به گزارش نبض بازار ، در کنار همه ی نمادهایی که این روزها در بازار سرمایه نظر بسیاری از خریداران را به سمت خود جلب کرده اند نباید این مسئله را فراموش کنیم که تنها صنایع نیستند که می توانند سودآوری داشته باشند بلکه در این میان نباید از نمادهایی غافل شد که می توانند با توجه به قیمت و تحلیلی که با روشهای مختلف سودآوری آنها را نشان می دهد غافل شد. در واقع آنچه که امروز برای فعالان بازار سرمایه باعث تضمین سود خواهد بود توانایی تحلیل به روشهای منطقی و علمی است. باید به این موضوع اذعان داشت که دیگر نمی توان در بازاری که روشهای زیادی را در آن شاهد هستیم تنها با اتکاء به چند پست در کانالهای مختلف اقدام به خرید کرد. چه بسا نمادهایی که در حال حاضر جذابیت لازم برای خرید را ندارند اما تکنیکهای بنیادی و تحلیلی ماجرای دیگری را در مورد آنان روایت می کند موضوعی که درباره ی وبملت مصداق دارد.

نمادهای بانکی نیز از جمله خریدهایی هستند که به واسطه ی قیمت مناسب و البته اطمینان به تحلیلها می توانند آینده ی خوبی را برای خریدارانشان رقم بزنند. ملاکهایی که می تواند سودآوری یک نماد را در اینده تضمین کند بررسی قدرت خریداران نسبت به فروشندگان ، کد به کدهای حقوقی به حقیقی و ورود پول هوشمند است که در کنار اینها برخی دیگر از اتفاقات که تشکیل دهنده ی روند متوسط بازار هستند می توانند خیال هرکسی را برای یک سبد خوب راحت کنند.

وبملت در بین همه ی  نمادهای فعال در بازار سرمایه از جمله نمادهایی است که همیشه بازدیدکنندگان و خریداران خوبی دارد و هر اتفاقی در میزان خرید و فروش این نماد تأثیر مهمی در شاخص دارد. وبملت در حال حاضر با مقاومت 6.260 ریال روبروست و البته حمایت این سهم نیز در محدوده ی 5.370 قرار دارد.

پولبک این نماد در تاریخ 17 دی باعث شد که سهم روند صعودی به خود بگیرد و ضمن شکستن حمایتهایی که روزهای زیادی درگیرش بود به سمت مقاومتهای قدیمی حرکت کند. اصولا سهم هایی در قیمت نماد وبملت جزو کم ریسکها محسوب می شوند و می توان گفت در موج شماری می تواند تا قیمت 7.500 و 8.000 رشد داشته باشد که با توجه به قیمت فعلی که 6.583 ریال است در کوتاه مدت بین 15 تا 22 درصد سود دهی داشته باشد.

در بین نمادهایی که ورود پول هوشمند داشتند وبملت سومین نمادی است که پول هوشمند خوبی را تجربه کرده و در بین برترین نسبتهای خرید و فروش حضور دارد. کراس میانگین 20 روزه ی رو به بالای آن   193.91 میلیون است. داشتن رتبه ی سوم بیشترین حجم معاملات از دیگر نکاتی است که می تواند به وبملت که در نگاه تحلیلی جرو نمادهای بزرگ میانه است اعتبار نگهداری دهد. از دیگر مواردی که می تواند وبملت را یک سهم مستعد رشد معرفی کند میزان تسعیر ارز و افزایش سرمایه است که برای تصمیم گیران حائز اهمیت خواهد بود.