به گزارش نبض بازار ، نماد شکبیر در حال حاضر در بازار سرمایه در بازده ی قیمتی 37.012 ریال تا 39.300 ریال خرید و فروش می شود.

این نماد در حال حاضر در صف خرید قرار دارد و جزو نمادهای ارزشمند بازار سرمایه است. مقاومت مهم این سهم که 37.408 ریال بوده لمس شده و از حمایت مهم 17.611 ریال فاصله ی معنا دارد پیدا کرده که نشان دهنده ی به وجود آمدن مقاومتها مهم و جذاب دیگریست.

در بررسی نمودار ایچیموکوی این نماد متوجه میشویم که چیکواسپن روند صعودی سهم را نشان می دهد و کیجونسن با اعتبار خوب تنکسن را به سمت بالا قطع کرده است. اسپن a نیز با شکل گیری روند صعودی سهم روی اسپن b قرار دارد و نکته ی قابل تأمل قرار گرفتن همزمان کیجونسن و اسپن a پائین قیمت فعلی شکبیر است که به تنهایی نشان دهنده ی روند صعودی بلامنازع آن است. مقاومت پیش روی شکبیر 4500 ریال است که با شرایط فعلی به راحتی از آن عبور خواهد کرد و تارگت بعدی را که 54.460 ریال است به دست می آورد.

پولبک خوب شکبیر در آذرماه به واسطه ی حمایت خوب حقوقی ها که کد به کد حقوقی به حقیقی را به وجود آورد همچنان روند حرکتی این سهم را به سمت بالا حفظ کرده است ضمن اینکه میزان سود این نماد در سه ماه گذشته 118.6% ، در شش ماه 232.49% در یکسال 195.02% بوده که برای خریداران بلند مدت بهترین اتفاق را رقم زده است.

البته نباید فراموش کرد که شکبیر برای کوتاه مدتی ها نیز جذابیت خوبی داشت سود این نماد در بازار سرمایه در مدت یک هفته 10.37% و در مدت یکماه 82.69% را نشان می دهد که یعنی می توانست برای بسیاری از فعالان بازار سرمایه تک سهم بسیار مناسب و ایده آلی باشد. هنوز برای خرید نماد شکبیر دیر نیست و با توجه به تارگتهای پیش رو می توان آن را به عنوان یک خرید طلایی در سبد پرتفوی خود داشت.

گفتن از همه ی اینها به خوبی مسئله ای را روشن می کند که ما درباره ی نماد شکبیر با یک حرکت شارپی فوق العاده روبرو هستیم که فرصت بسیار مناسبی را برای خریداران می تواند فراهم کند.

ارزش واقعی سهام امیرکبیر نیز در حال حاضر 39.299 ریال است که فاصله ی کم از قیمت فعلی مورد معامله نشان از ریسک پائین و مقاومت ریوارد مناسب دارد.