11 هزار پرونده در کمیسیون اصل نود مجلس دهم بررسی شد

داود محمدی رئیس سابق کمیسیون اصل نود به خبرنگار پارلمانی نبض بازار گفت: تعداد پرونده هایی که در مجلس دهم به این کمیسیون رسید بسیار زیاد بود که اگر بنا باشد در مورد نتایج آنها بگویم به زمان زیادی احتیاج است اما بیش از 11 هزار پرونده در کمیسیون اصل نود مجلس بررسی شد که مربوط به تخلفات اقتصادی تعداد زیادی از سازمانها به اضافه شکایات مردمی بود.

کد خبر : 63060
تاریخ انتشار : چهارشنبه 14 خرداد 1399 - 20:34
11 هزار پرونده در کمیسیون اصل نود مجلس دهم بررسی شد

به گزارش نبض بازار ، مجلس دهم به پایان رسید اما یکی از مسائلی که در مورد آن مطرح است سرنوشت پرونده هائیست که در کمیسیون اصل نود مورد بررسی قرار گرفت. با توجه به اینکه یکی از وظایف کیسیون اصل نود مجلس رسیدگی به شکایات و پرونده هائیست که به این کمیسیون می رسد باید دید که روند رسیدگی به پرونده های این کمیسیون به کجا رسید.

با توجه به اینکه یکی از مواردی که در این کمیسیون بررسی می شود مربوط به تخلفات اقتصادی درباره سازمانهای مختلف است از این جهت باید دید که در دوره مجلس دهم چه تعداد پرونده در این کمیسیون تشکیل شده و بیشترین موارد ارجاع داده شده به این کمیسیون مربوط به کدام یک از بخشهاست.

در این زمینه داود محمدی رئیس سابق کمیسیون اصل نود به خبرنگار پارلمانی نبض بازار گفت: تعداد پرونده هایی که در مجلس دهم به این کمیسیون رسید بسیار زیاد بود که اگر بنا باشد در مورد نتایج آنها بگویم به زمان زیادی احتیاج است اما بیش از 11 هزار پرونده در کمیسیون اصل نود مجلس بررسی شد که مربوط به تخلفات اقتصادی تعداد زیادی از سازمانها به اضافه شکایات مردمی بود.

داود محمدی درباره ترکیب مجلس جدید اظهار کرد: همانطور که می دانید کار مجلس در دو بخش قانونگذاری و نظارت است و باید به مجلس جدید اجازه داد تا کمی جلو برود و بعد درباره کیفیت آن صحبت کرد.

بیشتر بخوانید…

آمار تولید خودروسازان در سال 99

شاخص کل بورس تا اواخر تیر به 1 میلیون و 400 می رسد

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.