به گزارش نبض بازار، علی درویش پور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز روز پنجشنبه در شورای اداری البرز افزود: سال گذشته در هفته دولت ۳۱۸ پروژه دولتی و خصوصی با اعتبار یک هزار و ۳۶ میلیارد تومان داشته ایم که این رقم امسال به ۴۴۲ پروژه با اعتبار ۲ هزار و ۳۳۳ میلیارد تومان رسیده است.

وی با بیان اینکه مدیران برای کلنگ زنی و اجرای پروژه ها در شهرستان ها وسیله توسط استانداری تدارک دیده شده اظهار داشت: یک وسیله نقلیه برای خبرنگاران ویک دستگاه اتوبوس برای مدیران در نظر گرفته شده است.

در روز شنبه به عنوان اولین روز هفته دولت ۱۲۸ طرح و پروژه دولتی و ۶ پروژه بخش خصوصی با حضور مقامات ملی و استانی در شهرستان ساوجبلاغ به بهره برداری  می رسد.

در دومین روز از هفته دولت کاروان تدبیر و امید در شهرستان نظر آباد حضور خواهد یافت و ۴۱ پروژه دولتی و ۱۶ پروژهبخش خصوصی در این شهرستان افتتاح می شوند.

درویش پور عنوان کرد: روز دوشنبه در سومین روز از هفته دولت ۵۲ پروژه دولتی و هشت پروژه بخش خصوصی در شهرستان کرج و در روز سه شنبه ۲۹ طرح دولتی و ۱۰۸ طرح خصوصی در شهرستان اشتهارد راه اندازی می شوند.

وی با بیان اینکه کاروان تدبیر و امید روز چهارشنبه آینده به شهرستان طالقان سفر می کند خاطر نشان کرد: ۴۳ پروژه دولتی و یک پروژه بخش خصوصی در این شهرستان و ۱۲ پروژه دولتی و پنج پروژه خصوصی در شهرستان فردیس افتتاح می شوند.

درویش پور بیان کرد: در سال ۹۷ در بخش دولتی ۲۴۲پروژه داشته ایم که امسال به ۲۹۸ پروژه افزایش یافته است، همچنین ارزش ریالی پروژه ها  در سال گذشته ۲۴۱ میلیارد تومان و امسال به ۴۸۵ میلیارد تومان رسیده است.

در بخش خصوصی نیز سال گذشته ۷۶ پروژه با ۷۴۹ میلیارد تومان اعتبار داشته ایم که امسال تعداد پروژه ها در این بخش به ۱۴۲ پروژه با یک هزار و ۶۶۸ میلیارد تومان رسیده است.

۷۴۱۴/ ۶۱۵۵

0