نماینده مردم کهنوج: نقشه راه درست بانک گردشگری فرصتهای زیادی را رقم می زند

احمد حمزه:صرف هزینه های اضافی در برخی بخشها سبب می شود که در موضوع مهمی مانند اشتغال هنوز با چالش روبرو باشیم و این مسئله اصلا خوشایند نیست.

کد خبر : 47894
تاریخ انتشار : چهارشنبه 22 آبان 1398 - 21:10
نماینده مردم کهنوج: نقشه راه درست بانک گردشگری فرصتهای زیادی را رقم می زند

به گزارش نبض بازار ، وقتی که درباره ی رونق تولید صحبت می کنیم نمی توانیم از موضوع اشتغال ساده بگذریم زیرا با نبود منابع انسانی تولید معنایی ندارد. اشتغال جوانان هنوز هم موضوع مهم بخشهای اجرایی کشور است زیرا در یک برآورد ساده می توان به این نتیجه رسید که بسیاری از خانواده ها از شرایط موجود اشتغال در کشور راضی نیستند. بانک گردشگری در راستای مرتفع کردن بخشی از این نگرانی و اجرای مسئولیتهای اجتماعی با حمایت از کارخانه ی احیاء مستقیم فولاد بافت کرمان شرایط خوبی را برای شتغال جوانان کرمانی رقم زده است.

در این ارتباط با احمد حمزه نماینده ی مردم کهنوج به گفتگو نشستیم. حمزه با بیان اینکه شرایط اشتغال در کشور مناسب ظرفیتهای و پتانسل موجود در کشور نیست گفت: صرف هزینه های اضافی در برخی بخشها سبب می شود که در موضوع مهمی مانند اشتغال هنوز با چالش روبرو باشیم و این مسئله اصلا خوشایند نیست. وی با اشاره به مفاد اقتصاد مقاومتی بیان کرد: یک اصل جدایی ناپذیر در این مهم بحث اشتغال جوانان و اشتغال بومی است که باید به آن توجه ویژه داشت. حمزه افزود: در اختصاص بودجه به برخی سازمانها گاها شاهد زیاده روی هستیم درحالیکه سرمایه ی اصلی کشور جوانان هستند. نماینده ی مردم کهنوج عنوان کرد: در کشوری که از هر حیث به لحاظ منابع غنی است باید با کمک هم موضوع بیکاری را ریشه کن کنیم ما نشان داده ایم که در شرایط سخت کارهای بزرگی انجام خواهیم داد و این مسئله برای ما یک شعار نیست. حمزه درباره ی نقش بانک گردشگری در احداث کاراخنه احیاء مستقیم فولاد بافت گفت: نقشه ی راه درست بانک گردشگری در این زمینه فرصتهای زیادی را برای کشور به وجود خواهد آورد و امیدواریم این موضوع مورد توجه سایر سازمانها نیز باشد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.