معدل عملکرد وزیر ارتباطات از معدل دولت بالاتر است

عبدالرضا هاشم زایی در گفتگو با خبرنگار نبض بازار گفت: جهرمی کسی است که در گفته‌های خود صداقت دارد و به خاطر جوانی که دارد کمتر وارد محافظه‌کاری می‌شود و تقریباً همیشه جز کسانی است که گوش به تلفن است و همیشه پاسخگو است.

کد خبر : 16567
تاریخ انتشار : پنجشنبه 2 خرداد 1398 - 9:17
معدل عملکرد وزیر ارتباطات از معدل دولت بالاتر است

به گزارش نبض بازار ؛ عبدالرضا هاشم زایی نماینده مردم تهران دراین‌باره گفت: علیرغم اینکه من به وزیر ارتباطات در زمان رأی اعتماد رأی ندادم بعداً دیدم که عملکردش از بسیاری از وزرای دیگر دولت روحانی بهتر است و حتی از معدل دولت هم بیشتر است به عبارت دیگر اگر معدل دولت 7 باشد جهرمی خیلی بیشتر از این‌ها نمره می‌گیرد.
این نماینده مجلس گفت: جهرمی کسی است که در گفته‌های خود صداقت دارد و به خاطر جوانی که دارد کمتر وارد محافظه‌کاری می‌شود و تقریباً همیشه جز کسانی است که گوش به تلفن است و همیشه پاسخگو است.
وی گفت: البته من به دلیل سن و سالی که دارم معمولاً وزرا جواب تلفن‌هایم را می‌دهند اما برخی نمایندگان دیده‌ام که نمی‌توانند به‌راحتی با وزیر تماس بگیرند اما جهرمی پاسخ همه را می‌دهد.من از نصف شب گذشته بود که به وی زنگ زدم و وی تلف را جواب داد.
وی گفت: جهرمی در مدتی که در وزارت ارتباطات بوده است اقدامات بسیار ارزشمندی داشت، ساماندهی شبکه ملی اطلاعات کار بسیار برجسته و پیچیده‌ای بود که علیرغم همه مقاومت‌ها و حساسیت‌هایی که برخی‌ها داشتند توانست به سرانجام برساند و خدمات بسیار زیادی در این راه انجام داد و ناروایی‌های زیادی هم دید.
وی گفت: یکی از نقاط قوت کارنامه جهرمی مبارزه با ستاره مربع‌ها بود که جولانگاهشان صداوسیما شده بود و وزارت ارتباطات توانسته است بخش بزرگی از آن‌ها را جمع کند.
وی گفت: البته باید این را هم در نظر داشت که وزارت ارتباطات متشکل از دو شرکت پست و مخابرات است، مخابرات که به‌صورت کلی واگذارشده است و به این دلیل خیلی دست وزیر در این قسمت‌ها بازنیست.

وی گفت: جهرمی با توجه به محدودیت‌هایی که دارد در ایجاد زیرساخت‌های مخابراتی بسیار عملکرد خوبی داشت. زمانی است که وزیر دستش باز و می‌تواند کاری بکند اما اینجا واقعاً برخی مشکلات وجود دارد که خارج از اختیار وزیر است.
هاشم زایی گفت: الآن خیلی‌ها از پهنای باند و اینترنت انتقاد دارند اما ما می‌دانیم که همه‌چیز در دست وزیر نیست و کسان دیگر و نهادهای دیگر وارد موضوع مخابرات شده‌اند و مانع از پیشروی کار وزارت خانه می‌شوند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.