صنعت

تاپیکو امسال 2.7 برابر بیشتر از سال گذشته سود تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین (تاپیکو) با تقسیم 400 ریال به ازای هر سهم موافقت کرد که این مبلغ 2.7 برابر بیشتر از سود توزیع شده این شرکت در سال گذشته و ۱.۴ برابر بیشتر از مجموع سود توزیع شده در سه سال گذشته بوده است.

تحویل ۵۳ هزار محصول سایپا در مرداد ماه/ اگر ارز مورد نیاز تامین شود دیگر محصول ناقص تولید نمی کنیم

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: با وجود تعطیلات تابستانی خودروسازان، بخش های تکمیل کاری و معاونت فروش گروه خودروسازی سایپا فعال هستند و نسبت به تکمیل، تجاری سازی و تحویل محصولات این گروه اقدام می کنند.

راهکارهای ایرانسل برای رفع مشکلات برخی مشترکان اینترنت ثابت در بعضی نقاط تهران

پیرو بروز برخی مشکلات در ارائه خدمات اینترنت ثابت (TD-LTE) با منشأ خارج از شبکه ایرانسل در برخی نقاط تهران که منجر به تجربه ناخوشایند برای بعضی از مشترکان این خدمات در تهران شده است، ایرانسل راهکارهایی را ارائه کرد.

چرا به قانون‌گذاری جدید در حوزه حمل‌ونقل اینترنتی نیاز داریم؟

ما در دوران استارتاپ‌ها زندگی می‌کنیم. در هیچ مقطعی از تاریخ در فضای کسب و کار، تولید یک محصول و راه‌اندازی یک شرکت تا این اندازه سهل‌الوصول نبوده است. اما به همان اندازه که کلید زدن یک استارتاپ کار ساده‌ای است، از دست دادنش هم قریب‌الوقوع است.

برگزاری اولین انتخابات الکترونیکی بر بستر بلاکچین/ استفاده از بلاکچین در تراکنش باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال

عضو موظف هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات از اقدام این سازمان برای برگزاری انتخابات الکترونیکی و انجام تراکنش‌های باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال بر بستر بلاکچین خبر داد.

تایرهای بارز را در دورترین نقاط کشور توزیع می‌کنیم

شاید در نقاطی از کشور بارز نمایندگی نداشته باشد مانند کنارک، جزیره خارک و کیش اما ما در همه‌ نقاط کشور فروشگاه داریم به همین دلیل در دورترین نقطه تایرهای بارز از طریق مجموعه‌ ما ارسال می‌شود و در اختیار مصرف‌کننده قرار می‌گیرد.

نگاهی به داخلی‌سازی تایر پژو 301

تایر بارز با داشتن عملکرد بهتر مشروط بر ارتقاء کیفی در زمینه ترمز گیری در محیط خیس به عنوان تایر تولید داخل کشور برای خودرو پژو 301 برگزیده شد.

نگاهی به سیستم حمل و نقل خودکار

پیاده‌سازی کامل حلقه “از تولید تا ترابری”، بهبود آنی در کیفیت محصولات، کارایی و ایمنی بیشتر در جریان محصولات، کاهشی قابل توجه در هزینه کار، اطمینان از بازگشت سریع سرمایه‌گذاری از مهم‌ترین مزایای سیستم حمل و نقل اتوماتیک هستند.

۱ ۲ ۳ ۳۳