از واریز بسته یارانه معیشتی 200 تا 600 هزار تومانی کرونا تا مالیات فروردین 99

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان بسته حمایتی دولت درباره مشمولان بسته معیشتی کرونا، توضیحاتی داد.

کد خبر : 54053
تاریخ انتشار : شنبه 13 اردیبهشت 1399 - 7:59
از واریز بسته یارانه معیشتی 200 تا 600 هزار تومانی کرونا تا مالیات فروردین 99

به گزارش نبض بازار ، حسین میرزایی سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان بسته حمایتی دولت درباره مشمولان بسته معیشتی کرونا، اظهار کرد: با شیوع ویروس کرونا تصمیم گرفته شد که بسته معیشتی کرونا با مبلغ ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان به برخی از خانوارها واریز شود.

توضیحات کامل نوبخت در مورد یارانه معیشتی

 

 

وی بیان کرد: شناسایی خانوارهای نیازمند برعهده وزارت رفاه بود که این شناسایی صورت گرفت و برای نیم دهک پایین کشور که حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر بودند واریز شد.

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان بسته حمایتی دولت افزود: این خانوارها از لحاظ درآمد پایین‌ترین سطح قرار داشتند و شغل، مسکن، خودرو، درآمد نداشتند.

حسین میرزایی سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان بسته حمایتی دولت در خصوص سوال‌های متعددی که مردم درباره بسته معیشتی دارند پاسخ داد.

در این گزارش می‌توانید به پاسخ برخی از سوالات خود درباره بسته معیشتی و علت تعلق گرفتن و نگرفتن این بسته به خود و یا اطرافیانتان برسید.

ملاک مشمول شدن و یا نشدن افراد برای دریافت بسته معیشتی چه بود و اساساً هدف از اولویت بندی در اختصاص بسته حمایتی دولت چه بود؟

میرزایی: زمانی که تسهیلات محدودی داریم، اما تقاضا بیشتر از تسهیلات هست باید رتبه بندی و اولویت بندی کنیم پس ملاک‌هایی را مشخص کردیم.

در این دوره اتفاق خوبی که افتاد آن بود که برای هر فرد با کد ملی‌اش شناسنامه اقتصادی درست کردیم و تمام اطلاعات مالی فرد مانند سفر‌های خارجی، اتومبیل، مسکن، درآمد و… را در شناسنامه اقتصادی مشخص شده قرار دادیم.

در حال حاضر ۲۶ میلیون خانواده ایرانی شناسنامه اقتصادی دارند، بعد از آن افراد را ارزیابی کردیم تا بتوانیم آن‌ها را رتبه بندی کنیم سپس از بالای لیست به پایین مرتب کرده و کل جمعیت را تقسیم بره ۱۰ کرده و آن‌ها را دهک بندی کردیم همچنین تا صدک هم پیش رفتیم.

 

بیشتر بخوانید : یارانه معیشتی فردا شب 10 خرداد به حساب سرپرستان خانوار واریز میشود

 

سامانه *۶۳۶۹# برای ثبت نام مجدد باز می‌شود؟

میرزایی: افرادی که در لیست یارانه بگیران نیستند، اما می‌خواهند بسته معیشتی دریافت کنند قرار بود از ۲۰ دی ماه امکان ثبت نام آن‌ها فراهم شود که ما سامانه را آماده کرده بودیم، اما با پلیس +۱۰ بر سر تعرفه ثبت‌نام بحث داشتیم که به تعویق افتاد و بعد از آن نیز شیوع کرونا مانع اجرای این برنامه شد.

خرداد ۹۹ به طور کلی تمام ایرانی‌ها برای دریافت بسته معیشتی غربال می‌شوند و ممکن است است کسانی که در لیست بوده حذف شوند و یا کسانی که در لیست مشمولان بسته معیشتی قرار نداشتن به لیست اضافه شوند و اینکه آیا معوقات را دریافت خواهند کرد تحت اختیار سازمان برنامه و بودجه است.

بسته معیشتی فروردین ماه آیا واریز شده است؟ تعدادی برای فروردین به لیست مشمولان بسته معیشتی اضافه شده بود؟

میرزایی: بله ۱۰ فروردین معیشتی این ماه واریز شد. تعداد اندکی در فروردین ماه به لیست اضافه شدند، اما کسانی که در این ماه لیست مشمولان افزوده شدند معوقات را دریافت نخواهند کرد فقط کسانی که تا اسفند ۹۸ به لیست مشمولان بسته معیشتی اضافه شدن معوقات ماه‌های آینده را نیز دریافت کردند.

این را نیز باید بگویم که تا خرداد ۹۹ هیچکس از لیست مشمولان دریافت بسته معیشتی حذف نخواهد شد.

برای سال جدید مبلغ بسته معیشتی افزوده خواهد شد؟ این مبلغ چگونه تایید شد؟

میرزایی: افزایش مبلغ جزء وظایف سازمان برنامه و بودجه است و تحت اختیارات وزارت رفاه نیست برای تعیین مبلغ از وضعیت کسب و کار محاسباتی انجام دادیم و نقشه سالمندان و وضعیت کسب و کار را تحلیل کردیم و به سایر دستگاه‌های دولت ارجاع دادیم تا بودجه برای این محاسبات را مشخص کنند.

فردی می‌گوید من مغازه دار هستم و از دستگاه کارت خوان مغازه‌ام دیگران کارت می‌کشند این باعث افزایش تراکنش مالی من شده و من مشمول دریافت بسته معیشتی نشده‌ام، حال باید چه کنم؟

میرزایی: در همه جای دنیا اطلاعات مالی شفاف است هر مبلغی که به حساب افراد واریز شود ورودی محسوب شده، اما زمانی که از این مبلغ هزینه می‌کند درآمد فرد محسوب می‌شود یعنی همه پول‌های واریزی که به حساب افراد وارد می‌شود درآمد نیست ما هزینه‌های آن‌ها را درآمد حساب میکنیم و باید به این افراد بگویم که رفتار مالی خود را اصلاح کنند چراکه قطعاً در پروفایل اقتصادی آن‌ها لحاظ می‌شود.

افرادی که ویزیتور شرکت‌ها هستند چه باید کنند؟

میرزایی: به ویزیتور‌ها باید بگویم که حتماً از دستگاه کارتخوان خود شرکت مربوطه استفاده کنند تا پول‌ها به حساب فرد واریز نشود و مستقیم به حساب شرکت وارد شده و از شرکت پورسانت خود را دریافت کنند.

فردی می‌گوید من ماهانه ۴ میلیون درآمد دارم و ۳ میلیون قسط می‌دهم این اقساط هم شما محاسبه می‌کنید؟

میرزایی: فردی که ادعا می‌کند ماهانه ۳ میلیون قسط می‌دهد می‌توان گفت که از تسهیلات ۱۰۰‌میلیونی استفاده کرده است و تسهیلات ۱۰۰ میلیونی به فردی داده می‌شود که حقوق بالا و گردش مالی خوبی داشته باشد یعنی بانک توان مالی در فرد دیده که این تسهیلات را به فرد داده است.

افرادی که تحصیلات بالای ۳۰۰ میلیونی دریافت کرده اند از لیست مشمولان بسته حمایتی حذف شده‌اند، اما افرادی که پایین ۳۰۰ میلیون تسهیلات بانکی دریافت کرده اند اینطور نیست مگر اینکه از طریق درگاه اینترنتی اقساط خود را پرداخت کرده باشند و به دلیل اینکه این پرداختی آن‌ها جزء هزینه‌های آن‌ها لحاظ می‌شود از لیست مشمولان حذف شدند.

بیشتر بخوانید : یارانه معیشتی فردا شب 10 خرداد به حساب سرپرستان خانوار واریز میشود

برخی افراد می‌گویند که فقط از ماهی که مشمول شدیم برای ما واریز شده و معوقات را دریافت نکردیم علت آن چیست؟

میرزایی: بحث پرداختی جزء اختیارات وزارت رفاه نبوده و دست سازمان برنامه و بودجه است گاهی بانک‌ها با تاخیر واریز می‌کنند و دست ما نیست.

باز هم این را تاکید می‌کنم که افرادی که تا پایان سال ۹۸ به لیست اضافه شدن معوقات را دریافت می‌کند، اما افرادی که در فروردین ماه جزء مشمولان بسته می‌شدن معوقات را نمی‌گیرند همچنین باید گفت افرادی که در خرداد ماه ۹۹ به لیست اضافه می‌شوند بعد از تایید بودجه ۹۹ برای آن‌ها واریز میشود.

بعضی افراد می‌گویند که ما مسکن و اتومبیل گرانقیمت نداریم همچنین سفر خارجی هم نمی‌رویم، اما مشمول دریافت بسته معیشتی نشده‌ایم علت آن چیست؟

میرزایی: افراد خود اظهاری می‌کنند و خودشان را با دیگران مقایسه می‌کنند این را باید بگویم که در کشور ما ۱۸ میلیون و ۹۰۰ هزار خانوار خودرو ندارند تعداد زیادی از آن‌ها مسکن ندارند ۴۶ درصد از افراد حکم حقوقی ندارند یعنی برای آن‌ها بیمه رد نمی‌شود و این مقایسه ها نادرست است.

بعضی از افراد می‌گویند ما وارد سایت شدیم و اطلاعات خود را وارد می‌کنیم، اما سایت می‌گوید اطلاعات شما غلط است، حال باید چه کنیم؟

میرزایی: بعضی از افراد به تازگی ازدواج کردند و فکر می‌کنند که حالا سرپرست خانواده هستند و به همین جهت اطلاعات خود را در سایت وارد می‌کنند، اما اینطور نمی‌شود زوجین جوان باید مدارک ازدواج و مدارک هویتی خود را به پلیس +۱۰ برده و اعلام کنند که من از خانواده ام جدا شدند تا اطلاعات آن‌ها در سایت به درستی وارد شود.

گاهی اوقات افراد به جای وارد کردن شماره حساب، شماره کارت را وارد می‌کنند و این یکی از اشتباهاتی بوده که زیاد دیده شده همچنین از دیگر اشتباهاتی که افراد در وارد کردن اطلاعات خود به سایت دارند آن است که شماره ملی اعضای خانواده را به درستی وارد نمیکند باید بگویم این ۳ اشتباه از جمله اشتباهاتی بوده که در سایت افراد داشتند و به همین دلیل سایت اعلام کرده که اطلاعات اشتباه است.

فردی می‌گوید من معلول هستم، اما بسته معیشتی دریافت نکرده ام و اصلاً مشمول دریافت بسته معیشتی نشدم مگر نگفتند تمامی معلولان بسته حمایتی دریافت می‌کنند؟

میرزایی: تمام مددجویان کمیته امداد و سازمان بهزیستی همچنین افرادی که دارای بیماری خاص دارند بسته معیشتی برای آن‌ها واریز شده است همه این افراد مشمول شده اند به جز تعداد محدودی از آن‌ها که ما به خود سازمان‌های مربوطه هم اعلام کردیم که این افرادی که مددجوی شما محسوب می‌شوند از لحاظ مالی اوضاع خوبی دارند و تراز مالی آن‌ها بالا دارند.

فردی می‌گویند اطرافیان من شخصی کارخانه دار است و اوضاع مالی خوبی دارد، اما بسته معیشتی دریافت می‌کند پس چگونه این اتفاق رخ داده است؟

میرزایی: این موارد غیر اثبات شده است و موارد زیادی بوده که افراد ادعا می‌کردند که مشمول دریافت بسته معیشتی شدند، اما این کمک معیشتی را دریافت نمی‌کردند و یا برعکس مشمول نبوده و ادعا کرده که بسته معیشتی دریافت می‌کند، با اطمینان می‌گویم که امکان ندارد از فیلتر‌های ما به راحتی رد شود.

فردی می‌گوید آیا این امکان وجود نداشت که بسته معیشتی به فرد داده شود و هر فرد بدون در نظر گرفتن شرایط خانواده بسته معیشتی دریافت می‌کرد؟

در تمام نظام‌های رفاهی و اقتصادی کل، خانواده را بررسی می‌کنند و بر اساس صلاحیت کل خانواده امکانات رفاهی تعلق می‌گیرد وقتی کودکان قدرت درآمدزایی ندارد پس ما هم نمی‌توانیم با کد ملی آن‌ها را شناسایی کرده و شخصی برای خود فرد بسته معیشتی را واریز کنیم.

بسته معیشتی برای رانندگان برون شهری به چه صورت است؟

رانندگان برون شهری که بار به شهر‌های مختلف می‌برند پول را به حساب خودشان واریز می‌کند به همین دلیل ممکن است از دریافت بسته معیشتی حذف شوند به این گروه از افراد باید بگویم که پول باری که جابجا کردند را به حساب شرکت واریز کنند و شرکت بعد از برداشت کمیسیون خود مابقی را به حساب راننده واریز کند اما در حال حاضر برعکس این شرایط اتفاق می‌افتد.

افرادی که بر روی ماشین دیگران کار می‌کنند و صاحب ماشین نیستند پول باید به حساب صاحب ماشین واریز شده و درآمد آن‌ها به حساب راننده ریخته شود چراکه ما علاوه بر ورودی حساب ها، خروجی را نیز محاسبه می‌کنیم.

برخی از افراد می‌گویند که من یک اتومبیل داشتم آن را فروختم پول ماشین که به حسابم واریز شد از دریافت بسته معیشتی حذف شدم این حرف تا چه میزان درست است؟

این حرف درست نیست و این امکان وجود ندارد ما واریزی سال‌های ۹۵ تا ۹۷ افراد را بررسی کردیم همچنین تراکنش خرید ۹ ماهه اول سال ۹۸ را درنظر گرفتیم بعد از آن اعلام کردیم که شما مشمول شده اید یا خیر، هنگامی که ملاحظه می‌کنیم فردی در این ۳ سال متوالی خرید و فروش ماشین انجام داده پس متوجه می‌شویم که شغل این فرد خرید و فروش ماشین است و اگر افراد فقط یک بار خودرو خود را بفروشند بر اساس آن یک بار از دریافت بسته معیشتی حذف نمی‌شوند.

بسته معیشتی کرونا یک ماه پیش

بسته حمایتی از مودیان مالیاتی در پی شیوع کرونا

رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور، جهت حمایت از بخش های اقتصادی کشور، از تصویب پیشنهادات حمایتی این سازمان از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا و شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا و و تصویب و اجرای آن در قالب بسته سیاستی و حمایتی سران قوا در سال ۱۳۹۹ خبر داد.

امید علی پارسا با اشاره به اینکه به منظور حمایت از مودیان محترم مالیاتی در شرایط خاص ناشی از شیوع ویروس کرونا در کشور، پیشنهاداتی از سوی سازمان امور مالیاتی کشور و وزیر محترم امور اقتصادی و دارایی به شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا ارسال و در نهایت این شورا پیشنهادات مذکور را به تصویب رساند، عنوان داشت: امیدواریم این مصوبات شرایطی را فراهم آورد تا مودیان محترم فارغ از هر گونه نگرانی، در فرصت مناسبی که ایجاد می‌شود به تکالیف قانونی خود در سال آینده عمل نمایند.

مبالغ نقدی و غیر نقدی مقابله با کرونا هزینه قابل قبول مالیاتی شد

وی با اشاره به مصوبه مهم این شورا در حمایت از بخش بهداشت و درمان در شرایط شیوع بیماری کرونا درکشور، بیان داشت: به موجب مصوبه مذکور، کمکهای نقدی و غیر نقدی اشخاص حقیقی و حقوقی در اسفندماه سال 1398 و سه ماهه اول سال 1399 جهت تامین لوازم و تجهیزات مصرفی مورد نیاز بیمارستانها و مراکز درمانی دولتی و تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی جهت مبارزه با ویروس کرونا که مورد تایید وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی قرار گیرد، به عنوان هزینه قابل قبول مالیاتی در سال پرداخت محسوب می‌شود.

وی افزود: براساس این مصوبه، اشخاص مذکور می‌توانند به صورتهایی که تشخیص می‌دهند کمک های خود از قبیل مایحتاج عمومی و اختصاصی از قبیل تجهیزات و لوازم مصرفی مراکز درمانی موصوف را تامین نمایند و این کمکها بعنوان هزینه قابل قبول از درآمد مشمول مالیات آنها کسر خواهد شد.

تمدید سر رسید پرداخت مالیات بر ارزش افزوده

پارسا تصریح کرد: تمدید سر رسید پرداخت مالیات بر ارزش افزوده مربوط به دوره چهارم سال 1398 ( 15 فروردین 1399 ) تا تاریخ 31 اردیبهشت ماه 1399 از دیگر مصوبات این شورا بوده است. با این مصوبه، مودیان نگرانی از بابت پرداخت مالیات ارزش افزوده دوره چهارم سال 1398 نخواهند داشت.

رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور تاکید کرد: در این بسته حمایتی مصوب شد که کلیه عملیات اجرایی وصول مالیات که در باب چهارم از فصل نهم قانون مالیات های مستقیم ذکر شده است، تا پایان اردیبهشت ماه 1399 متوقف شود. به عبارت دیگر، با توجه به اینکه سازمان امور مالیاتی کشور به موجب اختیارات قانونی که دارد می‎تواند بدهی مالیاتی بدهکاران خود را به صورت قهریه از طریق مسدودی حساب های بانکی و سایر رویه های قانونی وصول نماید، لیکن با توجه به شرایط موجود، براساس این مصوبه تا پایان اردیبهشت ماه سال 1399، هیچگونه اقدام اجرایی جهت وصول مالیات بعمل نمی آورد.

وی همچنین اظهار داشت: با عنایت به تصمیم سران قوا، صدور یا تجدید پروانه کسب یا کار اشخاص حقیقی موضوع ماده 186 قانون مالیات های مستقیم تا پایان شهریور ماه سال 1399 نیاز به اخذ گواهی پرداخت یا ترتیب پرداخت بدهی مالیاتی نخواهد داشت.

مهلت جدید 3 ماهه پرداخت بدهی

معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی خاطرنشان کرد: این شورا همچنین به سازمان امور مالیاتی کشور اجازه داد در سال 1399، در مواردی که مهلت مقرر برای تقسیط بدهی (‎اعم از اصل مالیات و عوارض و جرایم) قانون مالیات‎های مستقیم و قانون مالیات بر ارزش افزوده مودیان مالیاتی در اجرای ماده 167 قانون مالیاتهای مستقیم به اتمام رسیده باشد و اینگونه مودیان قادر به پرداخت بدهی خود نباشند، نسبت به ارایه مهلت جدید پرداخت بدهی به مدت حداکثر سه ماه و تقسیط به مدت شش ماه فارغ از مهلت سه ساله مذکور در ماده 167 قانون مالیاتهای مستقیم اقدام نماید.

تمدید مهلت اعتراض به اوراق مالیاتی تا پایان خرداد

وی در ادامه خاطرنشان کرد: براساس مصوبه این شورا، همچنین در مواردی که طبق مقررات قانون مالیاتهای مستقیم و قانون مالیات بر ارزش افزوده، انقضای مهلت زمانی برای اعتراض به اوراق مالیاتی از تاریخ اول اسفند 1398 لغایت 15 اردیبهشت 1399 باشد، مهلت اعتراض حداکثر تا تاریخ 31 خردادماه تمدید می شود.

پارسا اضافه کرد: بخشودگی جرایم پرداخت نشده بدهی مالیات و عوارض قانون موسوم به تجمیع عوارض مصوب 1381/10/22به شرط پرداخت اصل مالیات و عوارض تا تاریخ 30 آذرماه 1399 ، از دیگر مصوبات این شورا بوده است.

وی تاکید کرد: با تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا و شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا، همچنین تاریخ لازم‎الاجرا شدن ارزش معاملاتی تعیین شده در اجرای مقررات ماده 64 قانون مالیات‏های مستقیم مصوب 1394/4/31 برای اجرا در سال 1399 از یک ماه به چهارماه پس از تاریخ تصویب نهایی کمیسیون تقویم املاک افزایش یافت.

 

بیشتر بخوانید : یارانه معیشتی فردا شب 10 خرداد به حساب سرپرستان خانوار واریز میشود

 

 

بیشتر بخوانید :

مشاهده تازه ترین خبرها مربوط به یارانه معیشتی

تازه ترین خبرها در مورد خودرو

تازه ترین خبرها در مورد سهام و بورس

تازه ترین خبرها در مورد قیمت طلا و ارز

تازه ترین خبرها در مورد قیمت ها در بازار

آموزش زندگی در دوران کرونا

تمامی اخبار مربوط به بانکها

مطالب داغ و زرد

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 384 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 381
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

ناشناس 1399-01-16 - 17:15

نمیدونم این کمک معیشتی کرونا به چه کسایی رسید !ب ماکه نرسیدتازه به خاطرکرونابیکارهم شدم به کی رسید الله اعلم!

ناشناس 1399-01-19 - 18:08

سلام سایت اعتراضی وجودنداره شوهرمن کارگریتا هست بیکاره مسکن ماشین زمین هیچی نداریم چطوریه متعلق نگرفته

محمد سعیدی 1399-01-21 - 8:44

سلام… ما خانواده کارگریم و کارها همه تعطیل بسته معیشت هم به ما داده نشده… تکلیف ما چیست

حسینی 1399-01-21 - 17:20

میتونید از طریق دیوان عدالت پیگیری کنید

حمید 1399-01-29 - 15:53

سلام چرا برای ما واریز نمیکنید معشیعتی خدا خیرت بده چکار کنمه

حسینی 1399-01-29 - 18:54

ما کاره ای نیستیم از سازمان هدفمندی یارانه پیگیری کنید

صالح 1399-01-31 - 21:37

سلام من هچی درآمدی سابتی ندارم خودم اجاره نیشنم ماهیانه سی صدهزار تومان اجاره می دم هنوز پول بسته حمایتی به من هم ندادن

حسینی 1399-01-31 - 22:44

بیشتر پیگیری کنید

ناشناس 1399-02-02 - 8:59

آقای محترم چرا اینجوری پس چرا بسته حمایتی برای ماواریزنشده نکنه ما روباترامپ دیدیدکه واسه ما نریختید

الهام 1399-02-05 - 1:07

لطفامسولئین محترم من یک زن بیوه فلج نخاعی و دارای یک فرزنددختریتیم هستم باگران شدن همه چی ساختیم باگرانی داروهاچکارکنیم هزینه هام افزایش پیدانکرد ن مستمری ن حق پرستاری ن هزینه داروها بودالان چندماه هست ک هزینه‌ها ی داروبه حساب من واریزنمیشودلطفا لطفا بدادمابرسین

نادردهقانی 1399-02-05 - 17:53

سلام چرا این پول کرونا به من تعلق نمیگیره من خانواده 7نفره هستم توی یک روستا بدون امکانات زندگی می کنم لطفاً به خاطر همون کسی که دوستش داری رسیدگی کن وضعم خرابه ممنون میشم

ناشناس 1399-01-21 - 22:33

باسلام من3ماه1ریال درامدندارم بیکارباخونوار5نفره به کسانی600هزارتومان ریختن که ازما100مرتبه بهتره این چه عدالتی

غادل 1399-02-08 - 0:10

آقا چرا این بسته معیشتی کرونا به ما تعلق نمیگیره اینو روچه حسابی میدید ما که بیشتر از همه نیازمندیم

فرشید 1399-02-20 - 15:09

این چه وضعشه به کسایی که اصلا احتیاجی به یارانه ندارن ۶۰۰تومن میزنید کساییم که روزشماری میکنن واس ریختن یارانه ها توفم کف دسشون نمیندازید این چه عدالتیه از خدا بترسید

سرفرازنوروزی 1399-02-26 - 14:49

سلام خانواده بدون درامد وببکار هستبم خدارا درنظر بگرببد نگاهی هم به افراد بدون پارتی هم کنبد جابی دوری هم نمیرود ممنون باهمکاری شما

حسین 1399-01-30 - 20:58

سلام من کارگرم روزمزد الانم بخاطر کرونا سه ماهه بیکارم تاحالا نه یارانه گرفتم نه معیشتی هروقت ثبت نام کردم گفتن اس میاد که نیومد نمیدونم چرا والا نه ماشین دارم نه خونه الانم واسه اجاره خونه خرج زندگیم موندم والا چند ماهه ازدواج کردم که بیکار شدم لطفا کمکم کنید وضعیتم خیلی خرابه

حسینی 1399-01-31 - 23:25

افسوس

لیلادهقانی 1399-02-17 - 19:11

به جون بچه ام همین بلاعوض هم توسایتش ازش افرادکم کردن!!!شوهرم گرفته من وبچه ام هیچی

ناشناس 1399-01-24 - 3:24

مردم راسرکار نذارید خداروخوش نمیادمی‌کنم
والله. به خخدا نداریم

میلاد 1399-01-27 - 3:27

اشکالی نداره ما روزه ولی بعضیا از پر خوری نترکن صلوات🤦🏻‍♂️

علی 1399-02-24 - 3:10

هی ببونه همه چیروبه مسخره نگیر

کریمی 1399-02-31 - 2:50

سلام میشه لطفا آدرس سایت معیشتی کروواسی رو بگید؟

اسلم ناروی 1399-03-02 - 4:16

سلام من بیکارم هستنم درامد ندارم وپول کرونا به من دادن کمک کنی

محمد 1399-01-20 - 13:27

اباسلام من اولین بسته کمک کرنایی دریافت کردم که شغل ندارم ونه ثروت ونه مسکن ولیست انتظار کمیته امدادامام خیمنی رحمته اله هستم که دولت به درستی پالایش کرده وتشکر ازرسلنه که خبرمرحله دوم اعلام نموده تشکروهمچنین ازمسئولین کشوری ولشکری رادارم محمدرضانورزایی

بهادر 1399-01-27 - 23:26

سلام به خدا خیلی ناراحتم از دست دولت نه معیشتی برامون ریختن ونه کمکی کرونا فقط به خاطر کارت خوان که به اسم شوهرمه قبلا مغازه اجاره کرده بودیم الان کار گر نان فانتزی که کارت خوان باسمش مونده والا به سایت بزنید هیچ مالکیتی هم نداریم یک میلیون اجاره خانه میدیم با دو بچه به خدا شرایط ما از اونایی که ریختن بدتره این خروجی مردم و هم حساب کنید مگه نمیگین بنزین سرمایه ملی پس حق ما هم هست منم حقمو از دولت میخوام لطفا پیگیریکنید خواهش میکنم ما هم نیاز داریم

مهدی م 1399-01-29 - 19:08

بخدا به ماهم ندارم ما که هیچی به نام مون نیست دولت به اونهای که و ضع ازهمه بهترهست به حسابشان ریختن هاازدست دولت خیلی گاه داریم واقعاشوهرمن دست فروش بازاربود

حسینی 1399-01-31 - 23:39

پیشنهاد: به عنوان دست فروشی برن ماسک بفروشن

هدایت جوانمرد 1399-01-21 - 20:27

سلام من یک کارگرساده هستم چرا این بسته به من تعلق نگرفته باسپاس لطفا پیگیری نماید.

حسینی 1399-01-22 - 16:44

سلام متاسفانه سازوکار مشخصی براش نیست چون داده هایی که دولت داره شفاف نیست

بینش 1399-01-25 - 22:54

سلام من یک کارگر هستم خداوکیلی یارانه کرونا به من ندادن نه خانه دارم ن ماشین مستجرم هستم خواهشا پیگیری کنید 09184536665 این هم کد ملی3720526593

خدامراد 1399-01-29 - 4:51

مابا۶سرعاعله متاسفانه کمک معیشتی چیزی به نرسید ۲بار ازطریق کافینت ها اقدام کردم اعلام شده شما جمعا۱۱ال۱۲ما حقوق دریافت میکنید خوب این درامد پس خرج کرد چه ۲تا از فرزندام باماهی ۱۶۰ اجاره و۸۰ میلیون پول پیش چه خودم ۳۰۰ پول پیش و ماهی ۴۰۰اجاره چه ایا فقط درامد حساب است پس خرج کرد چی بخدا ۱۳۳ماه منطقه دارم تا در شر کتهای اصفهان مشغول کار بودم الان دیگرتوان کار که هیچ ندارم کرونا بیکارم کرده از ۲میلیون ۸۰۰هزارتومان حقوه ۱۸۵میلیون بجای قسط وکرایه میره دریافتی ۱۷۵میلیون دریافتی دارم چطورامورات بگذرانم خدا پدر شان را بیامرزد امیال حدود ۹۰۰هزار نومانی اضافه شده منت دارشانم ولی تقاضای عاجزانه دوارم این کمک معیشتی را هم بدهند تا با وجود بیکاری بتوانیم جزئ از اموارتمان را بگذرانیم اگه نیاز است تا مدارک اجاره بها ها یادم رفت ۱میکیون پرداخت اقساط هاتقدیم تا باورتان باشد من خدامرادفلاح احمدی بازنشسته نیروی زمینی ارتش با شماره فیش حقوقی ۱۱۰۵۱۰۹۹۱۳۸۰۰و کارت ملی ۴۱۸ ۹۴۷۶۵۷۹ باستحضارمیرسد تقاضای عاجزانه رسیدگی وپردا خت کمک معیشتی این مدت عقب افتاده وادامه پرداخت یارانه وکمک معیشتی را دارم

حسینی 1399-01-31 - 23:41

ممنون از کامنتتون

شکم سیر 1399-02-13 - 20:19

دم شما رو گرم من با اجره خونه سیصد و دو ماه روزه داری و یک ماه روزه رمضان بخاطر نداشتن وضع مالی و نداشتن خوراک نمینالم حتی بیکارم هستم کلی قرض‌از همسایه و آشنا کردم بابا کسی که این همه اجاره خونه میده نباید سهمی ببره کارمندم بودی اونم دولتی چه مرگتونه وجدانن.نه بیمه دارم نه حقوق همیشگی یه کیلو خیار رو بعنوان میوه تو یه هفته به بچم که سن رشدش هست میدم یه هندوانه کوچک فقط واسه خوردن بچه گرفتم شما بجای اینکه بالا شهر بشینی بیا منطقه ساختمون مشهد بفهمی زندگی سخت یعنی چی.خدا رو شکر که‌رهبرمون خاکی یه.

محمدی 1399-02-01 - 23:56

چرا به ما که بیکار در درآمدی نداریم این دویست تا ششصد هزار به ما نمادین خدایش ما مردم بدبختی هستیم با شش نانو ر از یک روستا به یک نفر کمک مشیتی داد شده شب چه بگم بکی بگم حسابها ه مارا نگاه کنی میدانی خدای آق ما است یا نه این هم شماره حساب من 60379971733621

حسین نوباوطن 1399-02-08 - 8:42

من راننده سرویس دوتا دانشجو آزاد در حال حاظر بیکار چرا به من این 200 تا 600 نعلق نگرفته

بامری 1399-02-18 - 11:24

سلام شوهر من کارگر هست و یک بچه کوچیک دارم شیر خشکی چرا این بسته ۲۰۰تا۶۰۰هزار تومن ب ما تعلق نگرفته

ناشناس 1399-02-20 - 0:45

سلام من یک زن سرپرستان چرا این کمک ۲۰۰تا۶۰۰ به من تعلق نمیگیرد

شهرام 1399-02-20 - 14:29

به من تعلق نگرفت و به خیلیها هم مثل من تعلق نگرفت.

چرا طرف سه تا مغازه داشت تعلق کرفت و یکی که روشن دل بود و بی درامد تعلق نگرفت.
عدالت این نیست مسول محترم قیامتی هم هست.

داریوش 1399-03-12 - 22:04

بخدا….به پیربه پیغمبربنده خانواده چهارنفره وبیکار.خانه ندارم ماشین ندارم..موتورندارم.دوچرخه ندارم….یعنی به من نمیدهید به کی باید.بدی……خداوندخودش شاهده ….

حسین خرمی 1399-02-30 - 2:46

من نه خانه دارم نه کار دارم نه بیمه وپایم خراب است وهیچ دریافت نمی کنم

غلامعباس 1399-01-17 - 0:38

سلام وقت بخیرهمراه باسلامتی بدورازکرونا…
73 سال دارم – بیکاربودم بیکارترشدم – بیمه نیستم – حقوق بگیرهیچ کجا نیستم – سرپرست یک خانواده چهارنفره هستم – تاکنون هیچگونه کمک معیشتی و یا وام پیرامون کرونا دریافت نکردم..
شرمنده ام که چندین بار حرفهایم را تکرارمی کنم چرا که ناچار به تکرارهستم اگرچه که غرورم جریحه دارمیشود ولی بخاطر خانواده مجبوربه تکرارهستم (من قبل از این واقعه توان تامین معاش خانواده را داشتم ولی اکنون بدلیل رعایت قانون درخانه ماندن قادر به تامین نیستم وازهمه شما پوزش می طلبم)..
لطفا بما توجه کنید و پاسخ بدید که آیا ما میتوانیم به کمک معیشتی دولت امیدوار باشیم ؟ لطفا پاسخ بدید بخدا ناچارم وگرنه هرگز خواهش نمی کردم…
باتشکر وپوزش از محضر شما مسئولان زحمتکش نظام ..
ترابخدا جواب بدید واقعا نیازدارم//
کدملی : 2161246631
شماره تماس : 09021210732
مازندران – قائم شهر

حسینی 1399-01-17 - 10:24

سلام اینطور که بنظر می آید کسایی که یارانه بنزینی رو دریافت کردن خیلی بیشتر میتونن امیدوار به گرفتن این یارانه باشن

ناشناس 1399-03-10 - 4:38

سلام من فردی هستم دارای همسر و۳فرزندکه بیمه هم ندارم کاردایم هم ندارم وبرای مخارج زندگیم کارگری میروم انهم یکروز هست دوروزبیکارم سنم ۴۹ساله پسرم سرباز ان پسرم کارگری میرودودخترم مدرسه ای است وتوان نام نویسی اش راندارم حال ازشما سران بزرگباردرخواست کمک رادارم وسلام
کد ملی ۱۲۸۹۳۹۸۰۰۳

احسان 1399-01-17 - 16:54

سلام بدبختر از ما نبود نمی‌دانم چرا به ما تعلق نگرفت

ناشناس 1399-01-18 - 23:53

پس چرا من تو امارشون نبودم،زنان سرپرست خانواری که نه حقوقی میگیرن نه بیمه دارن نه خونه و نه ماشین،تو این اوضاع چکار کنن پس

سلیم 1399-02-24 - 1:05

سلام من یه بیکار یه مریض ریوی هستم نمیتونم کارکنم تویه خونه کلنگی زندگی میکنم ماهی چهارصدتومن اجاره میدم چرابه من این یارانه تعلق نگرفت توروخدا بهم کمک کنید خیلی نیاز دارم 09142480785

فریده 1399-01-18 - 23:58

پس چرا من تو امارشون نبودم،زنان سرپرست خانواری که نه حقوقی میگیرن نه بیمه دارن نه خونه و نه ماشین،تو این اوضاع چکار کنن پس با دو تا دانشجوی ازاد

حسینی 1399-01-19 - 9:11

سلام متاسفانه خود دولت اقدام به شناسائی میکنه

رویا 1399-01-31 - 20:13

من یک زن مطلقه هستم دوتا بچه مدرسه ای دارم نه خونه دارم نه ماشین نه دفترچه بیمه چرا یارانه کرونا به من ندادن چرا همایت نمیشه از زنان بی سرپرست

حسینی 1399-01-31 - 22:46

به شما باید تعلق بگیره

پارسا 1399-02-15 - 1:46

سلام تماس بگیر آبجی من یه مبلغی کمک کنم،
۰۹۰۵۷۲۶۶۰۶۶

ناشناس 1399-01-19 - 13:23

اونا مشغول زحمت کشیدن هستند

مهدی گلی 1399-01-21 - 12:28

سلام من کارگر روزمزد هستم این بسته همایتی به خیلیها تعلق گرفته که وضع مالیشون خیلی ازمابهتره تو خونه نشتیم میگن ازخونه نرید بیرون خوب خرج زنو بچهامو ازکجا بیارم تو رو خدا این بسته حمایتی هم ما رو حمایت کنه

سعید 1399-01-17 - 11:54

خجالت بکشید ….من بیکارم هیچ کاری هم ندارم کجا یارانه معشتی کرونا ب من واریز شد؟؟ ملاک شناسایی یک و نیم میلیون نفر چی بودش؟؟؟ متاسفم ب اخبار دروغتون …خجالت خوب چیزیه

سعید 1399-01-17 - 11:57

….من بیکارم هیچ کاری هم ندارم کجا یارانه معشتی کرونا ب من واریز شد؟؟ ملاک شناسایی یک و نیم میلیون نفر چی بودش؟؟؟ ……..خانواده ۴ نفره هستم خانه نشینم ….کارگربودم کارمم از دست دادم….

ناشناس 1399-01-19 - 13:21

چون ی مقدار شناسایی اون هم تو این موقعیت سخته خودشون زحمت این بودجه رو کشیدن بیچاره ها شاید هر کدومشون مجبور شدن جور چند خانوار رو بکشن ،،
دیگه مزاحم منو شما هم نشدن که با خیال راحت به کرونامون برسیم

سعید بارانی 1399-01-31 - 12:12

باسلام دیشب برا چه کسانی یارانه کرونا 200تا 600هزار ،ریخته شده اخه بندگان دولت من چی دارم حتی بیمه ندارم مستاجر هستم ماشین ندارم تنها چیزی تو کشور بنام من خانواده پدریم هست همین سیم کارت به ما هم رحم کنید دولت محترم

مهدیزاده 1399-01-17 - 13:23

سلام من راننده اژانسم الانم حدود یک ماهه که هیچ مسافری نیست تازه الانم که همه مسیرها مسدود هست بخدا شرمنده زنو بچم شدم خجالت میکشم از صبح میام اژانس تا شد ۱۲ هزار ۱۷ هزار کار میکنم پول بنزین هست خرج تو خونه قسط وام قبض بخدا موندم چکار کنم

سعید بارانی 1399-01-31 - 12:12

باسلام دیشب برا چه کسانی یارانه کرونا 200تا 600هزار ،ریخته شده اخه بندگان دولت من چی دارم حتی بیمه ندارم مستاجر هستم ماشین ندارم تنها چیزی تو کشور بنام من خانواده پدریم هست همین سیم کارت به ما هم رحم کنید دولت محترم

حسینی 1399-01-31 - 23:13

طنز تلخی است

عبداحسین 1399-01-17 - 16:18

با سلام
سوال بنده بیکار بی سر پناه که تنها واریزی که دارم یارانه هست کجا شامل ما شده که خبر نداریم یارانه کرونا رو چطور دادن و مارو شامل نشد کاش یک شب بشه که سیر بخوابیم

ناشناس 1399-01-17 - 16:36

سلام اعظم هستم ۴۰ساله خدا لعنت کنه ادم دروغگو را شغل شوهر من فنی هست از وقتی کرونا اومده شوهرم بیکاره وفقط میگن سر کار نرین ولی فکر نیستن مردم از کجا بیارن بخورن ما که حقوق ثابت نداریم روز کار میکنیم همون روز خرج زندگی میشه هیچ کدوم از دوستام واشناهام کمکی از طرف دولت دریافت نکردن خدا جای حقه واگزار میکنیم به خدا

ناشناس 1399-01-19 - 14:11

اعظم خانم شما که واگذار کردید خدا ،،
خدا خودش انصراف داده از لیست یارانه حذف شده ،،،،خواهرم این کرنا واسه کسی مثل من و دور از جون شما گرفتنش نعمت ،بخدا مردن از ک رنا هزار بار بهتر از خجالت کشیدن از زن و بچه به خاطر نداشتن

ناشناس 1399-01-21 - 5:33

خدایش کومعیشتی و وام خجالت بکشیدبس کنیدکم سرمردم شیره بمالید

منصور 1399-01-17 - 16:40

منصور هستم کد ملی ۲۴۱۰۰۷۴۸۰۴شغل بنده تعمیر ابگرمکن وکارگری ساختمان هستم اقای دولت من نمیتونم تو این مدت قرنطینه درامد داشته باشم تکلیف من چیه

ناشناس 1399-01-19 - 14:12

اعظم خانم شما که واگذار کردید خدا ،،
خدا خودش انصراف داده از لیست یارانه حذف شده ،،،،خواهرم این کرنا واسه کسی مثل من و دور از جون شما گرفتنش نعمت ،بخدا مردن از ک رنا هزار بار بهتر از خجالت کشیدن از زن و بچه به خاطر نداشتن

احمد 1399-01-17 - 17:09

من هیچی ندارم حتی خرید یه بسته پنیر

حبیب 1399-01-17 - 17:11

من هیچی ندارم کارم ندارم دارای 6 خانوار موندم نه شغل دارم نه پول

ناشناس 1399-01-17 - 18:02

سلام یه خانواده پنج نفره سه ماهه بیکارم مستاجرم،ماشین ندارم کارگرساختمانم این هم کدملی4199650369

منصور 1399-01-17 - 18:16

با سلام خواهش میکنم آقای روحانی نمیدانم شما تا به حال وعده غذایی شما شده یک وعده خدایش میخوابیم که گرسنگی اذیتمون نکنه پول نداریم که وسیله و آذوغه برای خودمان تهییه کنیم

ناشناس 1399-01-17 - 19:26

من یه کارگرخیاطی هستم بیمه هم نیستم خرج زن بچه مو از کجا بیارم کرایه خونه ام 900تومان عقب مونده از کار بیکار شدم به خاطر کورنا یارانه کورنا هم حداقل نمیدین کارها رو راه بندازین اینم شماره ملیم چک کنید6449986859باتشکر

مرتضی محمدرضا 1399-01-17 - 19:28

من هم یک معلول هستم ودرآمدی ندارم.آیا من وامثال من شامل این دهک ضعیف نمیشویم؟متاسفانه عدالت کمرنگ شده..

حسینی 1399-01-18 - 7:33

سلام متاسفانه ثبت نامی نداره و خود دولت اقدام به شناسائی میکنه

حسینعلی 1399-01-17 - 19:33

سلام من یه کارگر خیاطی هستم بیمه هم نیستم خرج زن بچمو از کجا بیام کرایه خونم 900تومان مانده عقب یارانه کورانا هم حداقل نمیدین کارها رو راه بندازین اینم شماره ملیم 6449986859

محمود 1399-01-17 - 20:35

من بیکارم دوسه ساله دارای دوفرزندمستاجرم خانه ندارم ماشین ندارم درامدی ندارم 60سالمه بیمارم ولی به ماتعلق نگرفت. 0050338269 امیدوارم بی تاثیرنباشه..

میصم لار 1399-01-17 - 22:12

باسلام یارانه کرنابه ماکه نرسیده وشش ماست که بیکارشدم بعدمبلغ200/600هم به ماکه ندادن یارانه خانه پدرم هم نمیدن بهشان خدامیدانه به چه کسای رسیده به ما که ندادن

رضاامانی 1399-01-18 - 0:01

باسلام خسته نباشین توروقران من یه جوان ۳۴سالم که شغل ازاددارم وازاول اسفندکارندارم یدونه هم پسردارم توروقران توابولفظل به من کمک کنید.بیاییدتحقیق کنید؟

بهرام 1399-01-18 - 2:07

سلام برای کسی کن ندارن نریختن

ناشناس 1399-01-18 - 3:26

سلام دولت دروغ زبامگویدمن باوانت کارمیکنم کارهاخراب هست ووانت من را دوزددیدندوبعداز دوروزپیداشدولی۱۰میلیون تومن لوازم ماسین را بردن ازدولت تقاضاوام معشتی کردم ندادن دولت زباددورغ نگوید.

محمدراههدا 1399-01-18 - 3:40

من 3تا دختر دارم دم کارواش کار میکنم معیشتی کرونا نریختن تو را خدا به کمک کنید شماره ملی 0810023075

شهبازی 1399-01-18 - 9:19

سلام اقای روحانی رهبر جمهوری اسلامی من خانم عباس شهبازی هستم شوهرم بیکار وپسرم بیکار نه شغلی دارن نه درامدی دارن نه حقوقی دارن نه حساب بانگی دارن مابا همین یارانه نقدی خودم به یک بدبختی سر میبریم پای شوهرم پلاتین داره 12 سال نمیتون کار بکن بعد شما نه یارانه حمایت معشیتی برای ما نمیرین تو خدا برامون بریزن اضافه کنین چون از وقتی کرونا امده شوهرم وپسرم بیکارن توی خونه هستن از کجا بیاریم خرج کنیم به دادمون برسین از شما رهبر مون ممنونم که به فکرمون هستن

سجاد 1399-02-08 - 5:04

سلام خدمت شما که افراد واجد شرایط کمک معیشتی راپیدا کردید وجدانا ازفردای قیامت خود ترسی ندارید ان دنیا نه پست نه پول نه پارتی به دادت نمیرسه چطور حق الناس میکنید امسال من زیاد هستند به ان خدایی که ما مردم بدبخت بیچاره میپرستیم من پدر یک خانواده ام بیکارم هیچگونه درامدی ندارم نه پول نه خونه ن ماشین نه بیمه 3فرزند دختر دارم خودم دیسک کمرعمل کردم دکتر نامه ازکارافتادگی برام زد ولی مجبورم برم کارگری تا بیشترشرمنده زن وبچهایم نشوم تواین اوضاع بیماری حتی حملگی هم گیرمان نمیاد شما قضاوت کنید حق ما نیست کمک معیشتی بگیرم؟متاسفانه صدای ما برای گوش شما مسولان شنیدنی نیست ؟حال از طرف اقشاربدبخت وخیلی زیر خط قرمز فقر شمارا به خداوند واگذار میکنم که جزخدا کسی رانداریم اگرگفتهای مارا قبول ندارید تا در محضرهرکسی که شما قبول دارید ثابت کنم که کمک معیشتی حق من هست با امسال من ؟شماره تلفن 09395026508کدملی1841977772

فاطمه حیدری 1399-02-17 - 11:17

سلام من فاطمه حیدری هستم از استان زنجان.
من و همسرم یک وام ۱۰۰ میلیون تومانی برای یک خانه ی نقلی برداشتیم.
حقوق همسرم دو میلیون و پانصد هزار تومان است .
وفقط به قصد مون می ره .
ومن از این ماه تا ماه بعدی با یارانه زندگی می کنم.
گذران زنگی برام خیلی سخت شده .
من از شما در خواست بسته ی حمایتی کرونا رو دارم .
با تشکر از شما و همکاران‌.

حه خ 1399-01-18 - 9:25

سلام بخدا بیش از یک سال بیکاری بدجوربهم فشار آورده یک بچه مریض احوال دارم دیگه خسته شدم. …..

شهبازی 1399-01-18 - 9:43

سلام آقائ حسن روحانی رهبر جمهوری اسلامی من خانم عباس شهبازی هستم شوهرم وپسرم بیکارن نه دامدی داریم نه حقوقی داریم شوهرم 12 سال که تضادف کرده پاش پلاتین داره الانم که کرونا امده از خونه نمیتونن بیاین بیرون دنبال یک لقمه نون همه جا هم بسته هستن ما چکار کنیم با این وضع وقت به ما یارانه نقدی میدین نه یارانه حمایت معشیتی نه کرونا نمیدین ما از کجا بیاریم خرج کنیم به فکر ما هم باشین از دولت و رهبرمون ممنون هستیم راستی شوهرمن هیچی نداره نه مغازهی برای ما هم بقرز یارانه دیگه نریختین

ناشناس 1399-01-18 - 10:15

من یه جونم ۲۰سالمه متاهلم الان یک ماه ک ببکارم حتی پول نونم ندارم پ کو این معشیتی اینا فقط به اون پولدارا تعلق میگیره ن ماها

سلام علیک من کم درآمد ترین فرد روستایم بمن تعلق نگرفت ک 1399-02-26 - 2:44

سلام علیک من کم درآمد ترین فرد روستایم بمن تعلق نگرفت کرونا معیشتی

احسان 1399-01-18 - 19:28

ماکه هیچی نداریم برا ما واریز نشد ولی همسایمون هم ماشین دارن هم خونه اونم دوتا،برا اونا ششصدتومن واریز شده،
این کجاش عادلانست؟

حسن شفیعیی 1399-01-18 - 20:18

سلام من حسن شفیعیی هستم یه رانندهتپسی الان یکماهه تو خانه نشستم من یه بچه۱۹ ماهه دارم ما راننده ها هر روزی که کار کنیم داریم خرج زن وبچه بکنیم اگر کار نکنیم نداریم به خدا نه پس اندازی نه بیمه ای پس چجوری بشینیم تو خونه کارم بخواهیم بریم می ترسیم الوده بشیم بخدا برا خودم نمی ترسم برا زن و بچم می ترسم اگر شما دولت مردا وجدان دارید شرایط ما رو واقعا درک کنید با تشکر شماره ملیم ۱۱۶۰۰۱۴۷۲۸

محمد 1399-01-18 - 20:44

تورو خدا واسه ما واریز کنید.نه خونه داریم کارم که تعطیله.بنده 64 ساله هستم با دوتا فرزند و همسر بیمارم.چرا واسه ما واریز نمیشه.چرا واسه از ما بهترون میریزین.

حسین. 1399-01-18 - 21:01

خانوم. مریض دارم پول ندارم ببرمش دکتر بچه کوچیکم دارم بخاطرکرونابیکارم شدم یارانه کروناهم نمیگیرم توروخدا. یه نگاهی به ما هم بکنین.ممنون۰۸۵۰۱۷۰۹۸۲حسین رمضانی۰

رضاکوهستانی 1399-01-18 - 22:12

چرابه همونای دارن میدن مگه ماادم نیستیم

Farid vahidi 1399-01-19 - 1:10

به نام خدا
ریاست محترم
با عرض سلام و خسته نباشید
اینجانب فرید وحیدی با شماره ملی (0946888574) به اطلاع میرسانم این وضع بی پولی غیر قابل تحمل شده کسی که در این شرایط میره کار کنه یعنی اجبار از مرگ ترس نداره ولی بازم نیرو انتظامی میفرماید تعطیل کنید و کرکره پایین… من مرگ میخواهم چون این وضع از مرگ بدتره و ده روزه تمامه سایتها دارم پیام میگذارم اما فایده نداشته و نتیجه ای … بنده ۱۲ ساله ازدواج کردم و با همسرم صبح تا شب کار میکنیم ولی تاکنون توانمان فقط در این حد بوده که یک زندگی معمولی سپری کنیم و بعد این همه سال هنوز ترس داریم که صاحب فرزندی شویم بلکه مثل خودمان شریک سختی ها شود ،امروزه با امدن این ویروس و قرنطینه و تعطیلی حتی یه هزاری نداریم که خودمان را سیر کنیم ،خواهشمندم اقدامات و بررسی لازم را به عمل آورید و بفرمایین اگر لازمه کاری جهت دریافت یارانه کرونا انجام دهیم . ناگفته نباشد اینجانب شخصا به تنهایی پایه های زندگی ام را ساختم بدونه کوچکترین کمکی و حالا این زندگی بعد از این همه سال دارد از هم میپاشد و چنین دوست ندارم.مسولین محترم فرزند کوچک و دست بوس شما
محتاجه دست یاریتان هستم .
فرید وحیدی نیا

سپاسگذارم

نورمحمد 1399-01-19 - 1:39

سلام بنده یک کارگر ساده هستم هیچ منبع درآمدی ندارم چرا یارانه کرونا به من و دو فرزندم تعلق نگرفت

حسینی 1399-01-19 - 9:09

سلام متاسفانه خود دولت اقدام به شناسائی میکنه

ناشناس 1399-01-19 - 9:19

سلام من شغلم آزاد بود یه سال بیکارم بیمه هم نداشتم چرا به من نریختن ۴۳۶۰۰۸۲۱۰۱

ناشناس 1399-01-19 - 9:46

بسیارمتاسفم که دادرسی نیست

زمانی از مازندران 1399-01-19 - 11:05

سلام خسته نباشید چی میش تواین موقعیت همه مردم رادرک میکردین جایی اینکه توی این اوضاع حقوق بازنشسته هارو زیاد کنیدفکر بدبختهای ازکار بیکار شدن بودید اخه بازنشسته ها توخونه بودن درحال حاضر هم هستنددرامدهم به اندازه ی کافی دارند

عباس 1399-02-19 - 10:32

ترو خدا عمرن بهت بده،اخه وقتی برا مردم بد بخوای شکنکن این به تو برمیگرده، ٱدمه حسابی همون بازنشست که پدرم باشه با حقوق 2ملیونی خانواده شش نفریمونو داره میچرخونه،بابا دمتگرم درک میکنی و میفهمی پدرم سال تا سال یک شرت برا خودش نمیخره.ایولا دسخوش به راهکاری که دادی، نه دزنت یدف پروفسور….

ناشناس 1399-01-19 - 15:28

سلام خسته نباشید من بیکار باسه تا فرزند وکرایه خونه وبا اوضاع واحوال یک پزاید دارم که قبلا باهاش کارمیکردم وبه اندازه بخور ونمیر گیرم می اومد اما الان دو ماه یک یه ریالیکار نکردم با سه بچه بزرگ ودو دانشجو آزاد کمکمعیشتی هم به ما تعلق نگرفته من نمی دونم چرا به کسانیکه باید میدادید وخذف کردید به پولدار ها دادید این دیگه چه قانونیه خواهشمندم عدالت رو رعایت کنید سهام عدالت هم به همه میدهید اما با اینکه من ثبت نام کردم نه به خودم ونه بچه هام تعلق نگرفته دالااگه به این بگن عدالت که حوبه3130190929شماره تلفن 09179385718

ناشناس 1399-01-19 - 15:33

سلام خسته نباشید من بیکار باسه تا فرزند وکرایه خونه وبا اوضاع واحوال یک پزاید دارم که قبلا باهاش کارمیکردم وبه اندازه بخور ونمیر گیرم می اومد اما الان دو ماه یک یه ریالیکار نکردم با سه بچه بزرگ ودو دانشجو آزاد کمکمعیشتی هم به ما تعلق نگرفته من نمی دونم چرا به کسانیکه باید میدادید وخذف کردید به پولدار ها دادید این دیگه چه قانونیه خواهشمندم عدالت رو رعایت کنید سهام عدالت هم به همه میدهید اما با اینکه من ثبت نام کردم نه به خودم ونه بچه هام تعلق نگرفته والااگه به این بگن عدالت که خوبه3130190929شماره تلفن 09179385718 ممنون ازاینکه وققون در اختیار بنده قرار دادید.

ابوالقاسم 1399-01-19 - 19:03

سلام .۵۰ سال دارم ..نه خونه نه ماشین نه کار نه بیمه دارم ..پس چرا بحساب من واریز نشده …اخه چطور شناسایی کردید که امثال من نگرفته بعد بنده خدایی که برعکس من هستش وضعیتش براش واریز شده …با تشکر

ناشناس 1399-01-24 - 21:23

چرا اینقدر دروغگو هستند .دولت عوصی….

ناشناس 1399-01-19 - 19:32

سلام من یوسف جوکار داری همسر چیه فرزند هستم و کارگر سر فلکه که اگه کار گیرم بیاد یا نه خدا وکیلی چطور حساب کردید که به من و خانواده ام کمک نکردید آیا حساب بانکی را هم نگاه میکنید یا شانسی هست

حسینی 1399-01-19 - 19:45

متاسفانه ملاک تو خیلی از مواقع گردش حساب بانکی هست نه موجودی اون

آرمان لشگری 1399-01-20 - 2:02

سلام و خسته نباشید . آقا بنده دوتا دختر دارم هیچ درامدی هم ندارم اجاره نشینم میتونید از بانکها استعلام کنید .اینم کد ملی ۶۰۱۹۹۲۹۹۲۲اخه چرا این طرح نقدی برام تعلق نگرفت نمیتونیم هم به جای برم امیدمون فقط اینجاست خواهش میکنم رسیدگی کنید.باتشکر لشگری

علی 1399-01-20 - 2:32

سلام خسته نباشید بنده کارگر ساختمانی ام بیکارم درآمد ندارم شرمنده زنو بچه ام دل خوش بودم بمنم هم یارانه کرونا تلق بگیره که حداقل خرج شکم دربیاد ولی متاسفانه ناامید شدم چرا من کارگر نباید یارانه بگیرم اما خیلیا که وضع مالی خوب آرن دریافت کردن از درخواست پیگیری دارم با این وضع موجود کرونا بیکار که بودیم بیکار تر شدیم توروخدا یه فکری بکنید من سرپرست یه خانواده 4 نفره ام حتی برای عید نتونستم گوشت برنج بخرم برای خانه ام انصافتون کجا رفته نه حساب بانکی پرپول دارم نه زیر پوشش جایی هستم نه بیمه دارم پیگیری کنید 0681878371

علی 1399-01-20 - 2:43

سلام .من نمیدنم اخه چرابه ماتعلق نگرفت بنده کارکر ضایعات هستم و روزی 50هزارتومان میگیرم هرهفته چهارروز میتونم کارکنم بخاطره جسمانی ازقلیه بدن ومشکل روحی دارم و بیش ازپنجاه شش روزه بیکارم الانم که ضایعات بخاطره کرونا تعطیله نه بیمه دارم نه خونه فقط یه ماشین پیکان دارم ولی اونم خداشاهدالان سی هشت روزه بیمه اش تموم شده حداقل نمیشه مسافرکشی کنم و جلوی خونه پارک کردم پول واسه خردخراک نداریم چه برسدبیمه ماشین درآمدم فقط فقط خداوکیلی یارانه هست دوفرزنددارم اجاره نشین .هرچی کفتم همش خدا شاهد راست09147409018 شماره تماس علی ساکن تبریز

بدبختی 1399-01-20 - 5:38

سلام وخسته نباشید عزیزان من مستاجرم در منطقه 15 مستاجر هستم ماهی 800 هزار کرایه میدم الان تقریب چهل روزکارنکردم کارگر ساده ای هستم بادوتا بچه اخه این چه انصافی طرف مغازه وملک داره یارانه کرونارو دریافت کرده خدا ازشون نگذره

محمد 1399-01-20 - 6:30

سلام من که هرکی دورم ابن بسته معیشتی روگرفته اصلا احتیاج نداشته ولی واسه ما که شوهرم کارگرروز مزده وکرایه نشینینم هیچ واریزنکردن عدالت دراین حده که اوناکه سیرن سیرتربشن اوناکه ندارن هیچی

حسن عباسی 1399-01-20 - 7:57

سلام من یه شهروند عادی با جهار فرزند قدونیم قد فعلابیکار طرح معیشتی کرنا بگیرقرارنگرفتیم بدون بیمه باکرایه خانه سنگین آقایایان مسئول شم بجای مابودید میتونستی زندگیتورابندازی

علی 1399-01-20 - 12:03

چی بگم 20 اسفند زمین خوردم یک دستم شکست یکی دیگر در رفت مادرم 28 اسفند سکته کرد از این دنیا رفت 50 سالمه بدبخت بودم و بدبخت تر شدم از نداری دستم رو سپردم به یه خانم محلی شکسته بند الان یک ماهه خوب نشده و ورم دستم زیاده پول ندارم بیکار هم هستم فقط از خدا میخوام حق امثال منو از آقایون بگیره09119719752

ابراهیم خادمی 1399-01-21 - 0:57

سلام ابراهیم خادمی از میاندوآب کارگر ساختمانی هستم و خودم هم متاهلم
و مستاجر هستیم، کد ملی 2972248759

علی 1399-01-21 - 1:01

سلام منم دستم خالیه نه خونه دارم نه ماشین پس چجوری باید این مدت رو پشت سر بزاریم واقعا دیگه نمیتونیم طاقت بیاریم به خدا داریم تو خونه دیوونه میشیم مستاجر هستم

سلام بنده خودم کارگر ساختمانی هستم ومتاهل دارای سه دختر میباشم و هیچ درآمدی نداریم، واسه ما بسته حمایتی نریخته اید کدملی 2972248759

علی 1399-01-21 - 1:04

من نه خونه دارم نه ماشین اینم کد ملی 2433005191 ب

جعفر شمس 1399-01-22 - 14:12

سلام باعرض ادب بنده نه خونه دارم ونه ماشین در خونه اجاره ای به سرمیبرم لطفا به کمک معشیتی ماهم رسیدگی شود؟ تابتوانم اجارمو بدم

حسینی 1399-01-22 - 16:39

سلام پیگیر اخبار تکمیلی برای ثبت نام باشید

مجتبی 1399-01-23 - 10:55

سلام خدمت همه مسعولین نظام جمهوری اسلامی
بنده ی کارگر هستم در شهرستان ایذه از توابعه استان خوزستان درآمد من از کاری هست که روزی 40هزار تومان
و ماهانه مبلغ 500هزارتومان کرایه منزل میدهم و یک فرزند که الان یک سال دو ماهش دارم با شیوع کورنا از تاریخ 23/11/98بیکار شدم و بیمه هم ندارم این بسته های که میگن برای حمایت از اقشار کم دراسیب دیده از کورنا هست به چه کسانی میدن آیا بنده جز ان خانوارها نیستم این شماره ملی من برید برسی کنید 1755966091

علی رامی 1399-01-23 - 18:34

سلام منم یک خانواده پنج نفره هستم مستاجر واقعلانیاز دارم به این کمک کارگرم

محمدیوسف 1399-01-23 - 19:00

باسلام وخسته نباشید خدمت تمامی مردم و ملت شرف ایران همچنین رهبرعزیزمان من معتقدم شما ملت ایران این همه اعتراض کردین که به مایارانه ندادین کمک یارانه ندادی بسته حمایت ندادین توروخدایه بارهم بروبه خدا شکایت کن بگو ازتهقلب بخواه تاخدابهتاونقدربده که نیازی به اینها نداشته باشی

محمود 1399-01-23 - 21:45

سلام نه خانه نه ماشین نه کارنه درامدی دوفرزندبه ماتعلق نگرفت ماستجرهم هستم.

خانم شهدادی 1399-01-24 - 3:13

سلام خسته نباشید خانم شهدادی هستم شوهرم مشکل قلبی داره نمیتونه کار بکنه نه درآمدنه ماشین نه خونه حتی کولر وتلویزیون توخونه بخدانداریم یارانه کرونا هم ندادن به خواهش میکنم توراخدا توراقران پیگیری کنید 09910804896 شماره تماس

اکرم همتی 1399-01-25 - 6:00

ســلام«محضــرمــســئـولــیــن گــرامــے»
تـــــــوجــــہ تــــــــوجـــہ لــطــفــأ
من دراین دنیــاهـیـچـ کـس راندارم البته باشناسنامه مادرخواهربرادر،دارم ،اما دوســال کــہ نـدیـدمـشـون،خیــلــے خــیــلـی تــنــهـام دلــم بـہ حـال خـودم مــیســوزه،فــقــط یــہ دخـتر۴سـالہ دارم کہ پدرش ازمن گرفت بدلیل اینکه پول نداشتم خونه اجاره کنم،العان یــڪ سال که دخترم ندیدم،همه مشکل دارن ومیخوان کمکشون کنید امامشکل من داره جیگـرم مـیسـوزونـه امـیدوارم هـیچکس دردمنو تـجـربـه نـکنـه،ازجـوانـی ام هـیـچ خـیـرے نـدیــدم،نــہ ازخـانواده ام،نـہ ازشوهــر،هـیـچ کـدومـشـون،فـقط تاتـونستن ازمن استفاده کردندبه محض اینکه دیدنددیگه نمیتونم فایده ای بهشون برسونم تــردم کـردنـد،من ازبـیگـانہ ها نـہ از هـمخونـهـای خـودم بـلا دیـدم بـدجـوری دلــم شـکـسـتـن شـماروبــه خــدا قــســمــتــون مــیدم کــــمـــکـــم کـــنــیــد نزاریددخترم بی مادربزرگ بشہ شماره مالی برای پیداکردنم که اگه خواستیدبہ دادم برس ید۰۹۴۳۰۳۱۴۷۸ آقاے روحـانے ازشــمـاخــواهــشــمــنــدم یــاریــم کــنــیــد من ازشمارئیس جمهورکشورم توقع دارم

اکـرم همتی 1399-01-25 - 6:22

سلام«آقاے روحــانــے»من ازهمسرم جداشدم،۲۰ســال بــیشــترکـہ مـشـغول کارم همه کارکردم≤توچاپخونه،قندشکستم،خونه های مرفهین بی دردنظافت چی بودم،حتی باهمسرسابقم به گج کاری کاشی کاری میرفتم میتونم ثابت کنم که حقیقت میگم≥درآمدم خیلی خوب بوداماولخرج نبودم نیستم قسم میخورم تواین سالها من فقط۲تامانتواونم۱۰سال پیش واسه خودم خریدم برای خانم هایی که توخونشون نظافت میکنم لباسهایی روکه دیگه استفاده نمیکن میدن به من منم خوشحالم همین العان مانتویی که ۱۰سال یابیشترکه بهم دادن هنوزدارم میپوشمش،نمیگم که بحالم ترحم کنید،اگه یه همچین مشکلی نداشتم هیچ موقع ازتون کمک نمیخواستم آخـہ دخـترم داره توخونه هاسرسفره مردم داره بزرگ میشه معلوم نیست چطوری تربیت بشه شوهرخواهرم قبول کرده که نگهش داره فقط بخاطراینکه یه مقدارپول میگیره وقتی میره دخترم خونشون بزاره کمی روغن قندمیگیره میبره تازه منت میزارن که بچم نگه میدارن بچه من به خاله اش میگه مامان خواهرم یه کارایی میکنه روز شب کارم شده گریه زندگیم به جهنم تبدیل کردند،شــمـارو بـــــــه خــــــــــــدا کـــــــــمـــــــک کــــــنــــیــــد کد ملی ۰۹۴۳۰۳۱۴۷۸

اکـرم هـمـتـی 1399-01-25 - 6:41

دلم پردردازکدومش بگم یکی ازیکی دیگه بدتر،چندسال که موقع عید نه سفره میزارم نه دنبالشم چون اینقدردلم پر،درد که دیگه حوصله هیچ کس وهیچ چیزندارم،یه مدت که فقط بایارانه هاروزگارم میچرخونم امیدواربودم که این یارانه آخریهارومیگیرم به زخمم میزنم که به من ندادید،دیگه مثل قدیم نمیتونم کارکنم آخه نه کــمــر ونه دست وپاسالمی مونده واسم ازکارسنگین زیاددیگه جونی ندارم به زورچندروزی میرم که مجبورم دراوج جوانی پیرشدم میدونید چندسالم«فقط۳۶»سال دارم،اصلایادم نمیادآخرین دفعه که رفتم به گردش چندسال پیش بوده صبح تاشب فقط مثل یه بلانسبت≤خــر≥کارکردم پولش دادم یاخانواده ام خواهرم که میخواست بخاطرشوهربی عرضه اش به زندان برودپول دادم خلاص گردم یابرادرم ویاهمسرسابقم که خونشو درست کنه جون کندم حتی هــزارتومان واسه خودم پس انداز نکردم ،ازشما مــســئــولــیــن خـــواســـتارهــمــیارے کـــمــــک هــســـتم درانــتـــظـــار شـــمـــاآقـاے روحانــی،آقــاے نــوبــخــت و……هـــســـتـــم کد ملی۰۹۴۳۰۳۱۴۷۸شماره شناسنامه۲۲۶۸

عبدالباسط 1399-01-26 - 15:26

سلام من الان چند ماه است بیکارم نان شب ندارم بخرم من قشر کم درامد هستم چرا به من بسته 600تومانی ندادین نه خانه زمین ماشین ندارم توروخدا به ما کمک کنین من مادر زاد دست پام تاقس است نمیتونم کار بکنم

حسینی 1399-01-26 - 23:06

زبان قاصر است از پاسخ

رضایی 1399-01-26 - 20:11

سلام منم نه کار دارم نه ماشین نه خونه بمن اسفندماه پرداخت کردن ولی فروردین پرداخت نکردن .نمیدونم امروز آقای روحانی گفت فروردینماه رو پرداخت کردیم اگه کسی گرفته بگه

حسینی 1399-01-26 - 23:06

ما که یارانمون قطعه ولی کسی گرفته؟

ناشناس 1399-01-26 - 21:29

با سلام من هم شوهرم کارگر ساده داری دو فرزند کراایه نشین نه ماشینی ؛نه خانه ای؛نه حقوقی؛دلمان به این بسته حمایتی خوش بود .که متاسفانه تعلق نگرفت. احتمالا ما رو با تاجرا اشتباه گرفتن.

حسینی 1399-01-26 - 23:05

طنز تلخی بود

ناشناس 1399-01-27 - 11:55

سلام ماهم نه خانه داریم نه حقوق ثابت شامل حال ماهم نشد

حسینی 1399-01-27 - 21:20

مشکل همگانی

لیلی 1399-01-27 - 1:37

مناجات باخدا بهترین حل مشکل .همش به دست اوست

ناشناس 1399-01-27 - 11:02

ریاست محترم باعرض سلام من شوهرم بیمه نیست کاری نداره یک فرزند هم داره کهحقوق بگیر جای هم نیست ماشین نداره هنوز شهریه مدرسه فرزندمم نتوانسته پرداخت کنه ه ما هم دلمان به این بسته معیشتی خوش کرده بودیم ولیکن هیچ بسته معیشتی متاسفانه شامل مانشده است ومن ازشما خواهش میکنم که کمکی هم به مابکنید

حسینی 1399-01-29 - 1:13

رونوشت به وزارت کار

ناشناس 1399-01-27 - 11:04

ریاست محترم باعرض سلام من شوهرم بیمه نیست کاری نداره یک فرزند هم داره کهحقوق بگیر جای هم نیست ماشین نداره هنوز شهریه مدرسه فرزندمم نتوانسته پرداخت کنه ه ما هم دلمان به این بسته معیشتی خوش کرده بودیم ولیکن هیچ بسته معیشتی متاسفانه شامل مانشده است ومن ازشما خواهش میکنم که کمکی هم به مابکنیدوما تاکنون هیچ درخواستی ندادیم وبرای اولین بار هست که چنین درخواستی کردیم

ناشناس 1399-01-27 - 11:10

باسلام خدمت ریس جمهوری محترم اگر میشه یه کمکهم به ماکنید من شوهرم بیمه نیست وبیکار هم هست واگر میشود کمکی کنید

سید مهدی 1399-01-27 - 13:09

چرا یارانه و هر چه از دولت میرسه به اون ادمابی که ثروتمند هستند؟؟دلیل قانع کننده بدین.

حسینی 1399-01-27 - 21:19

تعمیم به همه نمیشه داد ولی شبهاتی هم مطرح هست

ناشناس 1399-01-27 - 13:20

من کلفتی میکنم ک ب خاطر کرونا گفتن دیگه نیاحالا چ خاکی تو یر کنم بخدا همسایمون بیمس سر کاره خانه داره ماشین داره بهش 400 دادن زنشم دادش لوازم ارایش.من بچم از گرسنگی داریم میمیرسم این کجاس عدالته

حسینی 1399-01-27 - 21:16

زبان قاضر از پاسخ است

مهدی 1399-01-27 - 14:25

بیکاریم.شغل نداریم.بسته معیشتی دریافت نکردیم.

حسینی 1399-01-27 - 21:16

مشکل همه

سرپرست 1399-01-29 - 0:16

ما که خواستیم وام یک میلیونی بگیریم!روز چهارشنبه رفتیم ثبت نام کنیم همون سایت رفاه که خودشون معرفی کردن! ثبت نام کردیم و اهدا زدیم، و یارنه ما رو فروردین ندادن و قطع کرون!اینم کمکشون در این شرایط سخت!و هزارن نفر هم مثل من این بلا سرشون امد، لطفا به خبر و پیگیری کنید که این بی کفایته و بی برنامه ها چرا این بلا ها رو سر مردم میارن،،،، به کجا دادمون رو برسونیم!!!

حسینی 1399-01-29 - 1:05

گفتن که قطع نمیشه؟

جعفر نامور 1399-01-31 - 20:10

ضمن سلام بنظر بنده اگ کمکی میش باس بهمه بش مگ اینکه خودش انصراف بده این حق هر شهروندیه و نباید با شناسایی اجیانن اشتباه حق بعضیا که احتمالش حتی ممکنه خیلی کم باشه اجحاف بش ک این مهم از مصادیق ظلم و تبیعیض و ناعدالتیه البته در خصوص بنده باید بگم لطف مسئولین محترم شامل حالم شده و کمال تشکر رو دارم که اگه این کمکهای هر چند نه زیاد چشمگیر هم نبود با خاک یکسان میشدم بازم ممنونم و موفق باشن همه مسئولین و دولت مردان نظام مقدس جمهوری اسلامی کشور اسلامیم ایران پهناور و همیشه سربلند و سرافراز

حسینی 1399-01-31 - 22:46

خداروشکر

R 1399-01-30 - 23:39

خو ینی دولت همه کسانی ک خونه ماشین شغل درآمد ندارن رو شناسایی کرده؟ پس من یکی از اون گروه افرادیم ک هیچ کدوم از موارد ذکر شده ندارم بسته معیشتی دریافت نکردم این ینی چی مثلا دارن کمک میکنن

حسینی 1399-01-31 - 23:25

سوال مشترک

ناشناس 1399-01-30 - 23:45

نظر ما چ اهمیتی داره اصن داد بزن هوار کن کی صداتو بشنوه همش چرته دروغه جز خدا کسی صدای فقرا رو نمیشنوه

حسینی 1399-01-31 - 23:24

اینکه من دارم جواب میدم یعنی نظرتون داره دیده میشه

الهه 1399-02-21 - 2:43

ممنون از دولت عزیزم برا من هم وام وهم معیشتی واریز کردن

تاجیک 1399-01-31 - 10:58

بنده هم شوهرم بیکارهستش وخودم خدمتکارمدرسه بسته معیشتی کمک به کرونا به من نیزتعلق نگرفته باسه فرزند وحقوق 1400

تاجیک 1399-01-31 - 11:01

بنده نیزهمسرم بیکاره وحقوق 1400 فعلاهم تعدیل کردنمون ماهم بسته معیشتی تعلق نگرفته نمیدونم پس به چه کسانی پرداخت شده

حسینی 1399-01-31 - 23:16

سوال خیلی از مردم

محمدرضازمندی 1399-01-31 - 13:40

من یک خانواده 6نفره بیکارم هیچ درآمدی هم ندارم زندگی خود رابا یارانه می‌گذرانم همه بچه های من زیر 10 سال هستند وخرجشان زیاد است زندگی ما در روستا به سختی میگذرد

حسینی 1399-01-31 - 22:52

روستا بدتر از شهر، شهر بدتر از روستا

سمیه 1399-01-31 - 15:46

سلام خدمت مسئولیاً محترم من 30سال دارم سرپرستی هم ندارم بیکارم خونه داری میکنم بیمار هم هستم میخوام بگم چرا کسایی مثل من نباید دیده بشن ولی کسی که سرپرت داره کار داره ولی بخاطر انتی کرونا بیکار شدن دیده بشن چون اونا درک اینکه من بیچاره حتی سر پناه هم ندارم حتی اجاره ای چیکار کنم لطفا اگه میشه به موضوع منم رسیدگی کنید لطفا شمارو قسم بخدای یگانه پدر عزیزم آقای روحانی من پدر هم ندارم خواهشاً درحقم پدری کنید همین که کمکم کنید که خودم رو جمع و جور کنم کافیه بخدا خسته شدم از بس منت عمه و عموم رو کشیدم خدا انشا الله سایه آقای روحانی ومقام معظم رهبری رو از سر ما و ایران عزیزم کم نکنه مرسی

حسینی 1399-01-31 - 22:51

درخواست از رئیس جمهور

سمیه 1399-01-31 - 16:22

سلام ببخشید باز مزاحم شدم ولی واجب که بدونید من هشت ساله اوارم وشماره ملی من 1360041737 هست

ناشناس 1399-01-31 - 16:53

ابوذر پیزنژاد

حجت لله بابالو 1399-01-31 - 20:02

کشاورزی

خ 1399-01-31 - 22:01

چرا هیچی به اسم ندارم جز یه سیم کارت پکستنی یارانه کرونا تعلق نگرفت بهمان هیچ نداریم مستاجر بدبخت فلک زده

حسینی 1399-01-31 - 22:44

واقعیت تلخ این روزها

غادل 1399-02-08 - 0:09

آقا چرا این بسته معیشتی کرونا به ما تعلق نمیگیره اینو روچه حسابی میدید ما که بیشتر از همه نیازمندیم

فراهانی 1399-02-14 - 18:40

من شوهرم 8سال زندان با یه بچه مستاجر چرا به ما کمک نمی‌کنند بخدا کمیته هم بهمون عیدی نداد تورو خدا رسیدگی کنید بچم گوشی ندارم درسش کار کنه بقر ان ….0075566087

ناشناس 1399-01-31 - 22:56

سلام من یک کارگر ساده ام درآمد خوبی ندارم چرا به ما کمک معیشتی کرونایی تعلق نمیگرد

سمیه 1399-02-01 - 0:21

ضمن سلام وخسته نباشید حاج آقا حسینی من متوجه جواب پیامم نشدم منظور از درخواست از رئیس جمهور چیه میشه راهنمایی کنید

حسینی 1399-02-01 - 23:15

میتویند درخواستتون رو مستقیم از رئیس جمهور مطرح کنید با مکتوب کردن خواستتون

M 1399-02-01 - 2:01

میگن. حق گرفتی ،. الان ما چ جوری حق خودمون رو دریافت، کنیم.،، من ی خانم با ی ماشین که ده سال از تولیدش گذشت کار میکنم. آزانس تعطیل. مدرسه تعطیل،، الان چکار کنم. که پول نفت ما رو دولت میریزه تو خزانه.،، از 365، روز ی روز ب ما نمیرسع،، پول نفت یارانه مال همست، الان با این شرایط حق منو بده دولت بده،، ندی اون دنیا هستم تا بیای.،. اونجا نه کلید جواب میده. نه لبخند ملیح،، شرمنده. دخترام شدم.،. شرمنده باید. رد بشین همه تون

ناشناس 1399-02-01 - 5:45

والا شوهرمن کارگر معیشت یه خانواده شش نفره بادرآمدی که اصلا دخلش به خرجش پاسخ گو نیست چطوری امکان زندگی کردن هست اصلا درامد ثابت نداره

حیسنی صادق 1399-02-01 - 5:51

به کی دادین بسته معیشتی شما یه تحقیق میکردین بعضی ها پولشون نجومیه بسته رو گرفته بعد ما خانواده شش نفره درامدی ازجایی نداریم

حسینی 1399-02-01 - 23:04

افسوس

رحیم 1399-02-01 - 7:10

سلام من هم کار گر بیکار هستم اما کمک معیشتی گیرم نیامد باید چه کنم

حسینی 1399-02-01 - 23:03

از سایت یارانه برید کمک بگیرید

پژمان جابری 1399-02-01 - 11:51

باسلام من الان دقیقا دوماهه تو خونه گوشت ندارم از نظر مالی وضعیمون بده منتظر یارانه معیشتی هستم باتشکر رسیدگی کنین

حسینی 1399-02-01 - 22:56

ایشالا سریعتر رفع بشه

زینب قاسم زاده 1399-02-01 - 16:35

سلام چرابسته ی معیشتی 200الی600تومنی به ماتعلق نمیگیره من ومادرباهم زندگی میکنیم دوماه بخاطرویروس کرونابیکارشدم منبع درامدی نداریم چراعدات برپانیست مادرم بیماره هزینه ی دکترداره بخدادرامدی ندارم خواهش میکنم ازمسعولان فکری هم به حال ماکنید

حسینی 1399-02-01 - 22:52

وام هم ندادن؟

محمد اسماعیل زاده شهربانکی 1399-02-01 - 17:07

سلام همسرمن الان 5ماه هست بیکارمستجرهستیم یه پسرسربازدارمویکدختر15سالهتاحالایک بارهم کمک معشیتی هم دریافت نکردم

حسینی 1399-02-01 - 22:49

یارانه میگیرید؟

سجادبهادرانی 1399-02-01 - 18:11

یارانه کرونایی به کسانی تعلق میگیره گیر ما که نیومده که فلج تو خونه افتادیم

حسینی 1399-02-01 - 22:48

از سازمان یارانه ها پیگیری کنید

علی حسین 1399-02-02 - 10:19

سلام من یک کارگر هستم که نه بیمه دارم نه کار دائم کارگر روز مزدهستم دوتا بچه دارم اجاره نشینم چرا یارانه کمک معیشتی بهم تعلق نگرفته

مرضیه محمدیان 1399-02-01 - 22:57

من ی زن با دوتا بچه کوچیک و ی شوهر مریض نه درآمدی و ن حقوقی فقط همین یارانه و یارانه معیشتی رو میگیریم ک اونم ب ده روز نرسیده تموم میشه دلم خوش بود ک بسته حمایتی میگیرم باهاش حداقل شکم این دوتا بچه رو سیر میکنم ک اونم بمن ندادن من تو ی خونه مستاجر و شوهر مریض ک نقاش ساختمون هست ک هیچ کسی هم بخاطر بیماری سر کار نمیبرش با دوتا بچه کوچیک بگین چیکار کنم با این همه گرونی و بی کاری بخدا خسته شدم آنقدر بچه های کوچیکم رو گرسنه خوابوندم خواهش میکنم کمکم کنید

تفظی 1399-02-01 - 23:00

سلام دورود بر شما من هیچ فقط بسته معیشتی تعلق نگرفته به طوری که اینجانب کارگر ساختمانی هستم موفق به پرداخت بیمه دفترچه اجتماعی نشودم انقد بیکاری کشیدم که توان لوزم خانه نتوانستم بگیرم خواهشن رسیدگی کنید بسته معیشتی چرا به ما ندادید من هیچی ندارم از بدبختی زنده ام اعتراصی ندارم چون حرف کارگر و کسی تحویل نمکیره

وحیده کریمی 1399-02-02 - 5:00

من یه فرزند ناشنوا کاشت حلزونی که دیابتی است دارم که تحت پوشش بهزیستی است۰خانه ندارم مستاجرم۰اتومبیل نداریم ۰شوهرم چندسال است شغل ثابت ندارد این دوماه دروضعت کرونا حقوق نداشته۰خودمم دیابتی ام۰خرج درمان وخوردوخوراکمون خیلی بده۰کرایه خونه نداشتیم بدیم۰تروخدا به ما کمک معیشتی کرونارو روبدهید۰نام فرزندم شایان مردانی است۰۹۳۳۸۰۳۱۱۴۲

ناشناس 1399-02-02 - 12:54

سلام چرا ب ما معیشتی کرونا ندادن من ی زنم شوهرم هچ کاری نداره با چهار بچه چکار کنیم از کجا بیارم ..

ناشناس 1399-02-02 - 12:55

چرا ب ما معیشتی کرونا ندادن

ناشناس 1399-02-02 - 13:58

سلام مگ‌ ما‌گناه کردیم دولت ب کسی ها ک پول دارن کمک میده ولی کسی ها ک نیاز ب کمک دارن کمک نمیکنه این پول کرونا رو ب کسی ها داده ک نیازی ب این پول ندارن ولی کسی ها ک نیاز ب پول دارن نداده این رسمش نیس

حمید یگانه 1399-02-02 - 14:03

من یک کارگر ساده هستم و نیاز به بسته همایتی دارم تعداد خوانوار 4 نفر

همایون 1399-02-02 - 16:02

میشه فقط لطف کنید بگید چطور در یک و نیم میلیون خانوار که جمعا سه میلیون نفر میشن خانوارهای 4 و 5 و بالاتر قرار میگیرن والله من هر چقدر حساب میکنم میبینم غیر ممکن هست که خانواده 4 و 5 نفره در لیست قرار بگیره

حسینی 1399-02-02 - 23:18

چشم بررسی میکنیم

ناشناس 1399-02-02 - 16:04

سلام سه ماه دارین یارانه.میریزید من وبچم دونفرم.درامدی ندارم..متاسفانه.تا حالا یارانه ای دریافت نکردم.مسولینی.که.به دروغ میگید برای همه افراد خانواده.واریز میشه..پس گجاس این یارانه..قرنطینه میکنید.اما یارانه معیشتی نمیدید.از اقای روحانی عزیز.خواهشمندم.رسیدگی کنن امسال من هزاران.خانواده هستند که دولت یارانه نداده.چرا یارانه.مال پول داراس ونیازمندان.باید.کارتشون خالی باشه.واقعا ما ملت متاسفیم.کشورهای خارجی .تا خاربار وکمک معیشتی میدن ولی ما ملت.اندکی دریافت کردن.خواهش میکنم ررسیدگی کنید.من دونفرم ویارانه.معیشتی نگرفتم

حسینی 1399-02-02 - 23:17

ایشالا سریعتر یارانتون وصل بشه

سعید شاهوزهی 1399-02-02 - 17:25

سلام من کارگرفلکه هستم و سه ماه هست که بیکارم بخاطر بیماری کرونا من هیچ شغل و درآمد ی ندارم و هیچ کمک معیشتی دریافت نکردم ازشما تقاضای کمک دارم وبرای خرج زن و بچه ام مانده ام لطفا پیگیری کنید خیلی نیاز دارم ممنون

حسینی 1399-02-02 - 23:16

ایشالا مسئولین پیگیری کنند

زین الدین نهتانی 1399-02-02 - 18:54

من کارگر ساده ام با خانواده ۵نفر دوماه است بیکارم دردم را به که بگم خدایا

زین الدین 1399-02-02 - 18:58

من کارگر ساده ام با خانواده ۵نفر دوماه است بیکارم دردم را به که بگم خدایا کمک معیشتی ۲۰۰هزار تا۶۰۰تومان برا من نریختن

حسینی 1399-02-02 - 23:14

پیگیری کنید خوب

مقداد 1399-02-02 - 19:04

باسلام.من یک راننده آیند هستم شغل دیگری هم ندارم ودوتا سرویس مدرسه داشتم که بخاطر کرونا فعلا لغو شده تکلیف من در ب در چیه چکار کنم یه نفرم که خانومم هست شرمندتم تو شهرستان هم هستیم مسافر کم

حسینی 1399-02-02 - 23:14

توکل برخدا ایشالا رفع بشه

مقداد 1399-02-02 - 19:48

باسلام.من یک راننده استپ ومستاجرم هستم شغل دیگری هم ندارم بیمه هم ندارم ۶ساله ازدواج کردم با وام ازدواج یه ماشین پرایدخریدم الان با اون کار میکنم ودوتا سرویس مدرسه داشتم که بخاطر کرونا فعلا لغو شده تکلیف من در ب در چیه چکار کنم یه نفرم که خانومم هست شرمندتم تو شهرستان هم هستیم مسافر کم

حسینی 1399-02-02 - 23:13

ایشالا رفع بشه

سید علا موسوی 1399-02-03 - 4:01

با عرض سلام به مسولین محترم سرپرست خانواده محترم هستم بیکارم نه شقل دولتی دارم ونه زیر یکی از نهادها هستم ونه مبلقی تو حسابم هست باور کنید باور کنید مردم دارن به کمک میکنن برای نون خوردن بچه هام ولی نمیودم چرا دولت معیشت کرونایی به من واریز نکردن ..که برای مردم سه مرحله واریز نکرن اخه به داد ما هم برسید اگه حقی پیش شما داریم خود شما برسی کنید ممنونتم میشم

حسینی 1399-02-03 - 23:15

ایشالا که دولت مجدد بررسی میکنه

فرشید حافظی 1399-02-03 - 9:57

سلام من یک کارگر خدماتی هستم دارای 3فرزند دختر دم وقت پسر دانشجو دختر محصل مستاجر معیضتی کرونا بهم تعلق نگرفته ولی یک سری از همکارام که خدارا شکر صاحب خانه و شرایت من ندارن تعلق گرفته خواهشمندم اگر به من تعلق میگیره ممنون میشم

حسینی 1399-02-03 - 23:07

پیگیری کنید

فاطمه حاتمی 1399-02-03 - 14:33

من سرپرستی ندارم وبا یه بچه دارم زندگی میکنم نه خونه دارم نه ماشین چرا پس به من تعلق نگرفته

یک ادم بدبخت 1399-02-03 - 20:15

سلام نمیدونم چجوری دردمو ب زبون بیارم الانکه دارم مینویسم خداشاهده اشکام دارن سرازیر میشن اخه این انصافه دولته ک واسه بعضیا ک پولشون از پارو بالا میره 2دفعه 2دفعه تو 3روز کمک معیشتی واریز بشه واسه بعضیا ک هیچی ندارن ب نون شبشون محتاجن هیچی ندن والا نمیدونم چجوری سنجیدن ک باید ب کی برسه ب کی نرسه ما زمین نداریم خونه نداریم توی روستا زندگی میکنیم با چ بدبختی تو 1خونه خرابه مستاجریم ماهی خداتومن باید بابت اجاره بدیم بابت قبضا باید بدیم شوهرم کارگره دیسک کمر داره 2تابچه دارم اخه از کجا باید بیاریم ک شرمنده بچهامون نشیم از روزی هم ک این ویروس لعنتی افتاد بجون مردم همه چی بدتر شدگفتن بشینین تو خونتون تا زنجیره کرونا ادامه پیدانکنه ولی نگفتن اونایی ک میخان بشینن تو خونشون باد هوا بخورن والا زندگی الانمون با مرگ هیچ فرقی نداره امثال ما حتی جرات ندارن مریض بشن ک کارشون ب دکتر وبیمارستان برسه چون پول ویزیت دکترم ندارن چ برسه ب دارو 1ساله بچهای من گوشتوندیدن مزه نکردن اخه انصافه ک بچت بیاد بگه مامان بابا من هوس قرمه سبزی کردم یا هوس کباب کردم اونوخ شرمندگیش واسه ما بمونه بعد تو خلوتمون زن وشوهر بشینیم گریه کنیم اگه این زندگیه واقعا نمیدونم چی بگم دیگه نمیدونم چی بگم 12ساله یارانه 45هزارو500تومنو دارن بمردم میدن اما بجاش برنج روغن مرغ گوشت ….همه چیز قیمتاش 7برابرشده زمانی ک یارانه نمیدادن زندگیا خیلی بهتر بود کار هم بود اندازه ای ک کارمیکردی خرج میکردی الان هرچی کارمیکنی نمیتونی خرج کنی چون تهش هیچی نمیمونه اخه چرا تو این هفته واسه بعضیا 2مرتبه کمک معیشتی واریز شده اما بما یبارشم ندادن همسایه ما پولش از سقف خونه مابالامیره بهش 3دفعه کمک معیشتی دادن چجوری میگن ب اونایی ک ماشین دارن خونه دارن نمیدونم فلان چیو دارن نمیدن اینا ک هرکدوم از بچهاشون 1ماشین دارن ک ازدواجم نکردن خدایاحکمتتوشکر واقعا مندیگه نمیدونم چجوری باید شکر کنم ک ببینه ماروهم بدبختی ک پول همون سم خریدنم نداریم ک بخوریم خودمونو راحت کنیم از این زندگی درب وداغون هرچند ک گناه بزرگیه ولی وقتی جلوی بچت شرمنده بشی بعد میفهمی ک گناه داشته باشه یا ن دیگه واست فرقی نداره ب کجا ب کی باید شکایتمونو ببریم اخه نمیدونم

حسینی 1399-02-03 - 22:59

یاد دیالوگ صابر ابر افتادم

معصومه حریبی 1399-02-04 - 2:02

سلام .من از۱۳۹۹.۲.۲ رایانم از شوهرم جدا کردم در حال طلاق هستم وهفت ماه منزل بابام هستم .وحالا نمیدونم چکار کنم .که معیشتی وکرونا هم شاملم بشه .البته من سرپرست خودم هستم .خیلی به هزینه احتیاج داره وهیچ خرجی ندارم چه کنم

حسینی 1399-02-04 - 23:30

شاید شوهرتون هنوز داره میگیره؟
از سازمان یارانه پیگیری کنید

امیر نجفی 1399-02-04 - 6:45

با سلام من کارگر فصلی ودارای چهار فرزند محصل سه دختر ویک پسر می باشم وبسختی امرار معاش خانه را در می آورم چرا به ما تعلق نگرفته شش سر عائله هستم

امیر نجفی 1399-02-04 - 6:48

چرا بما تعلق نگرفته دارای چهار فرزند محصل می باشم وبسختی زندگی میکنیم واقعا این حق ما نبود کجا باید. دردمون بگیم چرا حق اعتراض نداشتین

ناشناس 1399-02-04 - 7:51

سلام چرا به داد من نمیرسید مثلا من نوه ی شهیدودختر جانبازم تازه من مریضی دارم تازنده ام این مریضی با من است الان داروهامو ندارم بیمه درست وحسابیم ندارم تا داروهامو بگیرم برام تاحالا بسته معیشتی کرونایی رو برام نریختن این چه دولتیه به داد من نمیرسه من هرروز حالم بدمیشه بهخاطر مریضی اعصابم منجوش

جوادکیخا 1399-02-04 - 11:29

سلام من با شماره ملی 0942851668وشماره حساب یارانه 03395……..دارای دو فرزند مستاجر ماهیانه 5000000تومان ساکن شهر من از منطقه محروم زابل این درخواست رو دارم من حهیچ دریافتی بابت بسته کمک معیشتی کرونا دریافت نکردم من بابت دیسک کمر و عمل واریکوسل نمیتونم کارگری انجام دهم خرج خونه رو همسرم متقبل شده شغل ایشان ارایشگری است اما الان 3ماهه اجازه فعالیت ندادن به خداوندی خدا نادار وناچار شدم اجرتان با پروردگار مهربان کمکم کنید حتی من رضایت کامل دارم که حسابم رو بررسی کنید .

حسینی 1399-02-04 - 23:27

اهالی سیستان محروم تر از همه جا

لیلا 1399-02-04 - 11:30

چجور شناسایی شده بماکه هیچ درآمدی نداریم ی زن تنهابایک بچه بی سرپرست هیچی ندادین عجب عدالتی

حسینی 1399-02-04 - 23:27

ایشالا سریعتر رفع بشه

جوادکیخا 1399-02-04 - 11:38

من به مسیولین ذیل ربط این اختیارو میدهم که حساب یارانه هم چک کنن بخدا هیچ بسته ای معیشتی دریافت نکردم

جوادکیخا 1399-02-04 - 11:47

من به مسیولین ذیل ربط این اختیارو میدهم که حساب یارانه هم چک کنن بخدا هیچ بسته ای معیشتی دریافت نکردم من پاسخی دریافت نکردم خوههش میکنم جواب بدین

جوادکیخا 1399-02-04 - 12:02

سلام من مستاجر بااجاره ماهی 500 هزار تومان متاهل دارای دو فرزن. ساکن شهر محروم زابل هستم خو.م دیسک کمر دارم عمل واریکوسل انجام دادم وتا امروز 4/2/1399هیچ بسته معیشتی دریافت نکردم به من هم کمک کنید .باسپاس

حسینی 1399-02-04 - 23:26

رونوشت به دولت

میر احمد اقایی 1399-02-04 - 20:20

اینجانب میر احمد اقایی الان دوسال بیکارم لطفن پی گیری کنید این کمک معشیتی کرونا کمک کنید

حسینی 1399-02-04 - 23:24

از سازمان یارانه ها پیگیری کنید

ملیکا 1399-02-04 - 23:51

یه خانوم مطلقه هستم با یه فرزند و سرپرست بچه نه خونه دارم نه ماشین نه سرمایه ای حتی منزل پدری زندگی میکنم چرا به من تعلق نگرفت این واقعا انصاف نیست

دیاکو‌ 1399-02-04 - 23:48

سلام‌ وخسته‌ نباشید‌ به‌ نظر‌ من‌ هیچ‌ شناسایی‌رصورت‌ نگرفته‌ منی‌ که‌ هیچ‌ دامدی‌ یا‌ ماشین‌ یا‌ خونه‌ ندارم‌ ودارای‌ دو‌ فرزند‌ هستم‌ چرا‌ تعلق‌ نگرفته

علی یعقوبی فر 1399-02-05 - 0:29

چه جوری ثبت نام کنم برا بسته ۶۰۰هزار

امید 1399-02-05 - 1:04

به قرآن 3 ماه هست که به نون شب موندم کمکم کنید

امیر 1399-02-05 - 6:01

یه قرون تا حالا پول نقد تا امروز برای منه بازنشسته واریز نشده برای کمک معیشتی : باید بریم بمیریم : فقط خدا بدادمان برسه : فقط فقط

ملیکا 1399-02-05 - 11:19

خانومی با یه فرزند که سرپرست هستم یارانه و معیشتی رو میگیرم اما کمک معیشتی به من تعلق نگرفت با اینکه نه شاغلم نه پس انداز دارم نه ملک نه خودرو.چجوری باید پیگیری کرد لطفا راهنمایی کنین

ملیکا 1399-02-05 - 11:23

خانومی با یه فرزند که سرپرستش هستم یارانه و معیشتی رو میگیرم اما کمک معیشتی به من تعلق نگرفت با اینکه نه شاغلم نه پس اندازی دارم نه ملک دارم نه خودرو.دلیل اینکه کمک معیشتی به من تعلق نگرفت چیه لطفا راهنمایی کنین که چجوری میشه پیگیری کرد

زینب زمانی 1399-02-05 - 15:02

سلام من دارای پنج فرزند شوهرم بیکار خانه پدر شوهرم زندگی میکنم که دو دونگش به نام شوهرم هست.سه فرزندم مدرسه ای هستن چرا به ما تعلق نگرفت انصاف نیست

نادردهقانی 1399-02-05 - 17:46

سلام چرا به من پول کرونا تعلق نمی گیره من خانواده 7نفره هستم توی یک روستای بدون امکانات زندگی می کنم رسیدگی کنید

امیر 1399-02-05 - 19:47

یه قرون که به ما ندادن : حداقل بگیر هم هستیم : به کی دادن ؛ خدا میدونه

شاهوردی 1399-02-05 - 20:33

با سلام من الان ۵.۶ ماهه بی کارم نمیتونم خرج خونرو برسون اون ۶٠٠ هزارتومنم به ما نداده شده لطفا پیگیری کنین

امید 1399-02-06 - 1:24

به خدا قسم نه چیزی دارم که به نام باشه
کارگر فصلی ام خانومم حامله بود بچه ام به خاطر کرونا از دست رفت این 3 ماه که بیکار بودم اگه 10 سال دیگه هم کار کنم جبران نمیشود لطفا یاریم کنید مشکرم

مهرابی 1399-02-06 - 14:32

یارانه ۲۰۰تا۶۰۰قرار شد ب افراد نیازمندتعلق بگیره قضاوت کنید پدرم سرطان خون داره هیچ درامدی جز یارانه نداریم هیییچ درامدی پول دارو هم نداریم یکماهه دارو نگرفته ولی متاسفانه افردادی ک در رفاه کامل هستن ب حسابشون واریز شده من موندم اینا چجور شناسایی میکنن یا اینکه ما کلا تو لیست امار ایران نیستیم..فقط ارزوی من مرگ هست تو این زندگی

حسین قلیپور 1399-02-06 - 18:18

والا بمن بیکار باموتور کارمیکردم یارنه بسته معیشتی کرونا ندادن چرا دوباره سایت ثبتنام یارانه بسته معیشتی کرونا راه اندازی نمیشه وکسانی ک جا مانده اند ثبتنام کنند وبهشون تعلق بگیره اجاره خونه بالا وخرج ومخارج بالا من حتی نمیتونم همسرم برای درمان سنگ کلیه دکتر ببرم خواهشا پیگیری بفرمایید لطف میکنین باتشکر

ابوطالب 1399-02-07 - 2:37

به خدا انصاف داشته باشید من یک کارگر دو ماه هست که کار گری کار نکرده ام بیکار هستم با دوتا بچه حتی معشیتی بنزین را به حساب ما واریز نکرده‌اند اصلا

توحید ابراهیمی 1399-02-07 - 21:31

باسلام بنده کارگرساختمانی هستم ازاول زمستان سال98بیکارم تابه الان3ماهه اجاره خانه ام رانتونستم بدم خانواده4نفره هستیم شرمنده خانواده شدم ویارانه معیشتی200یا600تومانی به ماندادند شدیدا نیازمندکمک دولت هستم لطفا فکری بحاله مابکنید

بهروز 1399-02-07 - 22:27

به کمک احتیجاج دارم توروخدا کمک کنید

مجید زمانی زوباران 1399-02-07 - 23:26

با سلام من یک کارگرم از موقع کرونا اومد بیکارم با سه تا بچه کوچک چرا این یارانه 200 تا 600 واریز نمی کنید تو رو خدا یک کاری برای ما انجام بدین

مجید 1399-02-07 - 23:30

با سلام تو رو خدا این یارانه 200 تا 600 واریز نمی کنید با سه تا بچه کوچک مساجر برج 500 کرایه خونه میدم

غادل 1399-02-07 - 23:51

آقا چرا این بسته معیشتی کرونا به ما تعلق نمیگیره اینو روچه حسابی میدید ما که بیشتر از همه نیازمندیم

یک آدم 1399-02-08 - 0:01

لطفت بگید این بسته معیشتی را روچه حسابی میدید من که از همه مستحقترم چرا تعلق نگرفت

جوادبحرانی 1399-02-08 - 1:46

با سلام بقران من نه راننده شهری هستم که رو ماشین مردم کار میکنم ۵نفریم یک اتاق اجاره کردم نه بیمه دارم نه درآمد درستی ناراحتی قلبی دارم چهار تا از مهرهای کمرم خرابه دیسک کمر دارم و اندازه ی دنیا بدهکار آبادان هم که حتی آب شرب را باید بخریم اخه این بسته حق بچه های من نیست ؟

هاشم 1399-02-08 - 1:55

سلام من ثبت نام کردم ازطریفگق گوشی گفت به حساب یارانه سرپرست واریزمیشودولی اصلاخبری نیست من بایدچکارکنم.لطفاراهنمایی کنید

مجید 1399-02-08 - 3:35

با سلام چرا این یارانه 200 تا 600 برام واریز نمیشه با سه تا بچه کوچک مساجر برج 500 کرایه میدم تو رو خدا یک فکر برای ما بکنید دو ماه بیکارم یک کیسه برنج توی خونه نداریم بعد میگن بیرون نیای بزارین بیایم بیرون کرونا بگیرم بمیریم بهتر است شب بریم؟ خونه شرمنده زن بچه باشیم توی ایران باشی ولی شب نون نداشت باشه این چه عدالتی بابای که ماشین خونه داره براش واریز میشه ولی برای ما نه تو رو خدا یک کاری کنید

مجید 1399-02-08 - 3:36

سلام چرا این یارانه 200 تا 600 برام واریز نمیشه با سه تا بچه کوچک مساجر برج 500 کرایه میدم تو رو خدا یک فکر برای ما بکنید دو ماه بیکارم یک کیسه برنج توی خونه نداریم بعد میگن بیرون نیای بزارین بیایم بیرون کرونا بگیرم بمیریم بهتر است شب بریم؟ خونه شرمنده زن بچه باشیم توی ایران باشی ولی شب نون نداشت باشه این چه عدالتی بابای که ماشین خونه داره براش واریز میشه ولی برای ما نه تو رو خدا یک کاری کنید

حمید مویدی 1399-02-08 - 4:12

با سلام من از هیچ جایی حقوق نمیگیرن مستاجر هستم کمکم کنید من نه خونه دارم نه ماشین نه مغازه دارم نه بیمه دارم ی موتور قراضه اونم تو رستوران کار میکردم که الان از رستوران گفتند کاسبی نیست نیا رستوران تعطیل شده هیچی ندارم بسته کمک معیشت کرونا بهم ندادند تو رو خدا کمکم کنید

ناشناس 1399-02-08 - 4:31

سلام من ماه قبل بسته یارانه معیشتی رو دریافت کردم اما این ماه واریز نشد علتش چی بود

سجاد 1399-02-08 - 4:52

سلام خدمت شما که افراد واجد شرایط کمک معیشتی راپیدا کردید وجدانا ازفردای قیامت خود ترسی ندارید ان دنیا نه پست نه پول نه پارتی به دادت نمیرسه چطور حق الناس میکنید امسال من زیاد هستند به ان خدایی که ما مردم بدبخت بیچاره میپرستیم من پدر یک خانواده ام بیکارم هیچگونه درامدی ندارم نه پول نه خونه ن ماشین نه بیمه 3فرزند دختر دارم خودم دیسک کمرعمل کردم دکتر نامه ازکارافتادگی برام زد ولی مجبورم برم کارگری تا بیشترشرمنده زن وبچهایم نشوم تواین اوضاع بیماری حتی حملگی هم گیرمان نمیاد شما قضاوت کنید حق ما نیست کمک معیشتی بگیرم؟متاسفانه صدای ما برای گوش شما مسولان شنیدنی نیست ؟حال از طرف اقشاربدبخت وخیلی زیر خط قرمز فقر شمارا به خداوند واگذار میکنم که جزخدا کسی رانداریم اگرگفتهای مارا قبول ندارید تا در محضرهرکسی که شما قبول دارید ثابت کنم که کمک معیشتی حق من هست با امسال من ؟شماره تلفن 09395026508کدملی1841977772

آرمیتی آبجار 1399-02-08 - 7:21

سرپرست خانوار هستم. ۸ ساله جدا شدم. یه دختر ۱۴ ساله دارم و بیکارم. اجاره نشینم. چرا یارانه کرونا و کمک ماه رمضان بمن تعلق نگرفته؟ شاکی هستم واقعا چون خیلی احتیاج دارم. لطفا رسیدگی کنبن که بمن و دخترم تعلق بگیره. ممنونم

ناشناس 1399-02-08 - 10:22

من عضو بهزیستی هستم و سرپرست خانوارم چرابرای من واریز نکردند هبچ درآمدی هم ندارم

ناشناس 1399-02-09 - 0:06

من که سر پرستم خانواده هستم چرا بسته‌ حمایتی گیرم نیامد ;:?? باید رمز گازی باشه که مردم ثبت کند گویا چه منظر ما سبد کالا هست??

حسین 1399-02-10 - 0:47

من یه پسرهستم که ن کارهست نه چیزی تازه ازهمسرم جداشدم باید برا20هرازتومان به همه رو بزنم خداوکیلی این درسته

رویا 1399-02-10 - 2:16

سلام من یک زن مطلقم خودم سرپرست دوتا بچه هستم خونه ماشین حساب بانکی دفترچه بیمه ندارم چرا به من تعلق نگرفت تحت پوشش هیچ کمیته هم نیستم چرا برا کسی که وضعش خوبه ریختین رسیدگی بشه

محمدرضا 1399-02-10 - 3:31

چرا از این پول 600به من که کارگر هستم تعلق نگرفته خواهشمندم بررسی فرمایید

ناشناس 1399-02-11 - 11:53

خیلی نیاز دارم خیلی یارانه کرونا بهم بدید

وحید ریگی خالص 1399-02-11 - 11:55

مستاجر دارای چهار فرزند شوهر بیکار بدون هیچ درآمدی

مجید 1399-02-11 - 15:28

من خودم کارگر بدهکارم چرا به من تعلق،نگرفته دور اطرافم گرفتن هبچ کجا ثبت نام نکردن ولی کمک 400 تومنی گرفتن

یوسف جدگال 1399-02-12 - 13:20

ب حساب من یارانه معیشتی نمیاد

مصطفی 1399-02-12 - 17:30

سلام. دوستان دولت در کار خود بسیار دقیق عمل کرده اگر عزیزانی که عارض هستن مطمئن باشید سند زمین خودرو یا خانه حتی قولنامه محضری هم رصد شده حساب بانکی درآمد ماهانه پس لطفا عده ای جو عوض نکنند که دولت نا کار آمد مطمئن باشید کسانی در طرح هستن که کل زندگی عزیزان یک زنبیل هم نمیشه منصفانه قضاوت کنید

حسین امانی 1399-02-13 - 1:26

سلام یک کارگرچندماه بیکارم این چه عدالتی که من یه روستایی اسم من نباشم 0670227935

مجید زمانی 1399-02-13 - 3:21

با سلام این یارانه 200 تا 600 برای ما واریز کنید دو ماه بیکار من یک همه کار دارم دو بار براش واریز کردین برای ما نه این چه یارانه دادن اگه کرونا واسه همه است نه واسه یک نفره با سه تا بچه کوچک دو ماه بیکارم می ترسم برج بیرون کرونا بگیرم بچه هام یتیم بشن دو ماه یک کیسه برنج نداریم توی خونه مسولین یک فکر برای ما بکنید با تشکر

ح.م 1399-02-14 - 0:52

بنده به کدملی ۲۹۳۹۴۷۷۶۲۰ دستفروشم. رانندگی میکنم. درآمد ثابت ندارم. خانوار۴نفره ۳ماهه کرونا بیکارم کرده. اجور و قسط معوقه دارم. یارانه کرونا بمن ندادند..وام ۱ میلیونی دادند.مگه قرارنبود به امثال من ۲میلیون بدن. ۵۴ سال سن دارم هنوز مستاجرم.

ح.م 1399-02-14 - 0:59

لطفا به آقای میرزای کدملی منو بدید ۲۹۳۹۴۷۷۶۲۰ که ببینند با ۵۴ سال سن.بدبخت ترین ایرانیم.. ۴۱ سال هرجا ایثار خواستند نفراول بودم. بیش از ۵۵ ماه جبهه دارم.دستفروشم.مستاجرم. خانوار۴ نفره و کرونا ۳ ماهه بیکارم کرده.به کجای دولت برمیخورد حالاکه من به دولت نیاز دارم اجازه میدادند از این ثروت بیکران منم ۳ ماه واقعا به اندازه نیاز شکم خانوادم میخوردم… مطمن باشند که شکم بچه های من با نصف نان سنگک و کمی پنیر و گوجه سیر میشه… ایرانی بدبخت… منم…

علی قرای 1399-02-14 - 6:42

بیاید تحقیق کنید بعد این یارانه‌ها را بدید فقط خدا از حال روز ما خبر دارد

یحیی توکلی بلوچ 1399-02-14 - 21:45

سلام من ی کارگرفصلی هستم بدون ی درآمدثابت ب قرآن من ی هزاری توحسابم نیست من ی بچه مریض دارم ک سربرج بایدببرمش شهرستان دکتراین هم کدملی من 5250428320ماشین خونه بماندشماراب خداب قران کمک کنید

وحیدمحسنی گلی 1399-02-14 - 22:31

سلام خسته نباشی من الان ۳ماه بیکارم با ۳تا بچه ۵نفر هستم هیچ شغلی ندارم تو این شرایط سخت دارم زندگی میکنم منو شناسایی بکنین واسه من بسته حمایتی دولت واریز بکنین حق نا حق نکنین خواهشن منو تو لیست معیشتی بلاعوض بزارین

Hamed 1399-02-15 - 1:52

توروخدا یارانه کرونایی منو بفرستین،بخدا بیکارم بدبختم
۳۲۴۰۷۹۱۵۱۱
پیگیری کنید،هیچی ندارم به ولله وعظیم
منه بدبخت و فراموش نکنید،اینم از موبایل دوستم فرستادم،هیچی ندارم

صغری سادات کمایستانی 1399-02-15 - 12:25

باسلام بنده هم تحت پوشش کمیته ام وسرپرستخانوارولی متاسفانه جزیارانه ومستمری هیچ چیزی تعلق نگرفته مثلا من خیلی پولدار م که محتاج نون شبم هستم

saba 1399-02-16 - 2:34

چرا یارانه معیشت برام نمیدن من یه زن بی سرپرستم

محمد متین پور 1399-02-16 - 6:11

سلام اگرچک به کسی بدهند که مشکلش برطرف شود وباان نون خانواده بدهد این رابه صاحب حساب ربط دادند شما فقط واریزها درنظر دارید خواهشن قسطها هم درنظر بگیرید من ۱۷۰ میلیون تومان وام گرفتن تاتوانستو یک خانه ی کلنگی بخرم وباد.بچه دوقلو که خرجشان زیاده حتی یک دوچرخه برای بچم نمیتونم بخرم شما فقط واریزی حساب بقیه دیگه هیچ بعدشما یارانه ی معشیتی رااز ما گرفتین

جوادرحیمی فر 1399-02-16 - 8:31

سلام بخدا من کارگرهستم الان دوماه خرجی نداریم اونهای که وضع مالیشان خوبه میدین اما به ما کارگرنمیدن

سجاد 1399-02-16 - 10:10

سلام برای پیگیری چه کار کنیم !

نیستی 1399-02-16 - 11:33

باسلام‌ گفتن‌ بسته‌ معیشتی‌ کرونا‌ واریز‌ میکنند‌ ولی‌ من‌ نگرفتم‌ خانوار4نفره‌ هم‌ هستیم‌ یارانه‌ معیشتی‌ از‌ سال‌ ۹۸‌ واریز‌ کردن‌ برام‌ اما‌ ۵۰۰هزارتومان‌ واریز‌ نکردن‌ برام‌ بنده‌ بیکار‌ هستم

سید ابوالفصل شمس ابادی 1399-02-16 - 15:44

سلام
من دانشجویم و برای مخارج خودم و زندگیم چون دوتا بچه هم دارم بخدا می رم سر فلکه کار میکنم ولی الان دوماه است سر کار نرفتم مستاجر هستم از خیرین محترم خواهش می کنم و از دولت خواهش میکنم به من کمک کنید.۰۹۱۵۶۶۵۸۶۴۸

حسین برقبانی 1399-02-16 - 20:41

سلام 52ساله هستم سرپرست یک خانواده چهارنفره هستم کارگرساختمانی هستم تهت پوشش بیمه نیستم وبا آمدن کرونا ازکار بیکار شدم هیچ درامدی ندارم به سختی زندگی میکنیم حتا پول نان هم ندارم لطفا اگرکسی هست هنوزکمی انسانیت دروجودش هست به داد ما محرومین این جامع برس ازاین ماه تاماه بعدی بایارانه زندگی میکنیم فقط درحد نان دیگرهیچ خدارو خوش نمیاد یکی تویه نازونعمت دیگری درفلاکت

بهرام 1399-02-16 - 22:23

مادر من مستمری بگیر تامین اجتماعی هستش منم به خاطر کرونا بیکار شدم به ما هم هیچ ….

بهرام 1399-02-16 - 22:26

خیلی وقته که ما برای خودمون شعر میگیم

فاطمه حیدری 1399-02-17 - 11:14

سلام من فاطمه حیدری هستم از استان زنجان.
من و همسرم یک وام ۱۰۰ میلیون تومانی برای یک خانه ی نقلی برداشتیم.
حقوق همسرم دو میلیون و پانصد هزار تومان است .
وفقط به قصد مون می ره .
ومن از این ماه تا ماه بعدی با یارانه زندگی می کنم.
گذران زنگی برام خیلی سخت شده .
من از شما در خواست بسته ی حمایتی کرونا رو دارم .
با تشکر از شما و همکاران‌.

ناشناس 1399-02-17 - 21:12

الان وضعیته همه بده،کارهم کمه به جایه این که به بعضی ها500تومان بدین 100تومان بدین به همه برسه

احسان 1399-02-17 - 21:47

سلام خواهشا من که چیزی بنامم نیست حقوق ثابت ندارم برای چی دولت کمک معیشتی برای من واریز نمیکند همون ۲۰۰ تومن تا ۶۰۰ تومن رو 2297072848 تورو خدا برسی کنید به کی بگیم کجا بریم

زهره 1399-02-18 - 0:56

چرا برای ما کمک معیشتی واریز نشده است واقعا نیاز داریم خانواده شش نفره که پنج نفرمان بیکار بوده ایم یکنفر کار میکرد وکارگر پیمانکاری جمع آوری زباله میباشد آیا خدارا خوش می آید که کمک معشتی یارانه و وام یک میلون تومانی برای ما واریز نشود بخدا مستاجر هستیم وگرفتار

یعقوب نایگرنی 1399-02-18 - 2:15

اقای حسن روحانی من خیلی نیاز ب معیشتی دارم ولی ثبت نمی شود

ناشناس 1399-02-18 - 6:12

باسلام به رییس جمهور این چه قانونیه که ماها قشر ضعیف باید از بی پولی از بی خانمانی باید بمیریم پول پیش نداریم صابخونه یک ماه هلت داده باید اثاث کشی کنیم کجا برم من خونه بگیرم مگه میشه با ده تومن خونه گرف من چه خاکی بر سرم بریزم شوهرم معتاده با دو تا بچه آواره شدم تو رو خدا یه فکری به هال ما بکنین من چکار کنم ممنون میشم

دلارام 1399-02-18 - 14:09

با عرض سلام چرا به ما معشیتی کرونا واریز نشده مکه ما ایرانی نیستیم

عوض امان کوکبی 1399-02-18 - 14:12

سلام از شما خواهش میکنم برای ما هم معشیتی کرونا واریز کنید ما هم نیاز داریم

حسن 1399-02-18 - 21:26

من کارگر بیکار هستم وهیج درآمدی ندارم لطفا بسته معیشتی هم برای ماهم بریزین باتشکر

خانم اردشیری 1399-02-19 - 1:24

اکثرخانواده هادوباربسته معشیتی گرفتن چندتاازدوستان مادوبارگرفتن این عدالته چرادرست پیگیری نمیشه که عده ای دوباربگیرن عده ای هیچ نگیرن

حسین 1399-02-19 - 1:36

باسلام ازشمایه خواهشدارم اگه میشه حساب منو چک کنید ببینید واریزی های حساب من چقدره ببینیدواریزی یه کارگراینه الان دربدر شدم باخانوادم یکی نیست ماروببینه

مسلم امیریان 1399-02-19 - 2:25

احتیاج ظروری به دریافت معیشتی کرونا دارم

مسلم امیریان 1399-02-19 - 2:31

سلام من به خاطر کرنا بیکار شدم احتیاج ظروری به کمک معیشتی دارم خواهش میکنم رسیدی کنید ممنونم

مليكا 1399-02-19 - 7:37

جالبه بخدا من نمیدونستم با وجود اینکه نه پدر دارم نه مادر تازه کلا ٢١ سال دارم سرپرست خواهر کوچیکتریمم هستم نه خونه ی داریم نه ماشینی هیچی نداریم حتی یک کار ندارم من با این حال کمک معیشتی به من تعلق نمیگیره خوبه بخدا الان دوماهه که نه یارانه به ما دادن نه کمیته امداد پولی داده از همون روز أولم یکبارم به ما بسته معیشتی ندادن توروخدا بگین دلیلش چیه چرا نمیدین من یکنفر میشناسم پولداره ولی به اون میدین پس شرایط شما اینه به افراد پولدار میدین نه فقیر من ماهانه باید ٧٠٠ تومن أجاره خونه بدم خواهرم ناراحتی قلبی داره در ماه ١٢٠٠ تومن پول داروهاش میشه پول قبض و خورد خوارک خودمونم هسته بخدا موندم دیگه چکارم من الان باید از کجا بیارم نه کاری به ما میدین نه پولی بهمون میدین حتی وأم یک میلیونی هم به ما ندادین اخه بگین رو چه منطقی دارین این پول هارو میدین ما بفهمیم لااقل بخدا دیگه خسته شدیم آرزو مردن داریم منو خواهرم هر روز از خدا میخواییم کاش زودتر بمیریم راحت شیم روز روزش ما در شبانه روز یک وعهده غذا میخوردیم که پول همونم نداریم واقعا یک راه حل جلو پا ما بذارید اخه گناه ما چیه تو یک خانواده فقیر بدنیا اومدیم پدر و مادر نداریم کاش لااقل هردومون پسر بودیم خوب بود دوتا دختر باید چکار کنن تو این وضعیت این شماره کارت ملی 3040484281 من اینم شماره حسابم 6037997936075127 تورو خدا رسیدگی کنین خواهش میکنم ازتون

علی 1399-02-19 - 9:05

سلام.من با خطی که مربوط به برادرم هست همیشه یارانه و… میگرفتم.ولی برای وام یک میلیونی پیام میومد ناموفق.مجبور شدم خط ایرانسل بخرم.با این خط که مالک آن دیگر خودم بودم پیام دادم که باز پیام ناموفق آمد.مجبور شدم با گوشی کسی اینکار را بکنم با این خط جدید.که زد موفق.ولی امروز که ۱۹ اردیبهشت هست هنوز برایم واریز نشده است.

عباس 1399-02-19 - 10:09

سلام برادر و خواهر، شاید باورتون نشه،من 39سال سن دارم و سه ماه است که حساب باز کردم و در تمامه این سالها این اولین باره یک ملیون پول گیرم اومده به همین ماه مبارک قسم،خیلی نفرت داشتم از دولت،ولی خدایش الان عاشقش شدم،چون میدونم عادلانه تقسیم کردن هم وام رو و هم بسته معیشتی،یک دنیا خوشحالم کردین بااینکه گوشی نداشتم و با این وام گوشی خریدم که بهم انداختن چینی بود و 500تومن ٱکش،دسته دوم بهم داد یک ملیون،ولی ممنون بابت این حرکت قشنگ دولت….

عباس 1399-02-19 - 12:51

دذکارخودم بهترلنم ازاول اسفندبیمارشدم دراین مدت تنهامنبع درامدم یارانه ومعشیتی بوده سکته مغزی هم کردم نه بیمه نه پس اندازهیچی حتاوسیله نقلیه حتایک دوچرخه ندارم جایی زندگی میکنم چهل سانت ازکف کوچه پایینتره همش درودیوارش خیس میشه رطوبت ونم زیاد استخوان دردگرفتیم ازفرط گرسنگی همسروفرزندم رفتن روستا پیش اقوامش حداقل زجرکشیدن زن وفرزندم که جلوچشمان داشتن جان میدادن نمیبینم چندین بارخواستم خودم راحت کنم اما اینده فرزندم منصرفم کردنمیدونم چکارمیتونم بکنم کاش کارپیدامیکردم اصلامهم تیست چکاری فقط کاری که بتونم امرارمعاش کنم مایحتاج خانوادم تامین کنم خدایا بخودت قسم میدم اگرهسنی نجاتم بده چاره ووسیله سازباش یا بکش تادیگه شرمنده خانوادم نقاشم مرگ هزاران لارشرف داره به این زندگی

عباس 1399-02-19 - 12:58

کسی میتونه کاری معرفی کنه مهم نیست هرکاری بلشه کارگرفستفودم ازاول اسفندبیکارشدم ازشدت عجزوناتوان برای فراهم کردن نان روزانه که حداقل زنده بمانیم مجبورشدم همسروفرزندم بفرستم شهرستان خواهشاتگرکسی جای کارسراغ داره معرفی کنه09197694239وتملس بگیره ممنون میشم

حسن 1399-02-19 - 15:03

پول کرونا ب ما تعلوق نگرفته

محمدعومرزهی‌شاد 1399-02-19 - 18:47

سلام‌مادوخانواریم‌بیکارم‌هیچ‌شغلی‌ندارم‌چرابه‌ما‌بسته‌میعشتی‌نمی‌دی‌نه‌پول‌بنزین‌میدی‌‌نه حمایتی‌میدی‌‌هرچه‌سریع‌به‌ما‌بست‌میعشتی‌بدی‌

ناشناس 1399-02-20 - 0:33

با سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان و مسئولین عزیز خواسم بگم ما یارانه نداریم و جدا نکردیم و وام بهمون تعلق نگرفت و همسرم بخاطر مریضی کورنا بیکار شد ما باید چکار کنیم..

حمید رضا مظلوم 1399-02-20 - 1:19

سلام من یه کارگر سر گذر هستم ۳ماه بیکارم با۳ماه کرایه خونه ندادم این بسته معیشتی شامل کی میشه تورو قرآن دقت کنید

ناشناس 1399-02-20 - 1:26

من ۳ماه بیکارم کرایه خونه ام ،۳ماه ندادم کارگر ساده هستم به خاطر بیکاری داره زندگی م از بین میره صاحب خونه ام گفته باید خونه رو تخلیه کنی ،موندم تو این اوضاع اقتصادی چه کنم

منصور 1399-02-20 - 1:57

سلام من س ماهه سرکارنمیرم وکارمون تعطیل شده لطفاً کمک کنید

احمد 1399-02-20 - 3:57

سلام،من یه خونه ۶۰متری تو طبقه ۷یکی از مناطق زیر فقیر نشین بدون آسانسور و امکانات دارم که یه خیر ده سال پیش زد به نام خانمم ودم قسط ماهیانه اگر داشتیم بهش داریم می‌دیم یه تاکسی شرایطی با وام ۲۰میلیونی که ماهی ۵۰۰قسط داشت رو ۵سال دادیم پول پیشش هم قرض کردیم که هنوز مونده ،از روز اول ماشین موتور و گیربکس و ۳۰ تا اشکال دیگه داشت که با شکایت به صنعت معدن بعد یک سال یک میلیون بهمون دادن و دیگه اینقدر خرجش کردم خسته شدم انداختم کنار خیابون فقط دارم بیمه پرداخت میکنم خودمم کمر درد گرفتم تو خونه نشین شدم به اعتیاد رو آوردم از درد وقصه وکلی قرض خانمم رفته تو بیمارستان خط مقدم کرونا با حقوق شرکتی حداقلی که فقط قرضامونو بدیم و بیمه قطع نشه کرونا گرفتیم هیچ قلب دخترم مهرهای گردن خانمم هم هیچ خواهر عمه و عمو دارن کمکم میکنم ماهی ۵۰۰ البته گاهی بهم میدم قرض. مدیر ساختمان هم هستم ۱۴واحد پول آب و گاز شارژوغیره،۳میلیون به حسابم میاد الآن دولت منو با اینهمه ورودی چی حساب میکنه خونه دار و ماشین دار که همه براش پول میریزم آیا دولت پیگیر این هست که من قبض آب و گاز میدم یا بعد ۳ ماه پول خواهر و…پس میدم خروجی هم می‌زنن، میگن من بابک زنجانیم یا نه میگه این کسی که بدبختیه که بجای دولت یا بهزیستی ۴ نفر کمکش میکنن شکر خدا باز هم. اما بخدا منم خجالت میکشم دستم هی درازه قرض میکنم نمیدم تا ببخشن یا حالا هرچی،یه چیز درست نیست بخدا هیچ چیزی درست نیست،این ازایران خودروتون ،اونم از بانکاتون ۱۳تومن میدم ۲۸تومن میگیرن اونم با سود ۱۵ درصد،،!؟ والله دلم خوشه به اون دنیا که یقه خیلیارو اون دنیا میگرم فعلآ بخورید خدا جای حقه،کرونا زلزله و خیلی چیزهای دیگه اگر نکشتتون خدا به وقتش تک تکتونو برای حسابرسی یقه میکنه خیلی از من بدتر هست همه می‌نالند بجز مسولان،دیدار تا روز قیامت .یا حق

زکریا عبدالزهی انجیرک 1399-02-21 - 6:29

سلام من اصلا یارانه نقدی دریافت نمیکنم ی توانی حساب هایم را چک کنید نه ماشین دارم نه خونه هیچی ندارم 09152974163

داوود مومنی 1399-02-21 - 9:27

سلام من یک جوان ۲۶ ساله هستم که از ساختمان ۳ طبقه سقوط کردم شکستگی و خورد شدن استخوان ها پا و لگن و مهره های کمرم باعث ضایعه نخاعی در مهره ال ۳ شد نخاعیم رو له کرد بنده ۸ ساله سر تخت هستم و با زخم بسترهای که دارم درد و رنج سختی رو میکشم .خانواده ام خیلی فقیر ودر شرایط بدی هستند بخاطر شرایط خانواده متاسفانه جا و مکانی ندارم که بروم درحال حاضر در خانه سالمندان نگهداری میشوم که از شما خیرین گرامی خواهش میکنم رسیدگی کنید به من سر بزنید و خودتون وضعیت من رو از نزدیک ببینید لطفا.
هزینه های زیادی جهت عمل ستون فقرات لگن و زخم بسترهایم دارم که کمک شما مسولین وخیرین رو میطلبه
شماره حساب : 6037991926754783
آدرس: یاسوج سراُتاوه بعد از پل هوایی اولین بریدگی سمت چپ خیابان امام خمینی کنار مدرسه شهید بهشتی کوچه سالمندان.

اسماعیل توحیدی 1399-02-21 - 9:50

سلام بخدا ازمن هیچ کس حیرانتر نیست نه درآمدی دارم بیکارم دوتا مدد جو تحت پوشش بهزیستی دارم شما را بخدا نگاه کنی کسی واقعا احتیاج دارد براس بریزید کمک را من یکی راسرآغ دارم دوتا اتوبواتوبوس دارد الا دارد این مبلغ ۲۰۰ تا ۶۰۰را سه بار براس وتریزواریز کردن

احسان 1399-02-21 - 10:40

خسته نباشید چطور شناسایی میکنید بیکارحادثه دیدم ،مستجر،دوتابچه دارم پس چرا به ماکمک نمیکنید این خانوادهای نیازمندراچطور شناسایی میکنید یه سر هم به نسیم شهر ،جاده شهریاربزند

نادر 1399-02-21 - 11:21

سلام من هم از کار بیکار شدم ونه خانه نه ماشین ی دارم که با ان مسافر کشی کنم وبیمه ام خیلی وقت پیش قطع شده پولی هم پس انداز ندارم اخه یه کار گر ساده ام چرا برای من این یارانه کرونا را نمی ریزیدخیلی نیاز دارم تو خدا رسیدگی کنید ممنون میشم

نادر 1399-02-21 - 11:43

سلام توروخدااین بسته کمک معیشتی را به من هم بدهیدمن یک کارگر ساده هستم که بیمه ام چند سال پیش به علت گرفتن بیمه بیکاری قطع شده است و به علت کرونا از کار بیکار شدم و هیچ گونه درامدی بجز یارانه ندارم و نه خانه ای ونه ماشینی به اسمم است و نه پولی پس انداز دارم که خرج زن وبچهایم کنم تورا خدا به من هم مسیو لین رسیدگی کنند ما را هم فراموش نکنید

احمد 1399-02-21 - 14:45

لطفا یارانه معیشتی من را واریز کنید من تا به حال بهم تعلق نگرفته وبیکارم

احمد 1399-02-21 - 14:46

لطفا یارانه معیشتی من را واریز کنید من تا به حال بهم تعلق نگرفته وبیکارم خاهشن

احمد 1399-02-21 - 14:46

خاهشن واریز کنید بیکارم

فریده 1399-02-21 - 14:48

خاهشن واریز کنید تا به حال تعلق نگرفته بهم

ناشناس 1399-02-21 - 16:52

سلام بنده یه ماشین پرایدمدل ۸۸داشتم که پارسال فروختمشه که پول اجاره خونه بدم سندش به نام خودمه معشیتی برام واریزنکردین

مجتبی 1399-02-22 - 21:47

من نه خونه دارم نه ماشین نه پول داخل بانک نه حقوق بالای 2 ملیون چرا به من تعلق نگرفت پس به کی تعلق گرفته

فریدون نوره درویش علی 1399-02-23 - 2:20

سلام برا من اسفند ماه دویست هزار تومن واریز کردن ولی این دو ماه واریز نکردن ۴ نفر هستیم

ثریا یاراحمی 1399-02-23 - 16:27

ما هم احتیاج به این پول داربم شوهرم بیکار شده

کلمتی 1399-02-24 - 4:01

سلام به همه من یک متاهل با پنج فرزندم من ی کارگرم قبلا کار می کردم ولی الآن نمی تونم چون پام ضربه خورده از سر خونه افتادم چهارماهه بیکارم در روستا زندگی میکنم همسرم مریضه اینجا هیچ امکانات ام نداره سرمرزه نه خونه دارم نه ماشین چون از دولت خیلی انتظار داشتم ولی نا امید شدم چرا که دیدم همسایه ما اونا ماشین دارن برای اونا واریز شدی ولی من پس انداز ندارم چیزی ندارم پسر عموم کارت بانکی منو داری استفاده میکنه ولی اون معامله گر موتوره از ترس برادر داری کارت منو استفاده میکنه چراکه برادرش ازش بزرگتره ومعتاده با اون درگیر بود کارتشو برداشته برده به خاطر همین داری کارت منو استفاده میکنه من یه کارگر با جمیعت هفت نفر بیکار” آقای روحانی” !مسئولین محترم! به حسابم پیگیری بکنید کد ملی3640205200

ناشناس 1399-02-24 - 15:45

سلام من یک گارگرساده ساختمانی هستم مسآجرم 4 عاعلیم ششماهه هم بیکارم خواستم ببینم چرا مئیشتی کرونا به ماتعلق نمیگیره متشکرم؟

رمضان 1399-02-25 - 3:01

چرا بسته حمایتی به ما نرسید ما که هیچی نداریم

رمضان 1399-02-25 - 3:15

چرا بسته حمایتی به ما نرسید

رضاکیانی 1399-02-25 - 15:40

بابا دمتون گرم باور کنید طرف مغازه داره بهش واریزکردین منی که هیچ ندارم اسم خودم یه ماشین خونه ندارم خودم بیکار ماندم بمن نمیدین اونی که پولدار هست واریز کردین

ارشادمرادی 1399-02-25 - 21:31

سلام.بخدا فوق لیسانسم بیکارم مستاجرتنها درآمدم یارانه ست کارگردورمبدونم بخدا مزخوام خودمو بکشم..بخدا پول رهن ندارم وسایلمو گذاشتم خونه بابام یعنی من ازدهک پایین نیستم

ناشناس 1399-02-26 - 4:42

بخدامنم یه خانمم دستم خالیه یه دختره 7ساله دارم هیچ کاری هم ندارم من بایدچیکارکنم اینم شمارم کسی تونست کمکمون کنه ممنون میشم ازش بخدابخاطردخترفقط میخوام شرمندهه اونم 09915022763

عفت 1399-02-26 - 6:53

من یک زن تنها هستم پنجاه سالمه هیچکسو ندارم مستأجر هستم حتی بخاری تو خونم ندارم هیچ همایتی ازم نشد هیچی بهم نرسید حتی وام یک میلیون تومانی این همه دولت کمک کرد صدتومن به من نمی‌رسید پول برغمو بدم قطع نکنن

علی 1399-02-26 - 22:14

سلام .سلام من هم هیچی ندارم با سیلی صورتمونو سرخ می کنیم

گریوانی 1399-02-27 - 5:48

سلام
داخل سایت حمایت که میروم و اطلاعات را وارد می کنم بعد از داخل شدن میگه شامل بسته کمک معیشتی کرونا می شوید. می گه واریز می شود، ولی تا الان که ۲۷ اردیبهشته هیچی واریز نکردند. به کجا باید مراجعه کنم؟

اسرین 1399-02-27 - 10:51

من که بی،سرپرستم ن خونه ن ماشین ن درآمدی دارم،ن،تهت سرپرست،جایی،هستم این معیشتی کرونا بهم تعلق،نگرفته ولی جاریم،که وضعشون خیلی خوبه فقط چون حساب یارانه اش با شوهرش جداست بهش تعلق گرفته ای چه عدالتی

مریم مختاری 1399-02-27 - 16:03

سلام من یه پسر دارم بیماری سرع داره مستاجرم داروهاش خیلی گرونه بخدا خیلی سخته تهیه کنم ۶ نفر تو ۵۰ متر زندگی میکنیم کمک معیشتی بهمون نمیدن هیچ جا کمک نمیکنن خوب برای ما یکاری بکنید ترا خدا کمک کنید

علی 1399-02-28 - 1:32

من راننده اتوبوس واحدبخش خصوصی هستم که مستاجرماهانه 650 هزار تومن اجاره بودم با این مرض هرروز اختلاف خانوادگیم بالا گرفت آخرش بخاطرناتوانی در دادن اجاره باعث شده که همسرو فرزندم پیش پدر ومنم پیش مادرم برگشتم ومدت یک ماه جدا ازهم زندگی می کنیم فقط خدا خودش به همه ما رحم کنه

ناشناس 1399-02-28 - 8:46

سلام من تازه یارانه ثبت شده یک ماه هست ولی معیشتی واریز نمیشه چرا ؟برای بعضی که ثبت میکنند همون روز واریز میشه تورا خدا پیگیری کنید 5330075505

پیام مولایی منش 1399-02-28 - 12:49

سلام بنده هنوز هنوز کمک 200 تا ششصد هزارتومانی به من نشده وفردی بیکار وبی درآمد هستم واز اقشار ضعیف جامعه هستم خواهش میکنم اقدام نمایید

B 1399-02-28 - 15:09

ببخشید چرا اردیبهشت را واریز نکردن

مینا 1399-02-28 - 19:39

کدوم عدالتی الان اینه والا من زن سرپرست خانواده بایه بچه کوچیک ک حتی نمیتونم سرکاربرم پس چرا به ماندادن مابایدازگشنگی بمیریم این چه دولتیه پس چرابه ماهاک بیشترازهمه احتیاج داریم کمک نمیکنن الان بایدماچکارکنیم بااین وضع جامعه

كاظم جعفری 1399-02-28 - 21:57

سلام.تا بحال بسته معیشته که برأی خانواده سه نفره 400هزار تومان اعلام شده به حساب مان واریز نشده. درحالیکه تا بازنشستگی مستأجر بودم .پاداش بازنشستگی هم خرید خانه ممکن نشد از بانک مسکن وام 50 میلیونی گرفتم با ماهی یه میلیون ، 96 ماه باید وام بپردازم

حسین جام شیری 1399-02-29 - 4:05

سلام خوبی
بیکار هستم اعصاب دارم کارت معافیت پژشکی دارم دیکه هیچ مداری ندارم 5تا بچه کوچیک دارم خونه اجاره هست شبها بچه هایم نان با اب کرم قاطی می کنند می خورند لطفا کمک کنید شماره خودم می نویسم شاید خدا کمک کند 09109555966
09305045556

حسین جام شیری 1399-02-29 - 4:07

بیکار هستیم 5بچه کوچیک دارم خونه اجاره هست کارت خدمت معافیت پزشکی هست

درنا السادات سید پور 1399-02-29 - 5:06

ما هیچی نداریم نه خونه نه ماشین نه ملک حتی برای نون شب مشگل داریم اونقدر منتظر بسته موندیم به کسایی دادند که همه چیز داشتند چی میشد که به ما هم میدادین

عباسعلی 1399-02-29 - 13:38

با سلام این کمک معیشتی چرا به ما تعلق نگرفت ک یه کارگرم بازن و۳تا بچه ام ونیازمندم اجاره نشین هم هستم تازه به خاطر کرونا نشستیم نه بیمه ایی نه پس اندازی هیچ درآمدی هم نداریم توروخدا ب فکر ما بدبختا هم باشین کدملی۱۸۹۹۴۴۷۴۵۸

عباس امینی عاشق آبادی 1399-02-29 - 14:23

چرا پول کرونا واریز حساب پدرم نشده سیم کارت گرفتیم پیام دادیم خبری نشده

مهدی 1399-02-29 - 15:22

سلام من الان سه ماه بیکارم هیچ نداریم برای خرجی مون اصلا بسته ی بهمون تعلق نمی گیره الان هم کرونا گرفتیم چهار نفریم الان تو خونه قرنطینه ایم هیچ هم نداریم برای خوردن حالا پول را بدهید به ثروتمندان

علی اصغر ضیایی 1399-02-29 - 15:31

من مرده افتاده با سن 90سال هیچ درامدی ندارم چرا برای ما معیشتی نمیریزن

منصور 1399-02-29 - 15:37

س چرااین بسته رابطه‌مان نمیدن من هچی ندارم چکارکنم

محمدعبدی 1399-02-29 - 16:19

باعرض سلام من خودم کارگرم کارگرساختمانی الان سه ماهه بیکارم نه خونه دارم نه ماشین ازجایی درامدباودتابچه مستاجرم هستم تحت پوشش هیچ بیمه ای هم نیستم به منم ندادن لطفارسیدگی کنید

اکبرزاده 1399-02-29 - 20:55

ما که چیزی دریافت نکردبم کی به ما میرسه خداداند

مسعود صادق 1399-02-29 - 20:58

کار گر سوهانی بودم بیمه ام نبودم الان از اول شیوع کرنا تعطیلم وهیچ بسته معشیتی به من تعلق نگرفته لطفا رسیدگی کنیید

ناشناس 1399-02-29 - 22:21

چرا بهم یارانه معشتی نداد من ۵تابچه دارم سرپرستی هم ندارم واقعا نیاز داشتم چرا بهم ندادی به اونایی که واقعا وضع مالیشون خوب بود بهش دادن ولی ما کی بدون سرپرستیم ندادن

فقط خدا 1399-02-29 - 22:58

من یه نفر بیکار و معلولم چرا بمن ندادید؟ واقعا تاسف بارید که میگید شناسنامه دار کردیم شما بده باش بگیر زیاده..!!

اسماعیل توحیدی 1399-02-29 - 23:51

سلام من با خانواده ۵نفره دو تا معلول تو خانواده دارم خودم هم مشکل چشم اعصاب قلب و دارم توانایی کار ندارم هیچ گونه درآمدی بخدا ندارم من نمیدانم چرا به ما کمک ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار نمیدهند شما را بخدا قسم میدهم که یک نگاهی به من بدبخت بکنید در ضمن از بهزیستی هم هیچ کمکی به من نمیشه تو این کرونا دارم بخدا دارم زجر می کشم کمک کنید

حسین خرمی 1399-02-30 - 2:44

من نه خانه دارم نه کار دارم نه بیمه وپایم خراب است وهیچ دریافت نمی کنم

عبدالعزیزبرتر 1399-02-30 - 3:41

سلام خدمت همه و همه کمک یارانه ب بعضی واریز شد و برای بعضی ها واریز نشد خواهشی ک دارم از همه معسولین کشور یا باید ب همه پرداخت کنید یا هم ک کلن جمش کنید من سوگند میخورم ک اطراف من چندین ادم نیاز مند است ک نون شب ندارند ب اونا تعلق نگرفته کمک شما حتی ب خودم پس ب مایه دارا میدید نگید ک ب نیاز مندا کمک میکنیم چون تا الا نشنیدم ک نیاز مندی بگوید ک من این کمک ۲۰۰تا ۶۰۰هزار رو دریافت کردم ماهم جز ملت ایران هستیم حقی داریم در ایران و اگر بنا ب این باشه ک ب یکی بدید و یکی ندید کلن جمش کنید بهتره تو این شرایط کرونایی ک همه قرنطینه هستند تو خونها بی کارا الاف قبلا ادحقل روز مزد میرفتن دست ب دهانشان میرسید اما الان چکار کنند پس خواهش رسیدگی کنید ممنون

حجت الله الله دادی 1399-02-30 - 6:41

من بیکارم هیچی ندارم نه پس انداز نه خونه نه ماشین نه موتور تودنیا خودم پیراهن تنم زنو بچه دارم مستاجرم بیکاربدبخت نه یارانه میدین نه معیشتی نه پول کرونا من فکرکنم مردم خودم خبرندارم پارسال ثبت نام کردم جوابی ندادین نمیخام این پولم خدامنم بزرگه

نعمت الله ناروی 1399-02-30 - 7:11

بخدا اگه من درماه ۱میلیون درامددارم

علی فرجی 1399-02-30 - 8:24

سلام ما یارانه کرونا دریافت کردیم ولی بسته معیشتی رمضان نگرفتیم چرا

وحید بیگلری 1399-02-30 - 13:33

من بیمار خاص هستم چرا به من یارانه معیشی را ندادند بخدا دستم خیلی تنگه خرج داروهای خرج زندگیم خرج بچه ام زندگی خیلی برام سخت شده لطفا کمک کنید

مجید زمانی زوباران 1399-02-30 - 13:53

با سلام من یک کارگرم الان دو ماه بیکارم مساجر ماشین ندارم چرا این یارانه کرونا برام واریز نمیشه با سه تا بچه کوچک این چه عدالتیه

احد یوسفی 1399-02-30 - 15:59

با عرض سلام و عرض ادب بنده تا حالا هیچ سهام عدالت نگرفتم و خیلی هم نیازمند هستم و کارگر ساختمان هم هستم و این بیماری کرونا باعث شد که اصلا دیگر نتونم کار کنم تکلیف ما چی میشه آیا ما باید از گرسنگی بمیریم و آیا برای ما هم این معیشتی تعلق میگیره؟

رضا قائمی گوهری 1399-02-31 - 0:55

سلام بس ما چرا بسته حمایت معیشتی نگرفتیم ما خونه هم نداریم بیکار‌هم هستم یه فکری هم برای ما بکنید.ممنون

علی احمد رئیسی زاده 1399-02-31 - 5:50

سلام برای چه به ما معیشتی کرونا نمی رسد من بیکار هستم ۲پسر دارم

ناشناس 1399-02-31 - 6:03

سلام چرامن ازسهم کرونه هیچ مبلقی دریافت نگرفتم بیکارنشیتم

مهدی س 1399-03-02 - 19:33

کمک معیشتی اردیبهشت برای من واریز نشده چکار باید انجام بدم

نورالله شه بخش 1399-03-03 - 6:37

نمیدونم این کمک معیشتی کرونا به مانمی دند به خاطر کرونا بیکاریم چه کارکنیم برای ما واریز بشه

علی محبوبی 1399-03-03 - 8:51

همش دروغ هستش حرف های این آقای سخنگوی ستاد و من حاضرم ثابت کنم حداقل در مورد خودم و اطرافیانم حتی در تلویزیون

علی محبوبی 1399-03-03 - 8:53

بنده شخصا سرپرست خانواده چهار نفره هستم ..
هیچ خانه یا ملکی یا زمینی ندارم و بنام من نیست
هیچ وسیله نقلیه ای ندارم جز یک موتور
مستاجر هستم
بیمه نیستم
حقوق ثابتی هم ندارم
هیچ جایی استخدام نیستم
حال چطور ایشون اینجوری اظهار نظر میکنن خدا می‌دونه

عبدالعظيم 1399-03-03 - 23:34

خدا وکیلى چرابراقشرکارگرکه این همه خر حمالى میکنه کمک 200یا600هزار تومانى نمیکنید6037991925961926

علي 1399-03-04 - 0:48

سلام من از14فروردین بیکارم هیچ درامدی هم ندارم نه ماشین نه خونه مستاجرم خدایی موندم چرایارانه کرونایی برام نریخن کارهم نیس که بریم واقعا برسی کنید ممنون

مونا 1399-03-05 - 1:52

من کسی را میشناسم که که هم حقوق مادر وهم حقوقه مادر را میگیرد خانه ای سند دار دارد که اجاره داده که ویلایی وچند میلیارد قیمتش است وخانه ای که ساکن است قولنامه ای است وآن هم ویلایی وبالای 7 میلیارد قیمت دارد وهر دو یارانه را دریافت میکند، چراااااا؟؟ ما که یک پراید داریم تازه با اعتراض از ماهه قبل یارانه حمایتی گرفتیم مطمعن هستین کسی از فیلترتان عبور نکرده

منصور بهمنی چاهستانی 1399-03-05 - 5:28

به نام خدا اینجانب کارگر ساده هستم کارم کار خدماتیاست که از شروع این اوضاع بد من خونه نشین شدم برای سلامتی خودم و خانواده از رفتن به بیرون خوداری کردم چون دیگر کاری نبود من بساط میکردم نظافت ساختمان رو انجام میدادم به صورت روز مزد در میدان تره بار کار میکردم اما کار ثابتی نداشتم بیمه ندارم پس انداز ندارم بخدا احتیاج به کمک دارم ولله کمکم کنید من یک مسلمانم بخدا رسمش نیست بخدا رسمش نیست جناب رئیس جمهور رئیس وزرات کار و تعاون مشخصاتم را شاید حدود ۳۰مرتبه فرستادم درخواست کمک کردم خدایش حتی یه تماس و یا یک پیامک نیامد که دلم خوش شود

زهرا کاشی‌پزها 1399-03-05 - 10:47

چرا وقتی یارانه میگیرم و یارانه معیشتی برام واریز میشه ولی یارانه ۲۰۰ تومنی برام واریز نشده!!!!!

امید 1399-03-09 - 4:26

سلام.مدیریت میرزایی ضعیف و ضعیف و شل و بی برنامه است آقا به خدا به خانه خدا.به مساجدخدا.به پیامبران خدا.به کتاب خدا.به ادیان خدا.به روح مومنان.به امامان شیعه قسم و هزاران قسم بنده متآهل و بیکارکرونایی ومستضعف وگرسنه تا الان ۱ ریال به بنده بسته نقدی کرونا و وام ۲ میلیونی کرونا نداده اند و نخواهند داد

بهزاد به پسند 1399-03-10 - 3:49

من از اسفند پارسال. تا الهام هر موقع که به سایت میروم وکد ملی خود را برای مشخص کردن که مشمول بسته کمک حمایتی میشوم میزنم میزنه شما مشمول بسته کمک حمایتی میشوید مبلغ بسته به حساب یارانه سرپرست واریز میشود اما تا الهام هیچ مبلغی واریز نشده من یک جوان تازه ازدواج کرده بدون هیچ شغلی با عارضه دیسک کمر هستم لطفت کمکم کنید

روح اله فیضی 1399-03-13 - 4:20

سلام عزیز من تحت پوشش بهزیستی هست.
شما چطور میگید که همه بسته های زمان کرونا را در یافت
کرده ان.
نه خونه دارم نه ماشین ویک حسابم برا مستمری بهزیستی دارم.
خیلی وقته هم بیکارم.
در کل حتی یکی از بسته های معیشتی را نگرفتم.البته من تنها نیستم.مگر من جزو این کشور نیستم.

ناشناس 1399-03-15 - 18:59

سلام این کمک باید به یتیمان و بیوها و بی سرپرستان خانوار تعلق بگیرد خداوند متعال هم راضی میشود. جزاک الله الخیر

بیچاره 1399-04-10 - 12:19

سلام.من نه کار دارم نه حقوق ثابت نه خونه نه ماشین.معیشتیه کرونارو بهمون دادن.چرامیگین به پولدارا دادن.هرکس که گرفته ومن دیدم وضعیتش از منم خرابتربوده.چرامیگین پولدارهافقط گرفتن.