صنعت

درخواست وزیر ارتباطات برای طرح مشکلات ارتباطی از طریق نامه

باوجوداینکه سنت نامه‌نویسی با ظهور تکنولوژی‌های جدید با تهدید مواجه شده است، اما تا زمانی که انسان قادر به نوشتن است، نامه‌نویسی نمی‌میرد. حتی شاید با درخواست تازه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات این سنت تا حدودی فراموش‌شده رونق دوباره‌ای بگیرد و تبدیل به پل ارتباطی مردم و مسئولین شود.

جایگزینی مودم‌های تولید داخل U.TEL با نمونه‌های خارجی/ عرضه‌ی مودم‌های ایرانی LTE با قابلیت استفاده از سیم‌کارت/ امکان اشتغالزایی 1500 نفر در پی راه‌اندازی خط تولید مودم

به همت شرکت خدمات مخابراتی ارگ جدید و با توسعه‌ شبکه‌ بازار و نظر به استقبال کاربران، جایگزینی مودم‌های تولید داخل U.TEL با نمونه‌های خارجی آغاز شده است که در سبد متنوع محصولات این نشان تجاری، مودم های ایرانی LTE با قابلیت استفاده از سیم‌کارت هم به چشم می‌خورد.

وابسته کردن اقتصاد به نفت، خیانت است

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری از افزایش سوددهی واحدهای فناور در کشور، علی رغم افزایش شدت تحریم ایران از سوی کشورهای غربی داد.

کاری که سایپا در فراز و فرودهای سیاسی کرد

آنچه که امروز بر روی صنعت مادر کشور سایه انداخته و شرکتهای بزرگی مانند سایپا را درگیر کرده کانونهای تحریم است که یکی از مهم ترین و محوری ترین آنها خودروسازی است. با این رویکرد هر نوع تغییر در این فضا به دیپلماسی ارتباط پیدا میکند.

تعدیل بازار با افزایش تولید رویکرد جدی سایپا

گروه خودروسازی سایپا که این روزها حسابی متحول شده در ابتدا با افزایش تیراژ تولید در گروه خودروهای پرفروش موفق شد بساط دلالان را جمع کند و حاشیه ی امن خوبی به حاشیه ی بازار برسد.

بیت کوین در آستانه ۱۰ هزار دلار

هفته گذشته بیت‌کوین حامل خبرهای خوبی برای سرمایه‌گذاران بود. جهش‌های خشمگین بازار بیت کوین و دورخیز این ارز برای رسیدن به میزان ۱۰ هزار دلار تصویر مثبتی از آن ترسیم کرده است.

کاربرد ارز دیجیتال ملی در حد مانور آمادگی!/ باید مردم را برای استفاده از ارزهای دیجیتال بین‌المللی آماده کنیم

دبیر و عضو هیات مدیره انجمن کسب‌و‌کارهای اینترنتی گفت: کاربرد ارز دیجیتال ملی تنها در حد مانور آمادگی برای استفاده از ارزهای دیجیتال بین‌المللی است، آن هم به شرط اینکه بخشنامه بانک مرکزی برای ممنوعیت استفاده از ارزهای دیجیتال لغو یا اصلاح شود.

چه زمانی اسپانسر، بدهکار استقلال و پرسپولیس شد؟

باشگاه‌های پر طرفدار دولتی (پرسپولیس و به طور خاص استقلال) پول‌ها را جلوتر از موعد می‌گیرند، اما باز هم طلب دریافتی جدید در قالب «مطالبات» دارند! بدون آنکه هوادار، نهاد، ذی‌حساب یا فردی سوال کند «کدام طلب؟ کدام مطالبات؟»

کاهش فروش ۳۰ میلیارد دلاری هوآوی طی ۲ سال آینده

به دنبال تنش‌های بین چین و آمریکا شرکت هوآوی یکی از شرکت هایی بوده است که بیشترین ضرر را در این بین به خود دیده است. مدیر عامل هوآوی سیاست‌های آمریکا را به باد انتقاد گرفته است

بهترین عکس و ویدئو را با یازده حالت پیش‌فرض دوربین HUAWEI p30 pro ثبت کنید

بی‌شک دوربین گوشی‌های سری HUAWEI P30 هوآوی، جزء نقاط قوت آن محسوب می‌شود. دوربین Huawei p30 Pro به عنوان پرچمدار این سری، از فناوری‌ها و قابلیت‌هایی برخوردار است که می‌تواند شما را در هر حالتی از عکس‌برداری با ویژگی‌های خاص خود همراهی کند تا بهترین عکس و ویدئو را ثبت کنید.

باید از اسنپ دفاع کنیم

در این مسئله مشخص به نظر می‌رسد مجموعه و برند اسنپ قربانی یک شرایط تحمیلی شده است. شرایطی نه‌چندان طبیعی که همه غرق در حواشی آن شده و کسی به این مجموعه به‌مثابه یک «کسب‌وکار» و آسیب‌های وارده به آن، توجهی نمی‌کند. در چنین وضعیتی حتما ما از حوزه تخصصی در مقابل فشارهای ناروا دفاع می‌کنیم.

افزایش ارزش بیت کوین تا ۹ هزار دلار

بیت کوین در حالی در روزهای گذشته شاهد افزایش ارزش بود که خبری مبنی بر ایجاد یک ارز مجازی توسط فیس‌بوک منتشر شده است.

۱ ۲ ۳ ۱۹