فردین فرمند: ایجاد اشتغال مربوط به همه سازمانها می باشد

موضوع ایجاد اشتغال همچنان مطالبه ی محوری مردم از همه ی دستگاههاست. متأسفانه باید گفت پرداختن به موضوع اشتغال علیرغم همه ی ظرفیتهایی که وجود دارد هنوز دارای ایرادات زیادی است و نقصهای فراوانی برای انجام آن مشاهده می شود.

کد خبر : 49721
تاریخ انتشار : دوشنبه 23 دی 1398 - 15:44
فردین فرمند: ایجاد اشتغال مربوط به همه سازمانها می باشد

به گزارش نبض بازار ، موضوع ایجاد اشتغال همچنان مطالبه ی محوری مردم از همه ی دستگاههاست. متأسفانه باید گفت پرداختن به موضوع اشتغال علیرغم همه ی ظرفیتهایی که وجود دارد هنوز دارای ایرادات زیادی است و نقصهای فراوانی برای انجام آن مشاهده می شود.

هرچند حفظ فرصت های شغلی یک امر ضروری است اما در این میان کارفرمایان هم به حمایت نیاز دارند و در این زمینه پیشنهادی را به دولت خواهیم داد تا موانع تولید در زمینه تامین نقدینگی، مواد اولییه، تامین اجتماعی و مالیات برطرف شده و از کارآفرینان حمایت های لازم را داشته باشیم. اگر واحدی نتواند به فعالیت خود ادامه دهد، کارکنان آن واحد می توانند از بیمه بیکاری استفاده کنند؛ از این رو برای تغییرات در زمینه بیمه بیکاری پیشنهاداتی را به دولت ارائه خواهیم کرد.

در این بین برخی قطعه سازان مانند کروز با وجود همه ی مطالباتی که از خودروسازان دارند نه تنها به بحث تولید بیشتر پرداختند بلکه باید گفت با اولویت قرار دادن ایجاد اشتغال برای زنان سرپرست خانوار گام مهمی را در ایجاد فضای سالم و توأم با امید برداشته اند.

فردین فرمند در این ارتباط به خبرنگار پارلمانی نبض بازار گفت: اینکه ما باید موضوع بیکاری را درمان کنیم مربوط به همه ی دستگاهها می باشد ما در موقعیتی که قرار داریم که می توانیم در این شرایط همه ی این کارها را انجام دهیم تنها مختص ماست به این معنا که ما با وجود درگیر بودن در مسائل تحریمی مشتریهای خود را داریم و می توانیم این کار را انجام دهیم اما گاهاً اینکار انجام نمی شود اما سازمانهایی که در این موضوع قوی عمل می کنند باید تقویت شوند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.