بانک و بیمه

امضای تفاهم‌نامه توسعه سرمایه‌گذاری بخش گردشگری بین بانک گردشگری و سازمان میراث فرهنگی

تفاهم‌نامه همکاری درخصوص توسعه سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری کشور و افزایش سفر ارزان بین بانک گردشگری و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با حضور علی‌اصغر مونسان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و مرتضی خامی مدیرعامل بانک گردشگری به امضا رسید.

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران افتتاح شد

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران روز سه‌شنبه ۲۳ بهمن‌‌ماه با رویکرد حمایت از گردشگری داخلی و با حضور جمعی از مقامات و همچنین فعالان صنعت گردشگری کشور در محل نمایشگاه‌های دائمی بین‌المللی تهران افتتاح شد.

تعیین تکلیف 23 بنگاه اقتصادی

مدیر عامل بانک صنعت و معدن در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید وضعیت 23 بنگاه اقتصادی خراسان رضوی را تعیین تکلیف کرد و از پرداخت 46 هزار و 700 میلیارد ریال به صنایع استان خبر داد.

اقدامات و دستاوردهای حوزه حقوقی بانک رفاه

در راستای حفاظت از منافع بانک در مجامع بین المللی و قضایی و ایجاد رویه یکسان در تنظیم قوانین و مقررات، مدیریت امور حقوقی بانک رفاه موفق به کسب دستاوردهای زیادی شده است.

حمایتی به وسعت یک سرزمین (2)

اشتغال 5 هزار نیروی متخصص و تامین 100 درصد نیاز کشور در حوزه ی تولید قطعات فلزی، چدنی و مقاطع فولادی در غرب آسیا و خاورمیانه

گام عملیاتی جهت توسعه دیپلماسی فرهنگی-اقتصادی

نمایندگان کشورهای عضو موسسه فرهنگی اکو و جمعی از سفیران و مقامات سفارتخانه های کشورهای مختلف امروز به موزه بانک ملی ایران آمدند و از میراث ملی موجود در این موزه و اماکن تاریخی ساختمان سردار اسعد و زورخانه بانک بازدید کردند.

باید ورزش را در صنعت بیمه بومی سازی کنیم

دکتر غلامرضا سلیمانی که در جمع برگزیدگان ورزش بیمه مرکزی سخن می گفت با اعلام این مطلب افزود: هیچ ملتی نمی تواند به آسانی استقلال خود را حفظ کند و برای درک عمیق احساس آزادی باید هزینه‌های ایستادگی در برابر ظلم را بپردازیم.

مهمترین هدف همایش بانکداری الکترونیک بحث و تبادل نظر در خصوص آخرین تحولات صنعت بانکداری است

همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت، مهمترین همایش تخصصی است که هدف آن آشنایی جامعه بانکی کشور با تحولات جدید در صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیکی است.

۱ ۲ ۳ ۱۶