ترانسفر همسر متهم امنیتی از بیمه ملت به البرز

امین احمدیان یکی از مدیران بیمه ملت است که هم اکنون عضو هیات مدیره این شرکت بیمه‌ای‌ به حساب می‌آید. اواخر سال گذشته بود که شایعه انتصاب وی به عنوان مدیرعاملی بیمه ملت مطرح شد اما به علت نسبت نزدیکش با یکی از متهمان امنیتی فتنه 88 حسابی حاشیه ساز شد تا که سرانجام با فشار رسانه ها و افکار عمومی خبر این انتصاب تکذیب شد.

کد خبر : 68956
تاریخ انتشار : سه شنبه 3 تیر 1399 - 12:12
ترانسفر همسر متهم امنیتی از بیمه ملت به البرز

به گزارش نبض بازار، امین احمدیان یکی از مدیران بیمه ملت است که هم اکنون عضو هیات مدیره این شرکت بیمه‌ای‌ به حساب می‌آید. اواخر سال گذشته بود که شایعه انتصاب وی به عنوان مدیرعاملی بیمه ملت مطرح شد اما به علت نسبت نزدیکش با یکی از متهمان امنیتی فتنه 88 حسابی حاشیه ساز شد، تا که سرانجام با فشار رسانه ها و افکار عمومی خبر این انتصاب تکذیب شد.

امین احمدیان بیمه ملت بهاره هدایت

اما احمدیان با کدام متهم امنیتی رابطه دارد؟

بهاره هدایت دانشجوی سیاسی دهه هشتاد دختری متولد سال 60 بود که در سال 85 به عضویت شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت درآمد و فعالیت سیاسی خودش را از همان سال‌‎ها شروع کرد.

این فعالیت ها ادامه داشت تا آنکه پس از مدتی به علت مواضع افراطی و خلاف امنیت عمومی کشور، در نیمه دوم دهه 80 از سوی نهادهای امنیتی بارها بازداشت شد. اوج نقش آفرینی ضدامنیتی وی را می‌توان در فتنه 88 ارزیابی کرد که به همان علت در دادگاه نیز به تحمل حبس محکوم شد.

بهاره هدایت امین احمدیان

 

حالا امین احمدیان که بهاره هدایت را به عنوان شریک و همراه زندگی خود برگزیده است قصد آن دارد تا در سکوت رسانه ای، از بیمه ملت به بیمه البرز کوچ کند و خود را به عنوان عضو جدید هیات مدیره بیمه البرز مطرح کند.

 

امین احمدیان بهاره هدایتبهاره هدایت امین احمدیان

سوالی از صندوق بازنشستگی

فارغ از آنکه در نبود نظارت کافی، همسر یک متهم امنیتی توانسته اینچنین در ساختارهای اقتصادی کشور نفوذ کند مسئله ای که مطرح است آن که چطور، صندوق بازنشستگی که باید سیاست و استراتژی خود را برکوچک سازی ساختار و توامان چابک سازی آن استوار کند یک شرکت بیمه ای دیگر یعنی بیمه البرز را خریداری کند حال آنکه این صندوق شرکت بیمه ملت را نیز در اختیار داشته است؟

مسئله دیگری که باید در کنار همه این مسائل به درستی به آن پرداخت شود این است که چرا برخی با وجود انتقادت زایدی که نسبت به انتصاب احمدیان در بیمه ملت وجود داشت ساز ارتقای او در یک سازمان بزرگتر کوک شده و دوم اینکه چرا متهمان سبز به جز جایگاه مدیریتی به چیزی قانع نمی شوند؟

انتهای پیام/

 

پشت پرده ها بیشتر خواهید شنید با ما همراه باشید

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.