هیئت مدیره نجومی بانک مهراقتصاد سپه پوش شدند

پاداش هیئت مدیره نیز در همین سال به 129 میلیون و 700 هزار تومان می رسد که اعضای موظف و غیرموظف می توانند با هم از آن بهره مند شوند حق حضور اعضای غیرموظف این بانک نیز جالب توجه است.

کد خبر : 62736
تاریخ انتشار : دوشنبه 12 خرداد 1399 - 20:40
هیئت مدیره نجومی بانک مهراقتصاد سپه پوش شدند

به گزارش نبض بازار ، بانک مهراقتصاد در بانک سپه ادغام شد این خبری بود که امروز در تیتر بسیاری از خبرگزاریها و سایتهای اقتصادی مشاهده شد اما موضوعی که در مورد بانک مهراقتصاد باید به آن اشاره کرد وضعیتی است که در این بانک حاکم است. مهر اقتصاد با بدهی 641 هزار میلیارد ریالی در شرایطی در بانک سپه ادغام شده که طبق بررسی صورتهای مالی این که مربوط به پایان اسفند 97 است این بانک 17.316 میلیارد ریال تسهیلات با ریسک زیاد در پایان این سال پرداخت کرده است.

اما این مسئله ای نیست که قصد پرداختن به آن را داریم هرچند که این موضوع جای پرداختن خواهد داشت اما چیزی که در مورد مهر اقتصاد بیشتر جلب توجه می کند هزینه هایی است در برخی موارد شاهد هستیم. این بانک در پایان سال 97 بیش از 45.670 میلیارد تومان هزینه آگهی و تبلیغات و جوایز داشته که رقم بسیار قابل توجهی برای یکسال است.

در بررسی نتایج صورتهای مالی مهراقتصاد مشخص می شود که اعضای هیئت مدیره در پایان سال 97 به میزان 132 میلیون و 400 هزار تومان حق حضور در جلسه دریافت کردند که البته این موضوع تنها مختص به اعضای غیرموظف هیئت مدیره است که در این سال غلامحسن تقی نتاج ملکشاه که در حال حاضر مدیرعامل است به همراه مرتضایی که فعلا نائب رئیسی هیئت مدیره را برعهده دارد به همراه مهدی ابراهیمی و علی کارگر عضو غیرموظف هیئت مدیره بودند.

پاداش هیئت مدیره نیز در همین سال به 129 میلیون و 700 هزار تومان می رسد که اعضای موظف و غیرموظف می توانند با هم از آن بهره مند شوند اما با توجه به رقم های گفته شده جدا از اینکه اعضای غیرموظف هیئت مدیره می توانند از سود سهام نیز برخوردار باشند باید گفت که هیئت مدیره تقریبا گرانی را شاهد بودیم.

بیشتربخوانید…

تسهیلات بیش از 1700 میلیارد تومانی بانک آینده به شرکتی که حتی یک سایت هم ندارد!!!

در کمیته حسابرسی پست بانک چه خبر است؟

قیمت سکه معطل مدیریت در بازار ارز است

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.