به گزارش نبض بازار ، احمد میدری معاون رفاه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی این روزها به جای پاسخگویی در مورد عملکردش در زمینه سبد کالای حمایتی، شناسایی و حذف یارانه ثروتمندان ، دبیرخانه هیئت امنای تامین اجتماعی و مهره چینی اش در پتروشیمی های زیر مجموعه وزارت کار روی به حمله به ارکان حاکمیت و دولت آورده است.

میدری در جدیدترین مدعای خود عنوان کرده دولت حسن روحانی از پرداختی ها در کشور اطلاع ندارد و ضعیف است. وی عنوان کرده در حالی که دولت حسن روحانی از این موضوع بی اطلاع است ولی آمریکا از پرداختی ها در کشور مطلع است. وی اخیرا گفته است: دولت از دریافتی‌های یک کارمندش هیچ برآوردی ندارد. الان دولت مرکزی نمی‌داند من در وزارت رفاه چه‌قدر حقوق و پاداش می‌گیرم.دردآور است اما به جرات و دقت می گویم که دولت از دریافتی‌های کارکنان‌ خودش و کارکنان شرکت‌ها و بانک‌ها بی‌اطلاع است.

میدری چندی پیش به سپاه، قوه قضائیه و ائمه جمعه نیز حمله کرده و در برنامه تلویزیونی پایش گفته بود: من منزلم طرف هروی است، صبح که از منزل راه می‌افتم می‌بینم قوه قضائیه یک کاخ بزرگ زده است، در میدان سپاه نیز سپاه پاسداران یک ساختمان بزرگ زده، تمام این کار‌ها به معنای محروم شدن نقاط مختلف کشور است و سیستمی که به این‌ها بگوید چرا اینقدر سیستم اداری خود را در تهران اینقدرگسترش می‌دهید وجود ندارد. ائمه جمعه باید نقد شوند، در خیلی از شهر‌ها ائمه جمعه در کار‌های اجرایی دخالت می‌کنند و واقعا دخالت‌هایی می‌کنند که سیستم قوه مجریه را مختل می‌کند چرا نباید ائمه جمعه را نقد کنیم.

وی البته در آن مصاحبه عنوان کرده بود که وظیفه معاونت رفاه غر زدن است.

این در حالی است که رئیس جمهور تاکنون در دفعات متوالی از میدری انتقاد کرده و خواستار این شده که وی برکنار شود. متاسفانه اما شریعتمداری تحت فشار حزب اتحاد ملت تاکنون این کار را نکرده است. رئیس جمهور در جریان بازدید از وزارت کار انتقاد تندی به میدری کرده بود.