بانک و بیمه

کارنامه بانک ملی ایران در خروج از بنگاهداری

عملکرد بانک‌ ملی ایران در واگذاری اموال و دارایی ها چنان چشمگیر بوده که این کارنامه موفق در گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی مورد تمجید و تقدیر قرار گرفت.

حمایت بانک ایران زمین از بهره برداری خط تولید جدید شرکت فولاد اکسین اهواز

بهره برداری از خط تولید انواع ورق های API محیط ترش مورد مصرف در صنایع نفت و گاز چهارشنبه بیست و سوم مرداد 98 با حضور دکتر دهقانی مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت، مهندس ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد اکسین و مدیریت شعب استانهای خوزستان و لرستان بانک ایران زمین در شرکت فولاد اکسین خوزستان برگزار شد.

بانک ملت؛ اولین سایت پر مخاطب شرکت ها و سازمان های اقتصادی ایران در فهرست برترین های الکسا

آپارات در فیلم و ویدئو، دیجی کالا در فروش کالا، ورزش سه در اخبار ورزشی و فوتبال، نمناک در هنر و فرهنگ وسرگرمی، شاپرک در تراکنش کارت های بانکی، نماشا در ویدئو، دیوار در نیازمندی ها، نی نی سایت در کودکان، تلوبیون در آرشیو فیلم و سریال، فیلیمو در فیلم، جام نیوز در خبر، عصر ایران در خبر، ستاره در سبک زندگی، باشگاه خبرنگاران در خبر، خبرگزاری فارس در خبر، طرفداری در ورزش، فرارو در خبر، سافت 98 در نرم افزار و… فعالیت دارند و بانک ملت با رتبه 10 عملا تنها سایت و اولین سایت پرمخاطب متعلق به یک سازمان اقتصادی یا شرکت مستقل است که مرتبط با حوزه کار بانک ملت فعالیت دارد و از این جهت اولین رتبه در بین سایت های سازمان های اقتصادی و شرکت ها را به خود اختصاص داده است

پرداخت سود سهام شرکت «شهرسازی و خانه سازی باغمیشه» در شعب بانک صادرات ایران آغاز شد

بانک صادرات ایران طی اطلاعیه‌ای از تمامی سهامداران حقیقی شرکت «شهرسازی و خانه‌سازی باغمیشه» با نماد «ثباغ» خواست تا از روز یک‌شنبه ٢٠ مردادماه سال ٩٨ به مدت یکسال جهت دریافت سود سهام سال مالی منتهی به ١٣٩٧/٠٦/٣١ به شعب بانک صادرات ایران در سراسر کشور مراجعه کنند.

بانک ملت اعلام کرد: اجباری شدن استفاده از رمز پویا در تراکنش های مبتنی بر کارت از اول شهریور

با تاکید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و‌ پلیس فتا، استفاده از رمز پویا در تمامی تراکنش های مبتنی بر کارت های بانک ملت از ابتدای شهریورماه سال جاری، اجباری خواهد بود.

سنگ تمام بانک ملت در تجلیل از خبرنگاران

روابط عمومی بانک ملت امسال با برگزاری باشکوه آیین تجلیل از اصحاب رسانه همزمان با روز خبرنگار، تولید و انتشار ویدیو کلیپ خاطره انگیز مرتبط با این روز و ارسال پیامک تبریک برای فعالان رسانه ای، برای خبرنگاران سنگ تمام گذاشت.

ساختمان جدید شعبه مشهد مقدس بیمه سرمد افتتاح شد

در آستانه عید سعید قربان و با هدف تسهیل ارائه خدمات به بیمه‌گذاران در استان خراسان رضوی، ساختمان جدید شعبه مشهد مقدس بیمه سرمد با حضور مدیرعامل بانک صادرات ایران، رییس هیات مدیره، مدیرعامل و مدیران این شرکت افتتاح شد.

مدیرعامل بانک ملت در پیام تصویری به آیین تجلیل از خبرنگاران: شناسایی نقاط ضعف یا قابل بهبود سازمان ها به عهده فعالان رسانه ای است

مدیرعامل بانک ملت در پیامی تصویری به آیین تجلیل از خبرنگاران، بخش مهمی از شناخت محیط پیرامون و شناسایی نقاط ضعف یا قابل بهبود سازمان ها را از رسالت های مهم خبرنگاران و اصحاب قلم ذکر کرد.

۱ ۲ ۳ ۳۶