وبملت چه فرکانسی مخابره می کند؟

وبملت در یکماه گذشته موفق شده 69.12% سود بسازد و در سه ماه گذشته نیز 141.62 درصد سود را نصیب خریداران خود کرده است.
کد خبر : 57561
تاریخ انتشار : دوشنبه 15 اردیبهشت 1399 - 22:47
وبملت چه فرکانسی مخابره می کند؟

به گزارش نبض بازار ، بورس در یکی دوماه گذشته همیشه پیامهای خوبی برای خریدران سهم های مختلف بوده بطوریکه برخلاف پیش بینی ها شاخص بورس نه تنها اصلاحی را در دوماهه ابتدایی سال تجربه نکرد بلکه به واسطه ورود نقدینگی شاهد رشد شاخص هستیم. البته نقدهایی به رشد شاخص وارد است که می توان همه آنها را در ذیل ورود نقدینگی به بورس تفسیر کرد. شاخص کل بورس با روشهای فعلی مانند فروش سهام دولتی و آزاد شدن سهام عدالت همچنان به رشد خود ادامه خواهد داد مگر اینکه ورود جریان نقد به این بازار متوقف شود و یا کاهش پیدا کند. آنچه که از وضعیت فعلی می توان متصور بود اصلاح شاخص در 1.200 است که اگر این اتفاق رخ نداد باید اینبار منتظر کشیدن نمودار رشد شارپی دوم برای آن باشیم. البته باید به موضوع اذعان داشت که شاخص کل در تاریخ 4 شهریور 88 نیز 5.4 درصد در یک روز رشد داشته پس نباید این پیشروی را فقط به زمان حال مربوط دانست. شاخص کل و شاخص هم وزن متغیرهای آمادگی خرید و حجم پول هستند که با هر تغییری شاهد واکنش شاخص هم وزن و شاخص کل خواهیم بود. رشد سهم های مختلف به واسطه بستری که امروز در بورس فراهم شده سبب خواهد شد که مردم از این بازار رو برنگردانند هرچند که توصیه می شود برای مصون ماندن از تبعات احتمالی ریزش ها با روشهای تحلیل تکنیکال دانش خود را در خریدها دخالت دهند.  نماد وبلمت که متعلق به بانک ملت در بورس است طی یکماه گذشته اتفاقات خوبی را رقم زده است.

وبملت در یکماه گذشته موفق شده 69.12% سود بسازد و در سه ماه گذشته نیز 141.62 درصد سود را نصیب خریداران خود کرده است. برای درک بهتر ماجرا یک مثال می زنیم. فرض کنید فردی با سرمایه 1 میلیون در سه ماه قبل سهم وبملت را خریداری کرده با میزان درصد رشد و یا سوددهی هم اکنون داری 2 میلیون 400 هزار تومان سرمایه است که موفقیتی بزرگ با سرمایه ناچیز خواهد بود. این نماد که در حال حاضر با رسیدن به سقف کانال آماده اصلاح است می تواند در کوتاه مدت با رسیدن به قیمت 23.621 ریال 41 درصد سود نسبت به رقم فعلی قیمت سهم ایجاد کند که البته اگر سهم از سقف کانال رد شود اولین مقاومت خود را در محدوده 19.500 ریال می بیند ولی اگر موفق به شکستن مقاومت 17.281 نشد شاهد اصلاح آن خواهیم بود که در این صورت با در نظر گرفتن حد ضرر می توان منتظر سوددهی مجدد در موج دوم صعود بود. وبملت را در تابلوی رصد خود قرار دهیم.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 1
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

دکتر بهمن سیف 1399-02-28 - 12:56

عامل اصلی ریزش بازار سهام طی چند روز گذشته پاتگ بانکها به بازار سرمایه است چرا که با رونق گرفتن بورس خیلی از مردم پولهای خود را از بانکها خارج کردند و بدین ترتیب تهدید جدی برای بانکها ایجاد شد و در مقابل بانکها با عرضه آبشاری و هماهنگ سهام در اواخر هفته گذشته مردم را از بازار ریسک دار بورس هراس دادند و دلیل ریزش دو روز اخیر واکنش طبیعی مردم به اقدام بانکها است.
مسئولین کلان مملکت و اقتصاد اگر متوجه این بازی بانکها نشوند هرچه رشته اند پنبه خواهد شد و با سلب اطمینان مردم، دیگر سیاستهای آزاد سازی اقتصادی قابل اجرا نخواهد بود . متاسفانه بانکها با ملاحظه منافع بخشی خودشان سیاست های کلان کشور را با چالش جدی مواجه میکنند اگر نظارت و کنترل نشوند!!!!!!!!!