اروپا

اروپا یکی از گران ترین تورهای گردشگری بوده که مسافران مفرحی را میزبانی می کند. تور اروپا سرشار از جاذبه های مختلف گردشگری از جاذبه های طبیعی گرفته تا جاذبه های فرهنگی و تاریخی بوده و هر گردشگری با هر علایق و سلایقی را مجذوب خود می نماید. در میان کشور های مختلف اروپایی که هر یک به تنهایی در زمینه ی جذب گردشگر در دنیا حرفی برای گفتن دارند. گردشگران می توانند برای سفری  16 روزه خودشان را آماده کنند که در این 16 روز می توانند به فرانسه، سوئیس و ایتالیا سفر کرده و از شهر های رم، ونیز، فلورانس، زوریخ و پاریس نیز بازدید به عمل آورند اما به خاطر داشته باشید که هزینه این تور تقریبا 55 میلیون تومان می باشد.

کانادا

این کشور که دومین کشور بزرگ دنیا می باشد، دارای بزرگ ترین خطوط ساحلی در جهان بوده و از این حیث تور کانادا کشوری محبوب برای مسافرت گردشگران می باشد. کانادا که جزء تورهای گران قیمت به حساب می آید گردشگران عزیزی که تمایل دارند به این کشور زیبا سفر کنند می توانند در توری 15 روزه سفر کرده و در آن از شهرهای ونکوور، مونترال، تورنتو و نیاگارا بازدید به عمل آورند همچنین لازم به ذکر است که هزینه آن 6 میلیون و 990 هزار تومان + 7 هزار دلار آمریکا معادل 97 میلیون تومان می باشد.

کشتی کروز

کشتی کروز، در واقع کشتی های تفریحی است که در سفر های دریایی طولانی مدت از آن ها استفاده می شود. با رونق حمل و نقل دریایی در جهان، شرکت های فعال در زمینه حمل و نقل بهترین امکانات و خدمات را در کشتی های لوکس، برای گردشگران تور کشتی کروز در نظر گرفتند. در ابتدا و در زمان اوج تور کشی کروز، سفر دریایی با کشتی های لوکس از محبوبیت بالایی برخوردار بود و طرفداران بسیاری داشت. اما یکی از نقاط ضعف تور کشی کروز زمان زیادی بود که مسافران در دریا می گذراندند. گردشگرانی که به سفر با کشتی کروز علاقه دارند و می خواهند سفری متفاوت را تجربه کنند می توانند در تور 18 روزه کشتی کروز شرکت کنند اما هزینه این سفر حدود 57 میلیون تومان است.