به گزارش سرویس بازار ایسنا، صادق مرادی مدیرعامل اسمارت‌مال با بیان اینکه این مجموعه با تمرکز بر محصولات با کیفیت موبایل و تجهیزات جانبی آن به طور مداوم فعالیت کرده، اظهارداشت: اسمارت‌مال سایت تخصصی فروش و تجزیه‌ و تحلیل موبایل، تبلت و لوازم‌جانبی است که با تکیه بر ارائه محصولات با کیفیت و در عین حال کاربردی فعالیت می‌کند.
جدیدترین محصولات موبایل، تبلت و ساعت هوشمند در کمترین زمان در اسمارت‌مال موجود است و هر محصول که در بازار جهانی معرفی می‌شود در نزدیک‌ترین زمان ممکن از طریق سایت اسمارت‌مال در ایران قابل دسترسی و خریداری است.

تولید ویدیوهای اختصاصی از معرفی و نقد و بررسی محصولات در سایت فروشگاه اینترنتی اسمارت‌مال علاوه بر تولید محتوا متنی موجب می‌شود تا کاربران بتوانند به طور کامل به مقایسه محصولات مد نظر خود بپردازند و قبل از خرید با آگاهی کامل نسبت به خرید خود اقدام کنند. ارائه مقایسه و توضیحات تخصصی بی‌طرفانه و در عین حال تجزیه و تحلیل هر محصول موجب شده، بازدیدکنندگان با مطالعه و تحقیق در اسمارت‌مال به راحتی محصول مورد علاقه خود را انتخاب و خریداری کنند و انتخاب هوشمند داشته باشند.

وی افزود: متاسفانه عدم ارائه گارانتی معتبر پدیده‌ای است که در کشور ما بسیار رایج است و باید برای این موضوع راه ‌حلی اندیشیده شود؛ زیرا در این شرایط امکان رقابت مجموعه‌ای مانند اسمارت‌مال که فقط کالای با گارانتی و رسمی ارائه می‌کند با سایر فروشگاه موبایل غیررسمی دشوارتر است. هرچند فروش محصولات با کیفیت همراه با گارانتی معتبر را اولویت‌ اصلی خود می‌دانیم.

وی با بیان اینکه واقعیت این است که مزیت‌های خرید از اسمارت مال نسبت به خرید سنتی بسیار بالاتر است علاوه بر صرفه‌جویی وقت و هزینه کاربران، تاکید کرد: از دیگر مزیت‌های اسمارت‌مال می‌توان به خرید آگاهانه از طریق مقایسه و بررسی محصولات پیش از خرید، ارسال رایگان به سراسر ایران، ارائه کالا اصلی با بهترین قیمت موبایل، سهولت در خرید، تنوع بالای محصول، طرح‌های فروش ویژه روزانه با تخفیف‌های قابل ‌ملاحظه، طرح‌های وفاداری مشتری اشاره کرد.

علاقه‌مندان برای خرید محصولات و یا مشاهده سایت اسمارت‌مال می‌توانند به آدرس این فروشگاه اینترنتی  مراجعه کنند.