به گزارش نبض بازار در این نشست صمیمانه که باهدف تشریح گزارش عملکرد چندماهه اخیر واحد امور حقوقی و پیمان‌ها برگزار شد، مدیر واحد امور حقوقی و پیمان‌ها در کنار دیگر همکاران این واحد با اشاره به تشکیل کارگروهی برای کار بر روی قراردادها از مشکلات، موانع و تلاش‌های انجام‌شده برای تسریع در انجام امور این واحد و همکاری صمیمانه کارمندان صحبت کرد.
همچنین، یکی از کارشناسان این واحد به توضیح سامانه‌ای پرداخت که بر اساس آن پرونده‌ها و قراردادهای موجود در این واحد به‌صورت دیجیتال بر روی پرتال شرکت قرارگرفته‌اند. الکترونیکی کردن پرونده ها و قراردادها، دسته‌بندی بر اساس سال، و همچنین استانداردسازی برگه‌های سازمانی جم با برگه‌های سازمان‌های دیگر از کارهای انجام‌شده در این سامانه است.
در انتهای این جلسه مدیران و کارمندان به ارائه گزارش عملکرد درون‌سازمانی و بین مجتمعی خود پرداخته و از مشکلات موجود، نقد و نظرات و پیشنهاد‌های خود در این واحد صحبت کردند. همچنین، مدیرعامل پتروشیمی جم با ابراز خوشحالی از این دیدار آن را جلسه‌ای سازنده برای این واحد و خانواده جم دانست و واحد امور حقوقی و پیمان‌ها را پشتوانه شرکت جم در عملکرد موفق آن است