آیا شستا به بازی خود پایان می‌دهد ؟

امید به پایان بازی های نگران کننده شستا . از ابتدای بهمن ماه شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با انتشار گزارش ها متفاوت باعث نگاه مثبت به بازار سهام و زیر مجموعه های شستا شد .
کد خبر : 111102
تاریخ انتشار : یکشنبه 5 بهمن 1399 - 16:38
آیا شستا به بازی خود پایان می‌دهد ؟

به گزارش نبض بازار . امید به پایان بازی‌های نگران کننده شستا . از ابتدای بهمن ماه شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با انتشار گزارش‌ها متفاوت باعث نگاه مثبت به بازار سهام و زیر مجموعه‌های شستا شد .

سه گزارش انتشار یافته که توسط نبض بازار بررسی شده را میتوانید مشاهده کنید

▪️گزارش زیر امروز در سایت کدال انتشار یافت و باعث شد تا سهامدارن این شرکت و زیر مجموعه‌هایش به بازار سهام امیدوار بمانند

اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی نسبت به گزارش توجیهی هیئت مدیره در خصوص افزایش سرمایه شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی &#۸۲۱۱; نماد: شستا

با عنایت به ماده ۳ دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه شرکت‌های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار (مصوب ۱۳۹۵/۰۷/۱۷ هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار) بهپیوست اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی (مؤسسه حسابرسی سازمان حسابرسی ) نسبت به گزارش توجیهی افزایش سرمایه مورخ ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ هیئت مدیره شرکت مبنی بر لزوم افزایش سرمایه از مبلغ ۸۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۱۴۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل سایر اندوخته‌ها به منظور مشارکت در افزایش سرمایه‌ هلدینگ‌های تابعه و سرمایه‌گذاری از طریق خرید سهام ارائه می‌گردد. بدیهی است انجام افزایش سرمایه یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی‌فوق العاده می‌باشد و در این خصوص اطلاع رسانی لازم صورت خواهد گرفت.

شستا

▪️در این گزارش که در تاریخ  ۱۳۹۹/۱۱/۴  انتشار یافته می‌توان به سود‌های نجومی‌این شرکت پی برد

شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی طی عملکرد ۱ ماهه منتهی به ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ از محل واگذاری سهام درآمدی حاصل نکرده است

شستا با سرمایه ثبت شده ۸۰,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریال طی عملکرد ۷ ماهه سال مالی منتهی به ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ از محل سود سهام محقق شده درآمدی حاصل نکرده است

شرکت در انتهای دی ماه چندین شرکت با بهای تمام شده ۱۷۹,۳۳۱,۱۱۳ میلیون ریال در پرتفوی بورسی خود داشته که با رشد ۶۱۶% به مبلغ ۱,۲۸۳,۹۴۸,۲۵۵ میلیون ریال رسیده است .

شستا

▪️در آخر اولین گزارش مثبت بهمن ماه شستا را مشاهده میکنید

شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در دوره ۶ ماهه منتهی به ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ به ازای هر سهم ۱,۰۸۵ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۷۲۸% افزایش داشته است.

«شستا» با سرمایه ثبت شده ۸۰,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریال طی عملکرد ۶ ماهه منتهی به ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ مبلغ ۸۶,۷۷۹,۲۰۴ میلیون ریال سود محقق کرده است.

شستا

 

 

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.