیادت سرپرست صندوق بازنشستگی فولاد از بیماران و سالمندان + گزارش تصویری

مصادف با اولین روز هفته تکریم سالمندان، دکتر سید عباس هاشمی منش سرپرست صندوق بازنشستگی فولاد به همراه دکتر رحیم پور معاون فنی و عملیات بیمه ای صندوق و جمعی دیگر از مدیران موسسه با حضور در بیمارستان مداین تهران از سه بازنشسته محترم عرصه صنعت و فولاد که ایّام جوانی خود را در راه

موزه دخانیات بازگشایی شد

با حضور پیروز حناچی و تعدادی از اعضاء شورای شهر تهران و مدیرعامل شرکت دخانیات درهای موزه دخانیات بر روی عموم باز شد.

از طریق شناسایی 114 استارتاپ و همکاری با 70 کسب‌وکار نوپا صورت گرفت/حمایت از حضور استارتاپ‌ها در تلویزیون توسط توسکا

در سال‌های اخیر و ‌بدنبال توسعه اکوسیستم نوآوری در ایران، شاهد شکل گیری زیست بوم استارتاپی کشورمان هستیم که بازیگران مختلفی در آن ایفای نقش ‌‌‌می‌کنند. شتابدهنده‌ها یکی از مهمترین بخش‌های اکوسیستم استارتاپی هستند که ضمن تامین نیازهای مالی ‌کسب‌وکارهای نوپا، نقش مربی‌گری را نیز برعهده دارند.

کیسه دوزی سودجویان برای وام 60 میلیونی زوج های جوان / وامی که باید به زوج های جوان برسد، اما به جیب ضامن های متمکن ریخته می شود

اسفندماه 97 بود که نمایندگان مجلس شورای اسلامی در راستای حمایت از زوج های جوان و تشویق آنها به امر پسندیده ازدواج، قانونی را تصویب کردند که بر اساس آن وام ازدواج تا 30 میلیون تومان برای هر یک از زوجین افزایش یابد؛ قانونی که با تبلیغات رسانه ای زیاد در سال 1398 اجرایی شد، اما از قرار معلوم آنچنان که باید و شاید به اهداف خود نرسیده و نخواهد رسید.

واردکنندگان برنج دست به دامن جهانگیری شدند/ فشار تجار برای ترخیص برنج از گمرک در فصل برداشت

رئیس اتاق بازرگانی ایران در نامه ای به جهانگیری نوشت: بخشی از برنج های وارداتی حدود سه ماه به دلیل عدم تخصیص ارز در گمرکات کشور رسوب کرده و علی رغم پیگیری های به عمل آمده برای تامین ارز آنها اقدامی نشده است.

بازسازی مرکز بهداشت روستای سیل زده ترکمن به همت کارکنان بنیاد مستضعفان

کارکنان یکی از شرکتهای زیرمجموعه بنیاد مستضعفان در کمک به سیل زدگان استان گلستان و تعهد بازسازی یک مرکز بهداشت روستایی از توابع شهرستان آق قلا، عملیات بازسازی مرکز بهداشت این منطقه را به پایان رساندند.

مزایا و راهنمای خرید اینترنتی بلیط قطار

یکی از انواع سفر به شهرها و کشورهای دیگر، سفر با قطار است. این روش هم کم خطر است و هم ارزان؛ اگر به سفر زمینی علاقه دارید و از دیدن مناظر طبیعی در طی سفر لذت می‌برید، قطار گزینه مناسبی برای شما است. خرید اینترنتی بلیط قطار این روزها، سفر با قطار را آسان‌تر از قبل نیز کرده است و شما به راحتی می‌توانید بلیط مورد نظر خود را برای مقصدتان تهیه کنید.

۳۵ میلیون دلار سرمایه کشور را آتش نزنید! / ماجرای «ذرت‌های سمی» به کجا کشید؟

خرید این حجم خوراک دامی در شرایط تحریم از یک‌سو، و اتلاف 35 میلیون دلار ارز برای خرید این محموله از سوی دیگر، موضوعی نیست که به‌سادگی بشود از کنار آن عبور کرد. آن هم در شرایطی که اقتصاد کشور به شدت به منابع ارزی نیاز دارد و حالا قرار است این پول به‌طور کامل سوزانده شود.

وزارت رفاه در صدر دستگاه‌های شفاف و پاسخگو

طبق گزارش منتشر شده در سامانه کمیسیون انتشار و دسترسی ازاد به اطلاعات وزرات تعاون کار ورفاه اجتماعی در صدر دستگاه‌های اجرایی اجراکننده قانون انتشار و دسترسی ازاد به اطلاعات قرار گرفته‌اند.

1 2 3 18