بورس

بورس میزبان رکوردشکنی‌های پیاپی

در بازار سراسر سبز سهام، امروز نماگر اصلی بازار تا این لحظه توانسته تراز ۲۰۱ هزار واحدی را رد کند و رکوردهای پی در پی را به ثبت برساند.

چشم انداز روشن صنعت بیمه در سال آینده/ تخفیف های بیمه ای برای مخاطبین فاینکس دوازدهم + فیلم

مدیر کل روابط عمومی بیمه مرکزی هدف اصلی برگزاری نمایشگاه بورس، بانک و بیمه را معرفی دستاوردها و ارائه خدمات سه صنعت اصلی اقتصاد کشور به جامعه دانست و گفت: نمایشگاه دوازدهم بورس، بانک و بیمه فرصتی برای دست اندرکاران صنعت بیمه است تا دستاوردهای خود را به جامعه معرفی کنند.

برنامه جدیدی برای ثبت‌نام سهام عدالت وجود ندارد

طبق آخرین آماری که سازمان خصوصی سازی ارائه کرده از کل افرادی که مشمول سهام عدالت و در قید حیات هستند ۴۱ میلیون نفر شماره شبای بانکی خود را در سامانه سهام عدالت ثبت کرده‌اند.

رشد ۷۰ درصدی بورس تهران در سال جاری

مدیرعامل بورس اوراق بهادار تهران در نشست خبری اعلام کرد: در ۱۰ ماه امسال رشد شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران ۷۰ درصد بوده و به رقم ۹۶ هزار و ۲۹۰ واحد رسید.

کانال تلگرامی نبض بازار راه اندازی شد

مدیر عامل موسسه مطبوعاتی بازتاب از راه اندازی کانال تلگرامی نبض بازار در آستانه سومین سال فعالیت نشریه نبض بازار با اهداف ذیل خبر داد

بورس کالا، راهکاری مناسب برای تنظیم و ثبات بازار و کالاها

عضو هیئت رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد: یکی از راهکارهای تنظیم بازار و ثبات در قیمت کالاهای اساسی استفاده بیشتر از بستر بورس کالا است؛ چرا که خریدار و مصرف‌کننده در بورس در رقابتی برابر به دادوستد می‌پردازند.

اجرای ناقص عرضه گندم در بورس کالا؛ بیراهه‌ای خطرناک

تجربه ناموفق عرضه برخی محصولات کشاورزی در بورس کالا نشان داد زیرساخت‌های اجرای این سیاست در کشور فراهم نیست و دولت باید هر چه زودتر موانع را از پیش پای اجرای کامل ماده 33 بهره‌وری کشاورزی بردارد.

افزایش 128 تومانی نرخ دلار

قیمت دلار آمریکا بار دیگر صعودی شد و با جهش 128 تومانی نسبت به روز قبل ۴۷۸۰ تومان فروخته می‌شود. سکه هم 13 هزار تومان افزایش یافت.

پرداخت ٣٥٠ میلیون دلار تسهیلات ارزی

مدیرعامل بانک کشاورزی اعلام کرد که احتمالا در سال جاری تا حدود ٣٥٠ میلیون دلار از محل منابع ارزی صندوق توسعه ملی به طرح های مربوطه پرداخت خواهد کرد.

احتمال اخراج ۴ شرکت از بورس

مدیرعامل بورس تهران می‌گوید اگر شرکتی دستورالعمل پذیرش را رعایت نکند این شرکت به هیات پذیرش معرفی می‌شود و این هیات در موردش تصمیم‌گیری می‌کند. او در عین حال از احتمال اخراج چهار شرکت از بورس خبر داد.

بورس تهران قرمزپوش شد

بورس تهران امروز شاهد ادامه روند کاهش قیمت‌ در بیشتر سهم‌ها بود. همچنین سهم‌هایی در گروه خودرو استخراج کانه‌های فلزی و محصولات شیمیایی بیشترین تاثیر کاهنده را برروی دماسنج بازار سرمایه داشتند.

هر کد حقیقی ۳۰۰۰ سهم کنتورسازی را می‌تواند بفروشد

سهامداران کنتورسازی برای فروش سهم خود باید به کارگزاری‌های عضو بورس تهران مراجعه کرده و دستور فروش و فرم تعهدنامه واگذاری سهام را تکمیل کنند. شرکت بورس گفته که هر کد حقیقی حداکثر تا ۳۰۰۰ سهم می‌تواند به فروش برساند.