بوی پول به مشام سودجویان رسیده است/ وجود زنگنه مانع سود جویی است

روح الله حضرت پور در گفت و گو با خبرنگار نبض بازار : روشن است که وجود زنگنه در وزارت نفت مانع سود جویی است، به همین دلیل با طرح مسائل واهی سعی در تخریب وی را دارند، اما نمایندگان مجلس هم این موضوعات را می دانند هرچند چند نماینده با این افراد همراه شده اما اکثر نماینده‌ها مخالف این رویه هستند.

کد خبر : 16340
تاریخ انتشار : سه شنبه 31 اردیبهشت 1398 - 11:47
بوی پول به مشام سودجویان رسیده است/ وجود زنگنه مانع سود جویی است

روح الله حضرت پور نماینده مردم ارومیه در گفت‌وگو با خبرنگار نبض بازار ،  دراین‌باره اظهار داشت: کشور در شرایط بسیار حساسی قرارگرفته است و ما به صورت رسمی وارد یک جنگ تمام عیار اقتصادی شده‌ایم و در این اوضاع نیاز است تا از همه ظرفیت‌های کشور برای پیش برد اهداف خود استفاده نماییم.
وی گفت: در حال حاضر تمام دشمنان ایران و انقلاب برای تحریم و فشار اقتصادی بر ایران تمرکز کرده‌اند و از آنجایی که مسئله اساسی و اصلی درامد ایران نیز از راه فروش نفت است اولین جایی که هدف تحریم‌ها قرارگرفته است فروش نفت ما است.
وی در ادامه گفت: در طول این مدت تدابیر زیر نفت و همکاران وی در این مدت جای تقدیر دارد، چه اکنون در این پروسه زمانی که تحریم‌های همه‌جانبه بار دیگر اعمال‌شده است و چه قبلاً که مابعد از برجام به سرعت توانستیم بازارهای قدیمی خود را احیا نماییم.
وی گفت: ما در فروش نفت الآن مشکل‌داریم و همه هم این را می‌دانند و کسی هم ‌به دنبال کتمان این موضوعات نیست، اما در این شرایط باید همه به کمک وزارت خانه بیایند من از دولت هم می‌خواهم که تنها درامد خود را بر روی فروش نفت نگذارند و برنامه ریزی کنند و ظرفیت‌های دیگر استفاده کنند.
نماینده ارومیه گفت: این نماینده مجلس در خصوص موضوع استیضاح نیز گفت: متأسفانه برخی از تصمیمات در مجلس جنبه سیاسی دارد، واقعیت این است که الآن مجلس مشغول تعیین هیات رئیسه است و در این پروسه زمانی که نمایندگان دارند هیچ استیضاحی به نفع کشور نیست.
این نماینده مجلس بیان کرد: مشخص نیست چه مسئله‌ای پشت این قضیه است و برخی افراد با چه نیتی در حال تخریب یکی از مهم‌ترین مهره‌های اقتصادی کشور هستند. در حال حاضر نفت ما مهم‌ترین درامد ما به‌حساب می‌آید اما یک عده در این شرایط که به سختی می توانیم همین درامد را هم ایجاد کنیم به جای کمک به وزارت نفت در حال تخریب آن هستند.
این نماینده مجلس گفت: زنگنه زمانی که به وزارت نفت آمد این وزارت خانه در انبوهی از فساد غوطه‌ور بود، بابک زنجانی‌ها از دل همین وزارت خانه و به بهانه فروش نفت سر برآورده بودند اما وی با کوتاه کردن دست این افراد و واسطه‌های آن‌ها توانست اوضاع را سروسامان دهد اما گویا در این دوره برخی‌ها باز بوی پول به مشامشان رسیده است و می‌خواهند از این فرصت تحریم برای جیب خود بهره ببرند.
نماینده مردم ارومیه اظهار داشت: روشن است که وجود زنگنه در وزارت نفت مانع سود جویی است، به همین دلیل با طرح مسائل واهی سعی در تخریب وی را دارند، اما نمایندگان مجلس هم این موضوعات را می دانند هرچند چند نماینده با این افراد همراه شده اما اکثر نماینده‌ها مخالف این رویه هستند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.