نماینده شهر بابک: درباره کارخانه فولاد بافت از بانک گردشگری ممنون هستیم

علی اسدی کرم:خوشبختانه برای حضور سرمایه گذاران در استان کرمان هیچ مشکلی وجود ندارد و همه می توانند با بررسی ابعاد مختلف و ظرفیتهای خود در این استان اقدام به سرمایه گذاری کنند.

کد خبر : 47897
تاریخ انتشار : چهارشنبه 22 آبان 1398 - 21:14
نماینده شهر بابک: درباره کارخانه فولاد بافت از بانک گردشگری ممنون هستیم

به گزارش نبض بازار ، اقتصاد مقاومتی یعنی تعامل بخشهای مختلف برای رسیدن به هدفی که در آن بتوان بدون نیاز به حضور شرکای خارجی در موضوع تأمین اشتغال و نیازمندیها عملکرد قوی و قابل دفاع داشت. برای نیل به این هدف به خرد جمعی و استفاده از توانمندیهای بخشهای مختلف نیاز است اما باید دید تا چه اندازه چنین بستری مهیاست؟ احداث کارخانه ی احیاء مستقیم فولاد بافت کرمان که با حمایت بانک گردشگری انجام شده یکی موارد تحقق چنین نقشه ی راهی خواهد بود.

علی اسدی کرم نماینده شهر بابک در این ارتباط گفت: خوشبختانه برای حضور سرمایه گذاران در استان کرمان هیچ مشکلی وجود ندارد و همه می توانند با بررسی ابعاد مختلف و ظرفیتهای خود در این استان اقدام به سرمایه گذاری کنند. این نماینده ی مجلس گفت: البته باید درباره ی کارخانه فولاد بافت از بانک گردشگری ممنون بود زیرا اجرای طرحی در این وسعت نیازمند حضور یک سازمان مالی قوی با ساز و کارهای اجرایی مناسب است. اسدی کرم با بیان اینکه در حال حاضر شرایط ویژه ای را در استان کرمان داریم که قابلیت پرداخت ویژ های دارد اظهار کرد: خوشبختانه استان کرمان جزو بهترینا هاست اما باید برای بهره مندی بیشتر کشور از استان کرمان مسئولین بیشتر همت کنند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.