بانک و بیمه

پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به تعداد قابل توجهی از سیل زدگان در بانک ملی ایران

بانک ملی ایران از ابتدای ابلاغ بخشنامه بانک مرکزی به شبکه بانکی در فروردین ماه امسال درخصوص ارایه وام قرض الحسنه به سیل زدگان، همه توان و امکانات خود را برای رفع مشکلات هموطنان عزیز به کار گرفته و سهم پیش بینی شده خود را در این بخش از ابتدای حادثه متعهد و عملیاتی نموده است.

جایگاه های برتر بانک ملی ایران در گزارش شاپرک

گزارش اردیبهشت ماه سال جاری شبکه الکترونیکی پرداخت کارت (شاپرک) نشان می دهد که در این ماه بیشترین کارت برداشت تراکنش دار، بیشترین کارت هدیه و بیشترین بن کارت تراکنش دار متعلق به بانک ملی ایران بوده است.

افتتاح مرکز چهارم فینووا در شهر سنندج

مرکز نوآوری فینووا، چهارمین شعبه خود را پس از استقرار در دانشگاه‌های: صنعتی امیرکبیر و علامه طباطبائی و شهر مشهد، در پارک علم و فناوری کردستان و با همکاری شرکت کاردوک، افتتاح کرد.

افزایش صدور دسته چک های صیادی بانک ملی ایران

بانک ملی ایران در راستای سیاست های بانک مرکزی برای پیاده سازی کامل سامانه صدور یکپارچه الکترونیکی چک (طرح صیاد)، صدور و توزیع چک های صیادی را سرعت بخشیده است.

مهمترین دستاوردهای پروژه‌های اقتصاد مقاومتی در سال 97/از تکمیل مسکن مهر تا واگذاری دارایی مازاد بانک‌ها

افتتاح فاز سوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس، تکمیل و تحویل ۱۳۳۶۴۶ واحد مسکونی مهر در سراسر کشور و واگذاری ۵۵ درصد از دارایی های مازاد بانک ها و موسسات اعتباری از جمله مهمترین دستاوردهای پروژه های اقتصاد مقاومتی در سال ۹۷ بوده است.

نقش بانک ملی در خروج واحدهای صنعتی از رکود

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: بانک ملی در پرداخت تسهیلات برای خروج واحدهای صنعتی از رکود و توسعه کشور نقش مهمی را ایفا کرده است که باید گفت در این زمینه نمره قابل قبول را دریافت می‌کند.

بانک ملی مناسب ترین بانک برای سرمایه گذاریست

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: مردم بانک ملی را بانکی مناسب و مطمئن برای سرمایه‌گذاری خود قلمداد می‌کنند و این بانک البته سوابق خوبی هم در کارنامه خود دارد.

بانک ملی رضایت مردم را به خود جلب کرده است

عضو کمیسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی مجلس گفت: برخی از بانک‌های کشور از جمله بانک ملی به خوبی توانسته رضایت مردم را در ارائه خدمات نوین بانکی جلب کند.

بانک ملی طیف وسیعی از خدمات بانکی را پوشش می دهد/ مروم از اعتماد و اطمینان به بانک ملی حرف می زنند

عضو کمیسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی مجلس گفت:در هر کشوری اعتماد به سیستم بانکی می تواند فاکتور مهمی باشد لذا وقتی در این رابطه از مردم سوال می کنیم ،مشاهده می‌کنیم افرادی که موضوع سرمایه‌گذاری را پیگیری می‌کند از اعتماد و اطمینان به بانک ملی حرف می‌زنند.

عجله دولت برای اجرای برنامه اقدام FATF/ مصوبه دولت جایگزین لایحه دو فوریتی‌ شد

با توجه به تصویب نشدن دوفوریت لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی در مجلس و در آستانه برگزاری نشست جدید گروه ویژه اقدام مالی FATF، دولت متن لایحه مذکور را مجددا تصویب کرد و در قالب مصوبه دولت به نهادهای ذیربط ابلاغ کرد.

۱ ۲ ۳ ۲۹