نشان ستارۀ طلایی ششمین جشنوارۀ ستارگان روابط عمومی ایران به شرکت فولاد مبارکه اختصاص یافت

ر آیین نکوداشت روز ملی روابط عمومی که روز چهارشنبه 25 اردیبهشت ماه جاری در مجموعۀ وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، نشان ستارۀ طلایی ششمین جشنوارۀ ستارگان روابط عمومی ایران به روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه اختصاص یافت.

کد خبر : 16476
تاریخ انتشار : چهارشنبه 1 خرداد 1398 - 12:19
نشان ستارۀ طلایی ششمین جشنوارۀ ستارگان روابط عمومی ایران به شرکت فولاد مبارکه اختصاص یافت

به گزارش نبض بازار ؛ در این جشنواره که با حضور مدیران روابط عمومی دستگاهها و نهادهای اجرایی دولتی و خصوصی، کارشناسان روابط عمومی و اساتید دانشگاهی برگزار شد، دبیر جشنواره با اشاره به تلاش برای رشد و تعالی و ارتقای جایگاه روابط عمومی در ایران گفت: روابط عمومی نوعی  دانش و مهارت است و استفاده از ظرفیتهای نامحدود آن بهمنظور تعالی و سرآمدی بیشتر سازمانها و کمک به مدیریت ارشد آنها میشود.
هوشمند سفیدی افزود: در حقیقت برگزاری جشنوارههایی از این دست، فرصتی است برای هماندیشی و تبادلنظر؛ چراکه معتقدیــم روابط عمومی گفتوگوی مسالمتآمیز را ترویـــــج میکند. فلسفــــۀ روابط عمومی خدمت به مردم است و توان گفتوگوی مسالمتآمیز با مردم از قدرت روابط عمومی ناشی میشود. امروز ارزشهای اخلاقی، تکنیکی و رویکردی روابط عمومی نیاز به همگانی شدن در سازمان و جامعه دارد.
به گزارش خبرنگار فولاد، مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه این نشان را به روان پاک شهید محسن خزایی مدیر اسبق روابط عمومی این شرکت و نخستین خبرنگار شهید مدافع حرم تقدیم کرد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.