خدمات مجازی در بانک فرازمینی

یاد حاج قاسم سلیمانی بخیر که گفته بود میزان فرصتهایی که در بحران ها وجود دارد در خود فرصت ها نیست. این جمله باید در همه جا نصب العین قرار گیرد.

کد خبر : 88499
تاریخ انتشار : پنجشنبه 24 مهر 1399 - 21:14
خدمات مجازی در بانک فرازمینی

به گزارش نبض بازار , از شروع ویروس کرونا بیش از هشت ماه می گذرد. مهمترین دغدغه مردم در این ارتباط انجام امور معمول زندگی در کنار ذعایت نکات و مسائلی است که پزشکان و کادر درمان به آن تأکید دارند. در این میان رفتار سازمانی بخشهای مختلف برای به حداقل رساندن مراجعات مردمی از موضوعات با اهمیت است.

بانکها و مؤسسات مالی به جهت سر و کار هر روزه مردم از جمله بخشهای پرتردد هستند که برای ویروس کرونا که به راحتی قابل انتقال است می تواند یک فرصت جهت شبوع بیشتر باشد.

به همین منظور بانک ایران زمین به منظور به حداقل رساندن اپیدمی این بیماری از همان ابتدای امر روش های مختلفی را بکار گرفت.

بانک ایران زمین با استفاده از شیوه های هوشمندسازی برخی خدمات و ظرفیت هایی که در فضای مجازی وجود دارد اقدام به ارائه خدمات خود در این بستر نموده است.

اعطای کارت هدیه که در روزهای کرونا به هر دلیلی می تواند بهترین نوع هدیه به افراد باشد از جمله خدماتی است که بانک ایران زمین یه آن پرداخته و با اعطای کارت هدیه مجازی خدمت نوینی را ارائه می کند. در این طرح مشتریان می توانند با داشتن کارت هر کارت بانکی مبادرت به دریافت کارت هدیه مجازی برای خود و یا نزدیکانشان بدون نیاز به رفتن به شعبه کنند.

به راحتی میتوان مشاهده کرد که امری جون کرونا که هم برای کارمندان و هم برای مشتریان این بانک خطرآفرین شده بود چگونه با بکارگیری خدمات مجازی تبدیل به فرصتی بی بدیل برای مدیران این بانک شده است.

بیشتر بخوانید:   حمایت بانک ایران زمین از بهره برداری خط تولید جدید شرکت فولاد اکسین اهواز

یاد حاج قاسم سلیمانی بخیر که گفته بود میزان فرصتهایی که در بحران ها وجود دارد در خود فرصت ها نیست. این جمله باید در همه جا نصب العین قرار گیرد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.