بررسی عملکرد شرکت نفت پاسارگاد در کارخانه تهران

دکتر مسرور، عضو محترم هیات مدیره شستا و دکتر کاردار معاون امور هلدینگ های شستا با حضور در کارخانه تهران شرکت نفت پاسارگاد، از نزدیک در جریان امور این شرکت قرار گرفتند.

کد خبر : 47367
تاریخ انتشار : دوشنبه 29 مهر 1398 - 14:42
بررسی عملکرد شرکت نفت پاسارگاد در کارخانه تهران

به گزارش نبض بازار به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نفت پاسارگاد، دکتر مسرور، عضو محترم هیات مدیره شستا و دکتر کاردار معاون امور هلدینگ های شستا با حضور در کارخانه تهران این شرکت، ضمن بازدید ازسایت تهران به بررسی عملکرد این شرکت در سال جاری پرداختند.
بازدید از پروژه های انجام شده و در دست انجام، مرکز کنترل کیفیت و تولید، آزمایشگاه و واحد تحقیق و توسعه آغازگر این بررسی بود که موجب رضایت بازدیدکنندگان را فراهم آورد.
بعد از بازدید از واحدهای عملیاتی، مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد گزارشی از روند فروش، تولید و صادرات و برنامه سه ساله اینده و افزایش سهم بازارهای صادراتی وبهبود نسبتهای سود صادراتی این شرکت ارائه نمود و با تشریح برنامه های انجام شده؛ موانع و تهدیدات پیش رو را نیز برشمرد.
مهندس مسعود جیرائیلی تغییرات شدید قیمت مواد اولیه در سالجاری و حضور قیرهای بی کیفیت را تهدیدی برای بازار قیر ایران برشمرد و گفت: شرکت نفت پاسارگاد در سالجاری با مشکلات عدیده ای روبرو بوده است که علیرغم این مسائل توانسته است در شاخصهای تعریف شده تاپیکو وشستا به اهداف خودبرسد.
آقای دکتر مسرور نیز با قدردانی از زحمات مدیریت وکارکنان، و همچنین تاپیکو وشستا دراداره مطلوب واثربخش مجموعه، ضرورت اجرای برنامه های توسعه ای شرکت و افزایش سهم تولید و بازار شرکت را تاکید و رهنمودهای لازم در چشم اندازشرکت و استفاده از ظرفیتهای کشور در بنادر شمال وجنوب و همراهی شستا را درتحقق برنامه های مجموعه را موردتاکید قرار دادند.
ایشان استفاده تجاری از تولیدات تحقیق و توسعه ای این شرکت را ستود و آن را نمونه ای موفق از تجاری سازی طرح های تحقیقاتی عنوان کرد. دکتر مسرور طی بازدید از آزمایشگاه این کارخانه، ضمن تقدیر از زحمات انجام شده، خواستار برجسته کردن تلاشهای صورت گرفته در این حوزه که منتج به کسب عنوان واحد نمونه کیفی استانی و ملی در این شرکت گردیده، شد.
گفتنی است شرکت نفت پاسارگاد بزرگترین تولیدکننده قیر در خاورمیانه، با برخورداری از 6 کارخانه در شهرهای آبادان، اراک، بندرعباس، تبریز، تهران و شیراز و همچنین 2 پایانه صادراتی شهید رجایی بندرعباس و بندر ماهشهر و قابلیت ذخیره سازی 160 هزار تن از انواع قیر، بخش عمده ای از بازار قیر داخلی و صادراتی ایران را در اختیار دارد که با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در هیات مدیره این شرکت در راستای سیاست های ابلاغی وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی و همچنین سیاست های تنظیمی شستا و تاپیکو تلاش می کند تا در آینده‌ای نزدیک جزو 5 رتبه اول تولید و تجارت فرآورده های قیر در دنیا باشد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.