نماینده مردم سیرجان: بانک گردشگری در خصوص حمایت از فولاد بافت ذکاوتمندانه عمل کرد

شهباز حسن پور بیگلری:در حال حاضر در بخش تولید فولاد جزو 3 استان برتر کشور هستیم و این یعنی نعمتی که باید از آن بهره ی لازم را برد ولی متأسفانه هنوز به قدری که شایسته ی نام و آوازه ی مردم کرمان و اقتصاد این بخش کشور است به آن پرداخته نشده.

کد خبر : 47868
تاریخ انتشار : سه شنبه 21 آبان 1398 - 15:41
نماینده مردم سیرجان: بانک گردشگری در خصوص حمایت از فولاد بافت ذکاوتمندانه عمل کرد

به گزارش نبض بازار ، کارخانه ی احیاء مستقیم فولاد بافت کرمان با پناسیل قابل تأمل در بخش اشتغال و تولید روز گذشته توسط رئیس جمهور افتتاح شد تا شاهد اتفاقات خوب دیگری در استان کرمان باشیم. ظرفیتهای ویژه این طرح در ایجاد اشتغال از زبان مهدی جهانگیری رئیس گروه مالی گردشگری امیدواریهای زیادی را در بخش تولیدی به وجود خواهد آورد به اضافه ی اینکه تعداد زیادی از جوانان کرمان تا چند سال آینده می توانند در این کارخانه مشغول بکار شوند.

شهباز حسن پور بیگلری نماینده ی مردم سیرجان اینطور توضیح داد: نگاه به ظرفیتهای استان کرمان در همه ی بخشها به خوبی نشان می دهد که یکی از قطبهای اقتصادی کشور در چند سال گذشته استان کرمان بوده ولی با این همه آنطور که باید به این استان ویژه ی اقتصادی توجه نشده است. وی با اشاره به اینکه ۳۶ درصد از ذخایر معدنی استان کرمان در زمینه سنگ آهن است که به صورت خاص معادن گسترده جلال آباد در شهرستان زرند و معادن و مجتمع صنعتی گل گهر در سیرجان دو قطب اصلی تولید فولاد در استان کرمان است گفت اشاره به این آمارها می تواند نشان دهنده ی ظرفیتهای فوق العاده در این استان باشد. کرمانی ها اگرچه از منابع نفتی بی بهره هستند اما در بخش فلزات ، کشاورزی و صنایع دستی جزو چند استان برتر کشور هستند. این نماینده ی مجلس ادامه داد: در حال حاضر در بخش تولید فولاد جزو 3 استان برتر کشور هستیم و این یعنی نعمتی که باید از آن بهره ی لازم را برد ولی متأسفانه هنوز به قدری که شایسته ی نام و آوازه ی مردم کرمان و اقتصاد این بخش کشور است به آن پرداخته نشده. نماینده مردم سیرجان ادامه داد: بانک گردشگری در حمایت از این طرح ذکاوتمندانه عمل کرد زیرا با وجود ظرفیتهای بی شمار در این بخش می توان به آینده ی آن بسیار امید داشت اما این پایان ماجرا نیست و باید آن را توسعه داد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.